مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 600 mm400 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1300 * 1600 * 1900 mm 1200 * 1500 * 1800 mm

وزن دستگاه 450 Kg 350 Kg

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع پودر، آرد، پودر ژله، پودر کیک و …

از 20 گرم تا 2500 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم.

قابلیت ها:

نصب انواع تاریخ زن

قابلیت تزریق گاز ازت

قابلیت پانچ دار کردن بسته

ایستاده (پاکتی) شدن بسته Gusseted bag

دستگاه بسته بندی عمودی آرد

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع پودر، آرد، پودر ژله، پودر کیک و …

از 20 گرم تا 2500 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم.

قابلیت ها:

نصب انواع تاریخ زن

قابلیت تزریق گاز ازت

قابلیت پانچ دار کردن بسته

ایستاده (پاکتی) شدن بسته Gusseted bag

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

قیمت دستگاه بسته بندی عمودی آرد

 در رابطه با دستگاه بسته بندی عمودی آرد باید گفت که اغلب کارخانجاتی که قصد گسترش خط تولید خود را دارند و یا به راه اندازی یک خط جدید فکر می کند دغدغه هایی پیرامون قیمت دستگاه بسته بندی عمودی آرد دارند. قیمت این دستگاه با وجود افزایش نرخ های شدیدی که در بازار وجود دارد قیمت ثابتی نیست. بنابراین قیمت دستگاه بسته بندی عمودی آرد نیز مانند سایر دستگاه های صنعتی دائما در حال تغییر است. با این حال برخی پارامترها در قیمت دستگاه بسته بندی عمودی آرد تاثیر گذار می باشد.

سطح اتوماسیون دستگاه بسته بندی عمودی آرد یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت این دستگاه است. برخی از انواع دستگاه های بسته بندی عمودی آرد دارای ساز و کار اتوماتیک می باشند و میزان نیاز به نیروی انسانی را در حد بالایی کاهش می دهند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پودری  با کارشناسان ما تماس بگیرید.

این دستگاه ها دارای قابلیت برنامه ریزی خودکار هستند و دقت بسیار بالایی دارند. در حالی که دستگاه های نیمه اتوماتیک از سطح اتوماسیون پایین تری بهره مند می باشند و برای مدیریت آن ها به حضور فعال و پویای نیروی انسانی نیاز می باشد. طبیعتا با بالا رفتن سطح اتوماسیون، قیمت دستگاه بسته بندی عمودی آرد نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

دستگاه بسته بندی عمودی آرد می تواند از نوع گرانولی حجمی یا توزین دار باشد. دستگاه های حجمی معمولا برای پر کردن بسته بندی های کوچکتر انتخاب می شوند. این دستگاه ها در اندازه پیمانه ها محدودیت دارند و قادر به پوشش دهی بسته بندی های بزرگ آرد نیستند.

از طرفی دقت کمتری دارند و ظرفیت یا همان سرعت آن ها در بسته بندی کمتر است. بنابراین بهتر است برای خطوط تولید کارگاهی از آن ها استفاده شود. این در حالی است که قیمت دستگاه بسته بندی عمودی آرد به دلیل بهره مندی از ظرفیت و سرعت بیشتر و دقت بالاتر نرخ بیشتری را شامل می شود. هر چه تعداد توزین های دستگاه بسته بندی عمودی آرد وزنی بیشتر شود، قیمت دستگاه نیز با افزایش روبرو خواهد شد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم  با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کیفیت ساخت بدنه دستگاه و متریال استفاده شده در ساخت آن عامل دیگری است که می تواند قیمت دستگاه بسته بندی عمودی آرد را دستخوش تغییر کند. معمولا از فولاد ضد زنگ و استیل در ساخت بدنه این دستگاه استفاده می شود تا در شرایط سخت کارخانه ای و مواجه با رطوبت دچار آسیب دیدگی و پوسیدگی نشوند و قابلیت نظافت داشته باشند. به طور کلی هر چه متریال مورد استفاده در ساخت این دستگاه کیفیت بهتری داشته باشد، قیمت دستگاه بسته بندی عمودی آرد نیز نرخ بالاتری خواهد داشت.

نوع لفاف بسته بندی مورد مهم دیگری است که در قیمت دستگاه بسته بندی عمودی آرد تاثیر گذار می باشد. بسته بندی های آرد اعم از آرد جو، گندم و ذرت در بسته بندی های سلفونی، مقوایی، نایلونی، گونی نخی، ترسبافون صدفی، قوطی، کیسه، پاکت کاغذی، پاکت پنبه ای، پلی استر، متالایز و فویل آلومینیوم آماده سازی می شوند.

قطعات هر چه تعداد لفاف های بیشتری توسط دستگاه قابل استفاده باشد، قیمت دستگاه بسته بندی عمودی آرد نیز بیشتر خواهد بود. از این دستگاه برای بسته بندی ادویه جات، پودر قهوه، شکر، نمک و پودر کیک نیز استفاده می شود. بنابراین مهم است که دستگاه در نوع لفاف های قابل استفاده انعطاف پذیری داشته باشد.

خرید دستگاه بسته بندی عمودی آرد

محصولی مانند آرد دارای ساختاری پودری می باشد. بنابراین بسته بندی آن نیاز به دقت بالا دارد. کم و زیاد شدن مقداری از محصول در بسته بندی ها می تواند تلرانس وزنی بسته بندی ها را به هم بزند. به همین دلیل توصیه ما به شما برای بالا بردن دقت در بسته بندی آرد، خرید دستگاه بسته بندی عمودی آرد می باشد.

به کمک این دستگاه می توان آرد را در بسته بندهای شیک و مشتری پسند آماده سازی و روانه بازار نمود. آرد جزو محصولاتی است که محافظت از آن در برابر رطوبت و نم گرفتگی اهمیت بالایی دارد. در نتیجه بسیار مهم است که سیستم بسته بندی آن، دوخت قوی داشته باشد و جای هیچ منفذی را برای ورود هوا یا رطوبت باز نگذارد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه توزین قند یا دستگاه توزین شکر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شما می توانید با خرید دستگاه بسته بندی عمودی آرد، کیفیت این محصول را در گذر زمان حفظ کنید و به این شیوه رضایت حداکثری مشتریان را جلب نمایید.

خرید و فروش دستگاه بسته بندی عمودی آرد

دستگاه بسته بندی عمودی آرد جزو دستگاه هایی است که منجر به حفظ بهداشت و سلامت محصولی مانند آرد می شود. آلوده شدن آرد را نمی توان به سادگی درک کرد. بنابراین برای حفظ بهداشت و سلامت این محصول نیاز است که از دستگاه های پیشرفته بسته بندی استفاده شود.

به موجب خرید و فروش دستگاه بسته بندی عمودی آرد می توان آرد را در بسته بندی های پاکتی، گونی، کیسه ای، سلفونی، نایلونی و نخی کنفی بسته بندی نمود. این دستگاه از نوع وزنی دارای سیستم توزین بوده و انواع حجمی آن مجهز به پیمانه هایی با اندازه های مختلف می باشد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی پفک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خرید و فروش دستگاه بسته بندی عمودی آرد در مجموعه آسان کار امکان بهره مندی خریداران از سیستم های پیشرفته را مهیا نموده است. بنابراین چنانچه می خواهید به جدیدترین تکنولوژی های روز جهان در بسته بندی آرد دست پیدا کنید، کافیست با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

مشخصات دستگاه بسته بندی عمودی آرد

خریداران هوشمند به خوبی می دانند که قبل از خرید دستگاه بسته بندی عمودی آرد، باید از مشخصات آن آگاهی کامل پیدا کنند. شما باید به خوبی بدانید که در حال خرید چه نوع دستگاهی با چه مشخصاتی هستید.

آیا این دستگاه قادر به مرتفع سازی نیازهای کارخانه شما می باشد؟ آیا سطح اتوماسیون دلخواه شما را دارد؟ آیا سرعت و ظرفیت آن برای ارائه بسته بندی های آرد در واحد زمان به حد کافی بالا است؟ آیا از دقت خوبی برخوردار می باشد؟ آیا سیستم توزین و سیستم عملکرد آن مطابق با الزامات کارخانه شما می باشد؟ آشنایی با مشخصات دستگاه بسته بندی عمودی آرد این امکان را می دهد تا بهترین خرید را صورت دهید.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی چیپس میوه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

از جمله مشخصات دستگاه بسته بندی عمودی آرد می توان به حجمی یا وزنی بودن دستگاه، بهره مندی از سیستم توزین دیجیتال، بهره مندی از نمایشگر، قابلیت عملکرد ساده برای اپراتور، قابلیت اتصال به سیستم لیبل زن، قابلیت اتصال به دستگاه لیفت پودر و میکسر، بهره مندی از تنظیمات نرم افزاری پیشرفته، بهره مندی از سیستم کالیبراسیون، بهره مندی از سیستم شمارش، قابلیت نصب ساده، دقت بالا، ایمنی عالی و ظرفیت و سرعت مطلوب اشاره کرد.

از دیگر مشخصات دستگاه بسته بندی عمودی آرد می توان به نوع عملکرد، برق مورد نیاز، توام مصرفی، سیستم توزین، وزن و ابعاد دستگاه و ابعاد بسته بندی و لفاف های قابل بسته بندی اشاره کرد. توجه به این مشخصات قبل از خرید دستگاه بسته بندی عمودی آرد امری ضروری می باشد. 

معرفی  دستگاه بسته بندی عمودی آرد

اگر قرار باشد بین خرید آرد فله و آرد بسته بندی یکی را انتخاب کنید کدام را بر می گزینید. قطعات شما نیز جزو آن دسته از خریدارانی خواهید بود که خرید بسته بندی را به خرید فله ترجیح می دهید. محصولی مانند آرد به شدت در معرض پخش آلودگی می باشد.

از طرفی در صورت آلوده شدن آرد نمی توان بخش آلوده را جداسازی نمود چرا که ذرات آرد بسیار ریز هستند و این آلودگی به تمام بخش ها انتشار می یابد. به همین دلیل است که کارخانجات فرآوری آرد از دستگاه بسته بندی عمودی آرد استقبال زیادی می کنند.

به کمک این دستگاه می توان انواع بسته بندی های مختلف آرد را در قالب بسته بندی های گونی، کیسه ای، کاغذی، نایلونی، مقوایی، پلی استر و کنفی و پنبه ای آماده سازی نمود. این دستگاه دارای دقت بالایی می باشد و از سیستم دوخت قوی بهره مند است. در نتیجه امکان نفوذ هیچ گونه آلودگی به بسته بندی آر وجود ندارد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی چیپس با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

دستگاه بسته بندی عمودی آرد از صفحه نمایش دیجیتال بهره مند می باشد که می توان اطلاعاتی مانند وزن بسته بندی ها، تعداد بسته بندی ها، سرعت بسته بندی ها و خطاهای دستگاه و تاریخچه بسته بندی را مورد بررسی قرار داد. شما می توانید به کمک این صفحه نمایش عملیات کالیبره را انجام دهید و روند بسته بندی را از صر تا صد به شکل جدید برنامه ریزی کنید.

فروش دستگاه بسته بندی عمودی آرد

دستگاه بسته بندی عمودی آرد نه فقط برای محصولی مانند آرد بلکه برای محصولاتی مانند پودر قهوه، پودر کاکائو، نشاسته، شیر خشک، انواع پروتئین های پودری و ادویه جات نیز استفاده می شود. فروش دستگاه بسته بندی عمودی آرد این امکان را به کارخانجات مواد غذایی داده است تا بتوانند انعطاف پذیری بالایی را در تولید خود ایجاد کنند و از این دستگاه برای بسته بندی انواع محصولات بهره بگیرند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی 4 طرف دوخت با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

انواع دستگاه های بسته بندی عمودی آرد که در بازار به فروش می رسند شامل دستگاه بسته بندی عمودی آرد دهان باز، دستگاه بسته بندی عمودی آرد سوپاپ، دستگاه بسته بندی عمودی آرد ساشه و دستگاه بسته بندی عمودی آرد حجمی می شوند. این دستگاه ها قابلیت اتصال به میکسرهای صنعتی را دارند و روند تولید را بدون کوچکترین وقفه ای به جریان می اندازند.

سازنده دستگاه بسته بندی عمودی آرد

در زمان خرید دستگاه بسته بندی عمودی آرد، حتما به سازنده دستگاه توجه کنید. اگر میخواهید از هزینه های بی مورد نگهداری و تعمیرات در امان باشید و با مشکلاتی مانند خرابی دائم دستگاه روبرو نشوید بهتر است سراغ تولیدکننده های معتبر و خوشنام بروید. سازنده دستگاه بسته بندی عمودی آرد چنانچه پایبند و متعهد به استانداردهای جهانی و معتبر باشد بی شک دستگاهی که خریداری می کنید نیز شما را برای سال ها همراهی خواهد کرد و کمترین دردسر و هزینه را برای شما رقم می زند.

شما میتوانید برای خرید دستگاه توزین اتوماتیک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

این روزها بهترین سازندگان دستگاه بسته بندی عمودی آرد، سازنده های ایرانی هستند که با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا قدم در مسیر پیشرفت و توسعه صنعت برداشته اند. مجموعه آسان کار به عنان یکی از قوی ترین مجموعه های سازنده دستگاه بسته بندی عمودی آرد آماده عرضه و فروش دستگاه بسته بندی عمودی آرد همراه با ضمانت، گارانتی، مشاوره خرید و آموزش و پشتیبانی به شما خریداران عزیز می باشد.

قیمت دستگاه بسته بندی آرد 

اگر به عنوان یک تولیدکننده دغدغه قیمت دستگاه بسته بندی آرد را دارید باید بگوییم که قیمت این دستگاه به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. برق مورد نیاز دستگاه (سه فاز یا تک فاز)، تکنولوژی ساخت، میزان مصرف انرژی، توان مصرفی، حجمی یا وزنی بودن دستگاه، ابعاد و وزن دستگاه، نوع سیستم توزین (اوگر یا لودسل)، وزن بسته بندی ها، سرعت بسته بندی در واحد دقیقه، ابعاد بسته بندی و برند تولید کننده همگی به نوبه خود می توانند در قیمت دستگاه بسته بندی آرد تاثیر گذار باشند.

شما می توانید برای خرید دستگاه توزین صنعتی با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید

انواع دستگاه بسته بندی عمودی آرد دارای تجهیزات و لوازم جانبی متفاوتی هستند. تجهیزاتی مانند میکسر، بالابر، تسمه نقاله، لیبل زن، دستگاه تزریق گاز ازت، سیستم دوخت کیسه و سیستم توزین همگی از تجهیزات و سیستم هایی هستند که می توانند روی دستگاه بسته بندی عمودی آرد پیاده سازی شوند و قیمت آن را تحت تاثیر قرار دهند.

دقت داشته باشید که نوسانات بازار می تواند عاملی مستقیم و تاثیر گذار در قیمت دستگاه بسته بندی آرد باشد. برخی از انواع این دستگاه ها وارداتی هستند و یا تکنولوژی ساخت آن ها وارداتی می باشد. بنابراین طبیعی است که قیمت دستگاه نیز متناسب با نوسانات نرخ ارز دستخوش تغییر شود. شما می توانید برای اطلاع از جدیدترین قیمت دستگاه بسته بندی آرد با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

خرید دستگاه بسته بندی آرد

آرد جزو پر مصرف ترین مواد غذایی است که در سفره ما ایرانیان نیز نقش پر رنگی ایفا می کند. نان که محبوب ترین و پر تقاضا ترین ماده غذایی در سبد غذایی ما می باشد توسط آرد طبخ می شود. نانوایی ها، کارخانجات تولید ماکارونی، کیک پزی ها، شیرینی پزی ها، قنادی ها و رستوران ها جزو مشتریان اصلی خرید آرد هستند.

شما می توانید بعد از خرید دستگاه بسته بندی 10 توزین اقدام به افزودن قطعات جدید و آپشن های جدید روی دستگاه نمایید.

بسته بندی های کوچک آرد نیز معمولا توسط بانوان هنرمند برای طبخ انواع کیک و شیرینی و نان های خانگی خریداری می شود. در نتیجه می توان به اهمیت بسته بندی آرد این محصول پر مصرف پی برد. دستگاه بسته بندی آرد در کارخانجات فرآوری آرد و تولید مواد غذایی یکی از مهمترین دستگاه ها می باشد. شما می توانید برای خرید دستگاه بسته بندی آرد با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید تا از مشاوره های تخصصی و رایگان قبل از خرید بهره مند شوید.