مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 600 mm400 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1300 * 1600 * 1900 mm 1200 * 1500 * 1800 mm

وزن دستگاه 450 Kg 350 Kg

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع پودر، آرد، پودر ژله، پودر کیک و …

از 20 گرم تا 2500 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم.

قابلیت ها:

نصب انواع تاریخ زن

قابلیت تزریق گاز ازت

قابلیت پانچ دار کردن بسته

ایستاده (پاکتی) شدن بسته Gusseted bag

دستگاه بسته بندی عمودی پودر 

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع پودر، آرد، پودر ژله، پودر کیک و …

از 20 گرم تا 2500 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم.

قابلیت ها:

نصب انواع تاریخ زن

قابلیت تزریق گاز ازت

قابلیت پانچ دار کردن بسته

ایستاده (پاکتی) شدن بسته Gusseted bag

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

قیمت دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم

 در رابطه با دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم باید گفت که معمولا زمانی که ایده پردازی برای یک کسب و کار شروع می شود و یا افراد قصد توسعه و گسترش حرفه خود را پیدا می کنند در وهله نخست برآوردی از هزینه ها را انجام می دهند تا متوجه توجیه پذیر بودن ایده شان از لحاظ اقتصادی گردند.

شما می توانید برای خرید دستگاه توزین صنعتی با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید

یکی از دستگاه هایی که در خطوط تولید و بسته بندی استفاده می شود دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم می باشد که عمدتا برای بسته بندی محصولاتی با ساختار عمودی استفاده می شود. این دستگاه با تزریق گاز و تخلیه هوای درون بسته بندی، یک بسته بندی شیک و استاندارد تحویل می دهد.

اما سوال اصلی اینجاست که قیمت دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم چقدر است؟ تولیدکنندگان برای اینکه برآورد دقیقی از هزینه ها داشته باشند باید قیمت دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم را بدانند.

در پاسخ باید بگوییم که قیمت دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم تحت تاثیر پارامترهای مختلف متغیر می باشد. قیمت این دستگاه تحت تاثیر اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک بودن آن متغیر خواهد بود.

معمولا دستگاه های بسته بندی وکیوم تمام اتوماتیک به دلیل بهره مندی از سیستم پیشرفته و عدم نیاز به دخالت زیاد نیروی انسانی و دقت بالا دارای قیمت بیشتری هستند. کارخانجاتی که دارای ظرفیت تولید بالاتری هستند معمولا از این دستگاه ها استفاده می کنند.

نکته مهم دیگری که می تواند قیمت دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم را دستخوش تغییر کند، برند تولید کننده و کشور سازنده می باشد. دستگاه هایی که تولید داخل هستند معمولا دارای قیمت اقتصادی تری هستند و از لحاظ کیفی نیز قادر به رقابت با بهترین دستگاه های خارجی می باشند.

قیمت دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم تولید داخل با نوسانات کمتری همراه است و این در حالی است که دستگاه های وارداتی به دلیل تغییرات شدید در قیمت ارز معمولا نوسان قیمتی بیشتری دارند.

خرید دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم

دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم، دستگاهی برای بسته بندی محصولات ایستاده می باشد. این دستگاه از نازل های تزریق گاز و مکش جهت تخلیه هوای درون بسته بندی بهره مند است. به کمک پمپ وکیوم قوی که روی این دستگاه تعبیه شده است، هوای داخل بسته بندی به طور کامل تخلیه می گردد و فرآیند بسته بندی انجام می شود.

به موجب استفاده از دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم می توان ماندگاری محصولات را افزایش داد به ویژه اگر محصولات، از آن دسته محصولاتی باشند که با قرار گرفتن در معرض هوا دچار نم گرفتگی و افت کیفیت می شوند. این دستگاه با تزریق گاز ازت، باعث بالا رفتن تاریخ انقضای محصول شده و عمر مفید آن را افزایش می دهد.

شما می توانید با خرید دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم، از این دستگاه برای بسته بندی انواع و اقسام محصولات کارخانه تان استفاده کنید بنابراین بهتر است دستگاهی را خریداری کنید که قابلیت پوشش دهی از انواع مختلف بسته بندی ها را داشته باشد.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه ده توزین بسته بندی با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید

به عنوان مثال برخی از انواع دستگاه های بسته بندی عمودی وکیوم دارای کابین هستند و می توانید از طریق آن ها بسته بندی های بزرگی که داخل جعبه قرار می گیرند را نیز وکیوم کنید. این قابلیت بی شک در قیمت دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم تاثیر گذار است اما می تواند باعث پویایی بیشتر حرفه شما در بخش تولید و بسته بندی شود.

خرید و فروش دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم

از دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم معمولا در کارخانجات مواد غذایی استفاده می شود به ویژه اگر مواد غذایی از نوع فساد پذیر باشد.

بسته بندی و وکیوم محصولاتی مانند گوشت، خشکبار و غلات که در معرض هوای آزاد دچار فساد و خرابی می شوند توسط این دستگاه انجام می شود. از این دستگاه می توان در کشتارگاه ها، کارخانجات صنعتی و کارخانه غلات و خشکبار استفاده نمود.

به کمک این دستگاه می توان هوای درون بسته بندی ها را توسط پمپ مکش تخلیه نمود و گاز بی اثر را به درون بسته بندی ها تزریق نمود. در نتیجه کیفیت مواد غذایی در بلند مدت حفظ خواهد شد. در واقع این کیفیت تا زمانی حفظ می شود که بسته بندی ها توسط مشتریان باز نشده باشد.

خرید و فروش دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم این امکان را برای کسب و کارهای کارخانه ای فراهم نموده است تا بتوانند پویایی بیشتری را وارد کسب و کار و حرفه خود کنند. به کمک این دستگاه می توان بسته بندی هایی با ابعاد مختلف را عرضه نمود.

مشخصات دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم

نمونه های مختلفی از دستگاه بسته بندی وکیوم در بازار وجود دارد. این دستگاه ها شامل دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم، دستگاه بسته بندی افقی وکیوم، انواع تک کابین، دوکابین و خانگی می شوند. در بین تمام این موارد، دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم دارای محبوبیت بالایی در بین خریداران می باشد. به کمک این دستگاه میتوان کیسه های عمودی محصولات را وکیوم نمود و باعث بالا رفتن دوام و ماندگاری آن ها در بلندمدت شد.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه توزین دار با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

تنوع در مشخصات دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم موجب شده تا کاربران بتوانند با توجه به الزامات کارخانه و تولیدات مجموعه شان از دستگاه های بسته بندی وکیوم استفاده کنند.

از جمله مشخصات دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم می توان به قدرت پمپ وکیوم، ابعاد دستگاه، اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک بودن دستگاه، برق مصرفی، توان موتور، جنس بدنه دستگاه، قدرت دوخت، ابعاد دوخت، وزن دستگاه، نوع سیستم عملکرد (مکانیکی پنوماتیک)، نوع سیستم دوخت، تعداد کابین ها، بهره مندی از میز قابل تنظیم و رولر غلطکی، همزمانی عملکرد دو نازل تزریق و مکش و برند تولید کننده اشاره کرد.

ویژگی ها و مشخصات زیادی را می توان در مورد دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم مطرح کرد که همگی در کنار هم تعیین کننده قابلیت ها و امکانات دستگاه خواهند بود. بنابراین بسیار مهم است که در زمان خرید، حتما به مشخصات دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم توجه ویژه ای داشته باشید تا موفق به بهترین انتخاب گردید.

معرفی دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم

دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم یکی از ضروری ترین دستگاه هایی است که در کارخانجات گوشت، خشکبار، قند، غلات و انواع مواد غذایی استفاده می شود. این دستگاه معمولا در آن دسته از کارخانجاتی کاربرد دارد که هدف بالا بردن دوام و ماندگاری محصول و مراقبت از آن در برابر هوازدگی و رطوبت می باشد.

بنابراین می توان از آن در کارخانجات تولید و بسته بندی قطعات الکترونیکی نیز استفاده نمود. به کمک دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم می توان عمر مفید و ماندگاری محصول را تا حد زیادی بالا برد و آن را از شر رطوبت در امان نگاه داشت.

شما می توانید بعد از خرید دستگاه بسته بندی 10 توزین اقدام به افزودن قطعات جدید و آپشن های جدید روی دستگاه نمایید.

دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم دارای نازل هایی برای تزریق گاز بی اثر و تخلیه هوای درون بسته بندی می باشد.

این دستگاه قادر است بسته بندی های بسیار بزرگ را نیز وکیوم نماید. بنابراین اگر ابعاد محصولات به قدری بزرگ است که امکان قرار دادن آن ها درون دستگاه های محفظه دار وجود ندارد می توان از دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم برای پلمپ و وکیوم این بسته بندی ها استفاده نمود.

در هنگام استفاده از دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم، اپراتورها باید با قرار دادن بسته بندی ها در قسمت تعبیه شده، فرآیند بسته بندی را پیش ببرند بنابراین نمی توان از دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم به طور صددرصد بدون دخالت نیروی انسانی استفاده نمود. اپراتور وظیفه قرار دادن لفاف و هدایت روند بسته بندی را به عهده دارد.

دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم می تواند از پمپ باد داخلی بهره مند باشد و بسته بندی های حجیم را نیز پوشش دهی کند. شما می توانید تعداد بیشتر از یک بسته بندی را در هر مرحله آماده سازی کنید و محصولات صادراتی را نیز به کمک این دستگاه وکیوم نمایید.

فروش دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم

سلامت و کیفیت بسیاری از محصولات به عنوان اولین اولویت هر تولید کننده می باشد. به عنوان مثال کارخانه ای که فرآورده های گوشتی تولید می کند باید بسته بندی ها را با دقت وکیوم نماید تا امکان ورود هوای آزاد به بسته بندی وجود نداشته باشند.

محصولاتی مانند غلات، محصولات لبنی، خشکبار، قند و شکر و حتی محصولات الکترونیکی نیز در معرض هوای آزاد بی شک دچار خرابی می شوند. این محصولات در برابر رطوبت به شدت حساس هستند و باید توسط دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم، هواگیری شوند.

شما می توانید برای خرید دستگاه توزین صنعتی با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید

فروش دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم این امکان را به صاحبان کارخانجات داده است تا بتوانند بدون نگرانی از این بابت اقدام به بسته بندی و وکیوم همزمان محصولات نمایند.

محصولاتی که ابعاد بزرگی دارند را نمی توان درون دستگاه های محفظه دار قرار داد به همین دلیل باید از دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم برای وکیوم آن ها استفاده نمود. شما می توانید به کمک دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم هم فرآیند دوخت و هم فرآیند وکیوم را به طور همزمان انجام دهید.

دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم امکان بسته بندی در انواع قالب های مختلف را به شما خواهد داد. بنابراین می توانید بسته بندی ها را با جلوه ای زیبا وارد بازار کنید.

این دستگاه دارای قدرت بالایی در مکش و تخلیه هوای درون بسته بندی ها دارد به نحوی که بعد از تخلیه هوای درون بسته بندی و تزریق گاز بی اثر، شکل و فرم بسته بندی تغییر نخواهد کرد.

به کمک این دستگاه نه تنها می توان ماندگاری و دوام محصولات را بالا برد بلکه می توان در فضای انبار نیز صرفه جویی چشمگیری به ارمغان آورد و روند حمل و نقل محصولات را نیز ساده سازی نمود.

سازنده دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم

یکی از مهمترین نکاتی که باید در زمان خرید به آن دقت کنید، سازنده دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم می باشد.

مجموعه های زیادی در حوزه ساخت و تولید دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم فعال هستند که هر کدام قابلیت ها و امکانات متفاوتی را روی این دستگاه تعبیه می کنند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پور با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

بی شک سازنده دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم تعیین کننده کیفیت و قدرت دستگاه خواهد بود. سازنده های ایرانی در چند سال اخیر توانسته اند وارد فضای رقابتی بازار شوند و در قیاس با سازنده ها و برندهای خارجی کیفیت مطلوبی را ارائه دهند.

از مزایای بزرگ خرید دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم از برندهای ایرانی، بهره مندی از قیمت اقتصادی و سازگاری دستگاه با الزامات بسته بندی در کشور ایران می باشد. مجموعه آسان کار به عنوان سازنده دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم آماده عرضه بهترین دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم همراه با قابلیت های ویژه به شما عزیزان می باشد.

قیمت دستگاه بسته بندی وکیوم

زمانی که بحث خرید دستگاه بسته بندی وکیوم مطرح می شود به دنبال آن موضوع مهمی چون قیمت دستگاه بسته بندی وکیوم مورد پرسش قرار می گیرد. این قیمت دارای نرخ ثابتی نیست و می تواند بر اساس پارامترهای مختلف تغییر پیدا کند.

قابلیت ها و امکاناتی که در این دستگاه تعبیه می شود می تواند تعیین کننده قیمت دستگاه بسته بندی وکیوم باشد. بی شک هر چه این قابلیت ها و امکانات پویایی بیشتری به خط تولید و بسته بندی کارخانه شما ببخشد، قیمت دستگاه نیز با افزایش مواجه خواهد بود.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی 4 طرف دوخت با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

ابعاد دستگاه، جنس بدنه دستگاه، نوع برق مصرفی (تک فاز یا سه فاز)، توان موتور، قدرت دوخت، حداکثر ابعاد دوخت، قدرت پمپ وکیوم، تعداد کابین ها، وزن دستگاه، تعداد توزین های دستگاه، پنوماتیک یا مکانیکی بودن سیستم دستگاه و قابلیت بسته بندی بسته های حجیم و بزرگ با انواع لفاف ها همگی در قیمت دستگاه بسته بندی وکیوم تاثیر گذار می باشد.

خرید دستگاه بسته بندی وکیوم

بسیاری از مواقع محصولات به دلیل قرار گرفتن در معرض هوای آزاد دچار خرابی زود هنگام می شوند. به ویژه محصولاتی که نسبت به رطوبت و هوای آزاد حساسیت بالایی دارند.

محصولاتی مانند قطعات الکترونیکی، محصولات گوشتی، خشکبار، قند و غلات از جمله محصولاتی هستند که با وکیوم شدن می توان عمر مفید و ماندگاری آن ها را بالا برد و از شر مخاطراتی چون فساد و خرابی آن ها را در امان نگاه داشت. با خرید دستگاه بسته بندی وکیوم می توان این اقدام مهم را در کارخانجات انجام داد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی چیپس با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

در زمان خرید دستگاه بسته بندی وکیوم باید به نکات مهمی توجه داشته باشید. به عنوان مثال ابعاد و وزن بسته بندی ها را باید با ابعاد دوخت و وزن قابل پوشش دهی توسط دستگاه بسته بندی وکیوم مطابقت دهید.

بهره مندی از میز مقاوم با قابلیت تنظیم ارتفاع، قابلیت دوخت پلاستیک های ضخیم، بهره مندی از سیستم دوخت دو لبه، پمپ قوی، دوخت و وکیوم همزمان، قابلیت بسته بندی و وکیوم محصولات صادراتی، صرفه جویی در مصرف انرژی، جا به جایی آسان دستگاه، بهره مندی از سیستم خنک کننده، حداکثر ابعاد دوخت، تعداد کابین ها، بهره مندی از سیستم رطوبت گیر و قابلیت کارکرد آسان دستگاه به منظور راحتی اپراتور همگی از جمله مواردی می باشد که باید در زمان خرید دستگاه بسته بندی وکیوم به آنها توجه داشته باشید.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه توزین قند یا دستگاه توزین شکر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شما می توانید برای خرید دستگاه بسته بندی وکیوم با کارشناسان ما در مجموعه آسان کار تماس حاصل نمایید تا اطلاعات بیشتر را در این باره دریافت کنید.