دستگاه عمودی

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

دستگاه بسته بندی عمودی و توزین مولتی هد :

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم.

قابلیت ها:

نصب انواع تاریخ زن

قابلیت تزریق گاز ازت

قابلیت پانچ دار کردن بسته

ایستاده (پاکتی) شدن بسته Gusseted bag

 

دستگاه بسته بندی عمودی و توزین مولتی هد

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

 دستگاه بسته بندی ایستاده

اغلب ما زمانی که به فروشگاه یا مرکز خرید مراجعه می کنیم عمدتا بسته بندی هایی را برای خرید ترجیح می دهیم که دارای پاکت ایستاده هستند. این بسته بندی ها به خوبی درون قفسه های آشپزخانه جای می گیرند و علاوه بر اینکه محتویات آن ها سرازیر نمی شود فضای کمی را نیز اشغال می کنند. به همین دلیل بسیاری از مجموعه های تولید کننده مواد غذایی از دستگاه بسته بندی ایستاده استفاده می کنند.

دستگاه بسته بندی ایستاده برای بسته بندی محصولاتی مانند قهوه، حبوبات، قند، آبنبات، گیاهان معطر، پودر ژله، سبزیجات، آجیل، شکر، آرد و میوه های خشک شده عالی باشند. این بسته بندی ها برای محصولاتی مانند، کود های شیمیایی، محصولات کشاورزی، ذغال، محصولات آرایشی بهداشتی، محصولات دارویی انتخابی عالی هستند.

دستگاه بسته بندی ایستاده قادر است بسته بندی های ایستاده را در انواع گلاسه، فویل آلومینیوم، باکس پوچ، پنجره دار، پلاستیکی، متالایز، کرافت، زیپ دار، پاکت شفاف، پاکت کاست دار و مقوایی به تولید برساند. در نتیجه می توان دستگاه بسته بندی ایستاده را دستگاهی انعطاف پذیر و مناسب برای انواع صنایع مختلف دانست.

 شما می توانید بعد از خرید دستگاه بسته بندی 10 توزین اقدام به افزودن قطعات جدید و آپشن های جدید روی دستگاه نمایید.

بسته بندی های ایستاده همیشه به طور پر رنگ تری مورد توجه خریداران قرار می گیرند. یقینا بازاریابی محصولاتی که در چنین بسته بندی های به فروش می رسند آسان تر خواهد بود. این بسته بندی ها همچنین در ویترین مغازه می توانند جلوه ای چشمگیر ایجاد کنند. بنابراین اگر در حوزه تولید محصولاتی فعالیت دارید که امکان بسته بندی آن ها درون این پاکت های ایستاده مقدور است توصیه می کنیم به جای بسته بندی های سنتی سراغ دستگاه بسته بندی ایستاده بروید.

دستگاه بسته بندی پاکت ایستاده

دستگاه بسته بندی پاکت ایستاده قادر است انواع بسته بندی های ایستاده را در سایزهای مختلف و دیزاین های مختلف به تولید برساند. به عنوان مثال بسته بندی های زیپ دار یکی از محبوب ترین بسته بندی های ایستاده هستند که به دلیل سهولت بالا در استفاده مورد توجه مخاطبان قرار دارند.

خریداران این امکان را دارند تا برای چندین مرتبه از بسته بندی های ایستاده استفاده کنند و همین موضوع باعث شده تا نرخ فروش محصولاتی که در این بسته بندی ها عرضه می شوند به مراتب بالاتر از سایر محصولات باشد.

دستگاه بسته بندی پاکت ایستاده را می توان در خطوط تولید محصولات پودری و گرانولی مورد استفاده قرار داد. گاهی اوقات برخی محصولات مایع را نیز می توان با استفاده از این دستگاه ها بسته بندی کرد. 

یکی از خوبی های دستگاه بسته بندی پاکت ایستاده این است که مشتریان احساس راحتی بیشتری با این بسته بندی ها دارند و چنانچه در زمان خرید بین انتخاب چند محصول مختلف تردید داشته باشند به احتمال بسیار زیاد بسته بندی ایستاده را انتخاب خواهند کرد. بسیاری از این دستگاه ها می توانند بسته بندی های دسته دار را نیز تولید کنند که بسیار به راحتی و رفاه مشتری کمک می کند.

دستگاه بسته بندی وکیوم ایستاده

بسیاری از مواقع محصولاتی که مشتریان خریداری می کنند کیفیت روز تولید خود را دیگر ندارند. ممکن است محصول را باز کنید و متوجه نم گرفتگی و یا تغییر بو و مزه محصول شوید. این معضل در اغلب اوقات به دلیل بسته بندی های غیر اصولی رخ می دهد. بسته بندی های پاکت ایستاده یکی از شیک ترین و جذاب ترین بسته بندی ها هستند که توسط دستگاه بسته بندی وکیوم ایستاده به تولید می رسند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه توزین دار با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

از مهمترین مزایای این نوع بسته بندی ها عدم نفوذ هوا و رطوبت به درون بسته بندی می باشد. کیفیت محصول در گذر زمان دچار افت نمی شود بنابراین فرقی ندارد محصول یک هفته در فروشگاه بماند یا چند ماه، کیفیت روز اول آن به خوبی حفظ خواهد شد چرا که این بسته بندی ها کاملا وکیوم می شوند و امکان نفوذ هوا و رطوبت و غبار به درون آنها وجود ندارد.

به کمک دستگاه بسته بندی وکیوم ایستاده می توان اقدام به تولید بسته بندی هایی شیک، مشتری پسند، زیبا و پر فروش نمود. این بسته بندی ها می توانند از نوع ایستاده پنجره دار باشند. به این معنا که می توانید به راحتی درون بسته بندی را رویت کنید و محصول را از لحاظ ظاهری و کیفی مورد بررسی قرار دهید. 

از این پاکت ها معمولا در تولید مواد غذایی، حبوبات، مواد پروتئینی، پودر قهوه و نسکافه، محصولات بهداشتی و تنقلات و آجیل استفاده می شود. بسته بندی های متالایز و فویل آلومینیوم را می توان برای بسته بندی مایعات نیز مورد استفاده قرار داد.

دستگاه بسته بندی خشکبار

خریدارانی که برای تهیه خشکبار به فروشگاه ها مراجعه می کنند تمایل دارند تا این محصول را در قالب بسته بندی هایی شکیل خریداری کنند. بسیاری از مواقع افراد خشکبار را به عنوان هدیه و سوغاتی به عزیزان خود می دهند بنابراین برای آنها مهم است که این محصول را در قالب یک بسته بندی شیک و تمیز هدیه دهند.

دستگاه بسته بندی خشکبار این امکان را به تولید کنندگان داده تا انواع آجیل و خشکبار را در قالب بسته بندی های زیبا و چشمگیر عرضه کنند. به واسطه استفاده از دستگاه بسته بندی خشکبار می توان به حوزه تبلیغات نیز کمک فراوانی نمود. بسته بندی های ایستاده در قفسه فروشگاه ها اغلب بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. بنابراین نگاه مشتریان بیشتر به سمت این بسته بندی ها خواهد بود. این موضوع به خودی خود یک تبلیغ عالی برای محصولات خشکبار می باشد.

حمل و جابجایی خشکبار درون بسته بندی های ایستاده معمولا با راحتی بیشتری صورت می پذیرد. زمانی که زیپ بسته بندی را باز می کنید به هیچ عنوان امکان سرریز شدن خشکبار و هدر رفتن بخشی از آن وجود ندارد. شما حتی نیازی به ظرف خاصی برای جا کردن خشکبار درون آن دارید و می توانید از این بسته بندی های ایستاده برای پذیرایی های دوستانه و صمیمانه استفاده کنید.

نم گرفتن خشکبار همیشه یک معضل بزرگ است. زمانی خشکبار نم می کشند دیگر مزه روز نخست را نمی دهند و حتی اگر آن ها را گرم کنید نیز کیفیت روز اول را ندارند بنابراین عمل سرمایه تان هدر می رود. این در حالی است که به کمک دستگاه بسته بندی خشکبار می توان بسته بندی هایی مقاوم در برابر نفوذ رطوبت تولید کرد و از کیفیت عالی خشکبار تازه در برابر عوامل محیطی محافظت نمود.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه ده توزین بسته بندی با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

دستگاه بسته بندی عمودی

انواع دستگاه بسته بندی عمودی قادر به بسته بندی انواع مایعات، مواد گرانولی مانند حبوبات و آبنبات و مواد پودری مانند پودر قهوه و آرد و شکر می باشند. دستگاه بسته بندی عمودی را معمولا برای بسته بندی انواع خشکبار، حبوبات، تنقلات، آبنبات، قهوه، برنج، آرد، شکر، قند، پودر نسکافه و همچنین محصولات آرایشی بهداشتی و شیمیایی استفاده می کنند. 

این پاکت ها می توانند از نوع ساندیسی، کرافت، باکس پوچ، پاکت فویل آلومینیومی، پاکت زیپ دار، پاکت متالایز، پاکت شفاف، پاکت کاست دار، گلاسه و پاکت سلفون صدفی باشند. به کمک دستگاه بسته بندی عمودی می توان تاثیر پر رنگ و مستقیمی روی فروش محصولات در بازار گذاشت و به نوعی در حیطه بازاریابی کمک فراوانی نمود. این بسته بندی ها بسیار مشتری پسند هستند و اغلب خریداران به دلیل شیوه ایست آن ها، این محصولات را بر می گزینند.

قیمت دستگاه بسته بندی عمودی

دستگاه بسته بندی عمودی برای کارخانجاتی که می خواهند انعطاف پذیری بالایی را در تولید ارائه دهند یک دستگاه پرکن و بسته بندی ضروری است. بی شک هزینه ای که بابت خرید این دستگاه پرداخت می کنید در بلندمدت بابت سود فروش محصولات جبران خواهد شد. چرا که محصولات بسته بندی شده با پاکت ایستاده به طور کلی نرخ فروش بسیار بالایی دارند. 

اما سوال اصلی تولیدکنندگان این است که قیمت دستگاه بسته بندی عمودی چقدر است؟ آیا این قیمت نرخ ثابتی دارد یا نرخ آن متغیر می باشد؟ در پاسخ باید بگوییم که قطعا قیمت دستگاه بسته بندی عمودی نرخ متغیری دارد. تمام دستگاه های بسته بندی عمودی قیمت یکسانی ندارند و قیمت آن ها بر حسب پارامترهای مختلف در تغییر و نوسان می باشد.

یکی از مهمترین پارامترهایی که در قیمت دستگاه بسته بندی عمودی تاثیر گذار است استانداردهای تولید دستگاه می باشد. دستگاه های بسته بندی عمودی می توانند تحت استانداردهای متفاوتی به تولید برسند. به عنوان مثال استاندارد CE از SMG AW کانادا و ISO9001:2008 از G-Certi ایتالیا دو نمونه از استانداردهایی هستند که می توانند در زمان ساخت دستگاه لحاظ شوند.

 برای اطلاع از قیمت دستگاه توزین دار با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

جالب است بدانید دستگاه بسته بندی عمودی دارای نمونه های داخلی و خارجی می باشد. تا همین چند سال اخیر این دستگاه یک دستگاه وارداتی بود بنابراین شرکت های تولیدکننده مجبور به این بودند که برای خرید دستگاه بسته بندی عمودی اقدام به سفارش دهی دستگاه از کشورهای خارجی به قیمت بالایی نمایند. اما از زمانی که مجموعه های تولیدکننده داخلی قدم در راه ساخت و تولید دستگاه بسته بندی عمودی گذاشته اند، می توان این دستگاه را با قیمت اقتصادی و مقرون به صرفه خریداری نمود.

مجموعه آسان کار یکی از قوی ترین مجموعه های فعال در این حوزه می باشد که با الهام گرفتن از مدرن ترین تکنولوژی های روز دنیا اقدام به تولید و عرضه این دستگاه با قیمت اقتصادی نموده است. 

جالب است بدانید که خرید دستگاه بسته بندی عمودی ایرانی نه تنها صرفه بالایی در هزینه خرید ایجاد می کند، بلکه هزینه های نگهداری و تعمیرات را نیز کاهش می دهد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه بسته بندی عمودی با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

قیمت دستگاه بسته بندی ایستاده

یکی از اولین سوالاتی که خریداران از ما می پرند پرسش پیرامون قیمت دستگاه بسته بندی ایستاده می باشد. این دستگاه ها دارای انواع مختلفی هستند. یکی از مهمترین پارامترهای موثر در قیمت دستگاه بسته بندی ایستاده، ظرفیت دستگاه است. آیا دستگاه بسته بندی ایستاده را برای یک کارگاه با ظرفیت تولید متوسط می خواهید یا یک کارخانه با ظرفیت تولید بالا دارید؟ 

شاید هم می خواهید از دستگاه بسته بندی ایستاده برای یک کارگاه خانگی استفاده کنید. در نتیجه ظرفیت دستگاه را باید یک عامل موثر در قیمت آن دانست. انواع دستگاه بسته بندی ایستاده دارای سرعت کارکرد مختلف هستند. به عنوان مثال خروجی برخی دستگاه ها 15 پاکت در دقیقه است و برخی دستگاه ها 40 بسته در دقیقه ارائه می دهند. طبیعتا دو پارامتر سرعت و ظرفیت در کنار هم تعیین کننده قیمت دستگاه بسته بندی ایستاده خواهد بود.

سطح اتوماسیون دستگاه بسته بندی ایستاده عامل موثر دیگری است که در قیمت دستگاه تاثیر گذار می باشد. برخی از دستگاه های بسته بندی ایستاده دارای عملکرد نیمه اتوماتیک هستند و برخی دیگر سطح اتوماسیون بالاتری دارند به نحوی که می توان آن ها را در زمره دستگاه های تمام اتوماتیک قرار داد. 

طبیعی است که با بالا رفتن سطح اتوماسیون قیمت دستگاه بسته بندی ایستاده افزایش پیدا خواهد کرد چرا که اساسا نقش عامل انسانی در پروسه بسته بندی کمرنگ و کمرنگ تر می شود و فرآیند بسته بندی در یک چارچوب مکانیزه شده اجرا می شود.

ابعاد و وزن دستگاه عامل موثر دیگری است که روی قیمت آن تاثیر گذار می باشد. برخی دستگاه ها برای تولید بسته بندی های کوچکتر مناسب هستند و برخی دیگر برای بسته بندی های بزرگ ایده آل می باشند. 

به عنوان مثال ممکن است یک دستگاه بسته بندی ایستاده قادر به بسته بندی پاکت های بیش از دو کیلوگرم نباشد. بنابراین باید از دستگاهی با قدرت و توانایی بیشتر در بسته بندی پاکت های سنگین استفاده کرد. همین قابلیت ها می تواند قیمت دستگاه بسته بندی ایستاده را دستخوش تغییر نماید.

ممکن است برخی دستگاه ها قابلیت های ویژه ای در ارائه بسته بندی های متنوع تر داشته باشند. بدان معنا که قادر به تولید بسته بندی های خلاقانه و جذاب تر باشند. احتمالا قیمت این نوع دستگاه بسته بندی ایستاده بیشتر خواهد بود.

شما می توانید برای خرید دستگاه توزین صنعتی با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید

بهره مندی از سیستم عیب یاب اتوماتیک، جنس بدنه دستگاه، بهره مندی از قابلیت های هوشمند، بهره مندی از مانیتور لمسی، مجهز بودن به منوی فارسی، قابلیت یادگیری آسان و ساده و برند تولید کننده همگی از دیگر مواردی هستند که قیمت دستگاه بسته بندی ایستاده را تحت تاثیر قرار می دهند.

به همین دلیل توصیه می شود که برای برآورد دقیق تر هزینه ها قبل از خرید دستگاه بسته بندی ایستاده در مورد قیمت دستگاه اطلاعات کافی کسب کنید. بدین منظور توصیه می کنیم که حتما با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل فرمایید تا در کنار استعلام قیمت دستگاه بسته بندی ایستاده از مشاوره های تخصصی خرید دستگاه نیز بهره مند گردید.