مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 600 mm400 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1300 * 1600 * 1900 mm 1200 * 1500 * 1800 mm

وزن دستگاه 450 Kg 350 Kg

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع پودر، آرد، پودر ژله، پودر کیک و …

از 20 گرم تا 2500 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم.

قابلیت ها:

نصب انواع تاریخ زن

قابلیت تزریق گاز ازت

قابلیت پانچ دار کردن بسته

ایستاده (پاکتی) شدن بسته Gusseted bag

دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه 

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع پودر، آرد، پودر ژله، پودر کیک و …

از 20 گرم تا 2500 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم.

قابلیت ها:

نصب انواع تاریخ زن

قابلیت تزریق گاز ازت

قابلیت پانچ دار کردن بسته

ایستاده (پاکتی) شدن بسته Gusseted bag

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

قیمت دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه

قهوه نوشیدنی محبوب این روزهاست که در اکثر کافه ها سرو می شود و حسابی طرفدار دارد. پودر قهوه به دلیل آماده سازی راحت، سریع و آسان محبوبیت زیادی دارد. این پودر خوراکی توسط دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه بسته بندی می شود.

برای آن دسته از فعالان صنعتی که قصد دارند یک خط تولید ویژه مخصوص بسته بندی پودر قهوه راه اندازی کنند، قیمت دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه یکی از مهمترین نکات قابل توجه است. آن ها می خواهند بدانند که باید چه میزان بودجه برای خرید چنین دستگاهی کنار بگذارند.

قیمت دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه به عوامل زیادی بستگی دارد. از جمله مهمترین پارامترهای تاثیر گذار در قیمت دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه، نوع بسته بندی می باشد. برخی از دستگاه ها مخص بسته بندی قهوه های پودری فوری می باشد و برخی دیگر قهوه های قوطی و پاکتی را بسته بندی می کند. قطعا نوع بسته بندی و نوع لفاف و سیستم دوخت دستگاه می تواند عاملی برای تعیین قیمت آن باشد.

سطح اتوماسیون دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه عاملی دیگر برای تنوع قیمت این دستگاه ها می باشد. برخی از دستگاه های بسته بندی عمودی پودر قهوه دارای عملکرد تمام اتوماتیک هستند و برخی دیگر دارای سطح عملکرد نیمه اتوماتیک می باشند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه توزین قند یا دستگاه توزین شکر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

یقینا با افزایش سطح اتوماسیون دستگاه و کاهش استفاده از نیروی انسانی، دقت و قیمت دستگاه افزایش خواهد یافت. برخی از انواع دستگاه های بسته بندی عمودی پودر قهوه دارای قابلیت های هوشمند هستند. این دست از ویژگی ها می تواند تاثیر زیادی روی قیمت این دستگاه داشته باشد.

خرید دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه

اگر بخواهیم یک تعریف دقیق و جامع از دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه ارائه دهیم باید این دستگاه را در دسته بندی دستگاه های پرکن پودری قرار دهیم. هر چند که این دستگاه مختص بسته بندی قهوه پودری طراحی شده است اما می توان از آن برای بسته بندی پودر نسکافه، قهوه فوری مانند کافی میکس، پودر کاکائو و هات چاکلت نیز استفاده نمود.

به واسطه خرید دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه می توانید تنوع بالایی در محصولات خود ایجاد کنید. این دستگاه سرعت عمل بالایی در بسته بندی دارد و می تواند انوع مختلفی از سیستم های دوخت را پشتیبانی نماید.

در نتیجه می توانید پودر قهوه را در بسته بندی های عمودی، قوطی، شیشه ای و پاکتی عرضه نمایید. نکته مهمی که در خرید دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه باید بدان توجه کنید بهره مندی از استانداردهای بهداشتی می باشد

خریداران امروزه روز اهمیت زیادی به شکل و شمایل بسته بندی می دهند. شما می توانید با خرید دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه تحولی عظیم در میزان فروش محصولات خود ایجاد کنید چرا که این دستگاه ها از شیوه های بسته بندی خلاقانه ای بهره مند هستند.

از پودر قهوه در مصارف خانگی، کافه ها، رستوران ها، قنادی ها، شیرینی پزی و کیک پزی ها و بستنی فروشی ها استفاده می شود. به طور کلی خریداران پودر قهوه طیف وسیعی از جامعه را تشکیل می دهند که بخش زیادی از آن ها برای شیوه های بسته بندی اهمیت قائل هستند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خرید دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه می تواند برای شما یک امتیاز مثبت عالی در راستای تصاحب بخش زیادی از بازار فروش قهوه باشد. به ویژه اگر به فکر صادرات قهوه هستید می توانید با خرید دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه، بسته بندی هایی متنوع، نوآورانه و مشتری پسند ارائه دهید و جلب توجه زیادی را در بازار برای خود بخرید.

خرید و فروش دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه

بازار خرید و فروش دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه به دلیل مصرف روز افزون این محصول و نیاز تصاعدی مصرف کنندگان رونق بالایی دارد. خرید و فروش این دستگاه در قالب دو مدل مختلف صورت می پذیرد. یکی از مدل های دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه مناسب برای آماده سازی و بسته بندی قهوه های تک نفره و فوری می باشد که به آن ها ساشه زن یا دستگاه بسته بندی مدادی گفته می شود.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم  با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نوع دیگری از دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه نیز وجود دارد که مختص آماده سازی بسته بندی های عمودی پاکتی، قوطی، شیشه ای، کیسه ای و جعبه ای است.

نکته مهمی که باید به هنگام خرید و فروش دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه بدان توجه شود کیفیت ساخت دستگاه است. کیفیت ساخت دستگاه تاثیر مستقیم روی کیفیت بسته بندی ها دارد. کیفیت بسته بندی ها نیز تعیین کننده میزان تازگی و کیفیت و عطر قهوه خواهد بود.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه توزین قند یا دستگاه توزین شکر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشخصات دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه

دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه این روزها حسابی مورد توجه تولیدکنندگان مواد غذایی قرار گرفته است. نیاز بی وقفه جامعه امروز به قهوه موجب شده تا فروش این محصول با نرخ صعودی همراه شود. در نتیجه طبیعی است که تولیدکنندگان به دنبال خرید دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه با بهترین مشخصات باشند.

رقابت شدیدی که در این بازار به راه افتاده موجب شده تا تولید کنندگان تمرکز ویژه تری روی مشخصات دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه اعمال کنند. اما این دستگاه چه مشخصاتی دارد؟

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی چیپس میوه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

یکی از مشخصه های ویژه دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه، نوع بسته بندی پودر قهوه می باشد. هر کدام از دستگاه های بسته بندی قادر به ارائه و آماده سازی شیوه خاصی از بسته بندی پودر قهوه هستند. از جمله بسته بندی های معروفی که این دستگاه ها ارائه می دهند می توان به دوی پک، پاکت ساید فولد، پاکت کوادرو، پاکت فلت باتم، بسته بندی جعبه ای، شیشه، قوطی و کیسه ای اشاره کرد.

دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه اساسا دستگاهی با عملکرد اتوماتیک می باشد که شامل دو بخش اصلی پکینگ و سیستم توزین است که این سیستم توزین نیز می تواند از نوع لودسل یا اوگر باشد. سیستم توزین همان قسمت قیفی شکل است که شامل یک همزن با ساختار حلزونی می باشد.

پودر قهوه بعد از اینکه توسط بالابر وارد مخزن شد به لوله های ماردون هدایت می شود و بعد برای بسته بندی به قسمت پکینگ وارد می شود. در این قسمت بسته بندی های قهوه با هر ساختار و ظاهری که دارند توسط این سیستم پر می شوند.

شما می توانید بعد از خرید دستگاه ده توزین بسته بندی اقدام به افزودن قطعات جدید و آپشن های جدید روی دستگاه نمایید.

میزان وزن مجاز بسته بندی ها، بهره مندی از صفحه نمایش دیجیتال، نوع سیستم دوخت دستگاه، وزنی یا حجمی بودن دستگاه، دقت دستگاه، ظرفیت و سرعت دستگاه (تعداد بسته بندی ها در دقیقه)، جنس بدنه دستگاه، ابعاد و وزن دستگاه، ولتاژ و برق مصرفی، توان مصرفی و میزان صرفه جویی در مصرف انرژی و برند تولید کننده و کشور سازنده همگی از جمله مشخصات دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه محسوب می شوند. توصیه می کنیم که قبل از خرید دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه حتما در مورد مشخصات این دستگاه اطلاعات کافی به دست آورید.

معرفی  دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه

بالا رفتن شدت مشغله ها و پر کار شدن افراد موجب شده تا نیاز به صرف قهوه در طی روز بین افراد بیشتر و بیشتر شود. به همین دلیل بسیاری از کارخانجات مواد غذایی به فکر بسته بندی قهوه افتاده اند. قهوه را عمدتا به دو نوع مختلف گرانولی و پودری خریداری می کنند با این حال عمده مردم تمایل بیشتری به سمت خرید پودر قهوه دارند.

قهوه های گرانولی نیاز به آسیب دارند و اغلب مردم در خانه شان از این دستگاه بی بهره اند. مگر کافه ها و رستوران ها که از دستگاه های مخصوص آسیاب قهوه استفاده می کنند. دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه یکی از بهترین دستگاه های موجود در بازار برای بسته بندی انواع قهوه پودری می باشد.

قهوه پودری را معمولا در قوطی های فلزی، شیشه، بسته بندی های کاغذی، بسته بندی های سلفونی، بسته بندی های پلی استری و ساشه عرضه می کنند. دستگاه بسته بندی قهوه ساشه مخصوص قهوه های آماده می باشد.

شما میتوانید برای خرید دستگاه توزین اتوماتیک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

فروش دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه

بهداشت، زیبایی، استانداردهای سطح بالا و پلمپ بودن بسته بندی از جمله ویژگی های مهمی است که این روزها خریداران به آن ها اهمیت زیادی می دهند. دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه یکی از بهترین دستگاه های موجود در بازار برای بسته بندی انواع پودر قهوه، کاکائو، نسکافه و پودر کیک می باشد.

فروش دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه در دو نوع مختلف حجمی و وزنی صورت می پذیرد. پودر قهوه معمولا به شیوه حجمی بسته بندی می شود با این حال برای بالا بردن دقت و سرعت از دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه وزنی با ظرفیت بالا استفاده می شود.

شما می توانید دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه را در انواع نیمه اتوماتیک و اتوماتیک در مدل های پرکن ولو دار، پر کن لودسلی و پرکن پودری کم حجم خریداری کنید. این دستگاه ها دارای وزن مجاز بسته بندی هستند و می توان از آن ها برای بسته بندی محصولات عمده و غیرعمده استفاده کرد.

شما می توانید برای خرید دستگاه توزین صنعتی با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید

سازنده دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه

کیفیت و اصالت بسته بندی پودر قهوه تعیین کننده میزان عطر و طعم دلپذیر و مشتری پسند قهوه خواهد بود. یکی از دلایلی که خریداران دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه، به دنبال بهترین سازنده هستند همین موضوع می باشد.

تمام اصالت قهوه به عطر و بو و طعم آن وابسته است و نوع بسته بندی متضمن این ویژگی ها خواهد بود. بهترین دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه دستگاهی است که قادر به آماده سازی بسته بندی های شیک با پلمپ قوی باشد. سازنده دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه باید در کنار تعبیه ویژگی ها و مشخصه های کلیدی به اصالت و استانداردهای بسته بندی قهوه پایبند باشد.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه ده توزین بسته بندی با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

بی شک نوع بسته بندی تاثیر زیادی در جذب مشتری خواهد داشت. آسان کار به عنوان یکی از بهترین مجموعه های سازنده دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه در ایران آماده عرضه بهترین ها به شما عزیزان می باشد.

قیمت دستگاه بسته بندی  پودر قهوه

شما می توانید دستگاه بسته بندی پودر قهوه را در انواع حجمی و وزنی خریداری کنید. دستگاه های حجمی دارای تعدادی پیمانه با حجم های مختلف هستند و از دقت کمتری برخوردار می باشند. از طرفی حداکثر وزن بسته بندی ها در این نوع دستگاه دارای اندازه کمتری می باشد.

بنابراین نمی تواند بسته بندی های حجیم و عمده را با این نوع دستگاه بسته بندی نمود. این در حالی است که دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه از نوع وزنی دارای دقت بالایی می باشد و می توان به کمک آن بسته بندی هایی با وزن بیشتر را نیز آماده سازی نمود.

قیمت دستگاه بسته بندی پودر قهوه را می توان متاثر از تعداد توزین ها، ظرفیت و سرعت دستگاه و نوع سیستم توزین دانست. ظرفیت دستگاه بسته بندی پودر قهوه نشان دهنده تعداد بسته بندی هایی است که این دستگاه می تواند در عرض یک دقیقه آماده سازی کند. هر چه این مقدار بیشتر باشد قیمت دستگاه نیز بالاتر خواهد بود.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه توزین دار با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

کیفیت ساخت دستگاه، ابعاد دستگاه، برند سازنده، کمپانی تولید کننده، استانداردهای تولید، نوع لفاف قابل استفاده، نوع سیستم دوخت، حداکثر وزن بسته بندی ها، نوع بسته بندی ها، قابلیت یکپارچه شدن با سیستم آسیاب، سطح اتوماسیون، سرعت بسته بندی، لیبل زن و تزریق گاز و همچنین منبع تغذیه، توان مصرفی و ولتاژ دستگاه همگی در قیمت دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه تاثیر گذار هستند. شما می توانید برای اطلاع از این قیمت با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

خرید دستگاه بسته بندی پودر قهوه

دستگاه بسته بندی پودر قهوه یکی از بهترین دستگاه ها برای بسته بندی پودر قهوه و پودر کاکائو و نسکافه می باشد. شما می توانید با خرید دستگاه بسته بندی پودر قهوه، با یک تیر چند نشان بزنید. این دستگاه نه فقط برای بسته بندی قهوه بلکه برای سایر محصولات نیز کاربرد دارد.

دستگاه بسته بندی پودر قهوه در انواع نیمه اتوماتیک و اتوماتیک با سیستم های توزین مختلف به فروش می رسد. برخی از انواع دستگاه بسته بندی پودر قهوه می توانند دارای تایمر باشند. این دستگاه های بسته بندی امکان برنامه ریزی دقیق تری به شما خواهند داد.

 شما می توانید بعد از خرید دستگاه بسته بندی 10 توزین اقدام به افزودن قطعات جدید و آپشن های جدید روی دستگاه نمایید.

اگر می خواهید در عرصه تولید و عرضه مواد غذایی بازارهای داخلی و خارجی را در مشت خود داشته باشید توصیه می کنیم که روی مفهوم بسته بندی تاکید ویژه ای اعمال کنید. برای خرید دستگاه بسته بندی پودر قهوه کافیست با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.