مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 600 mm400 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1300 * 1600 * 1900 mm 1200 * 1500 * 1800 mm

وزن دستگاه 450 Kg 350 Kg

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع پودر، آرد، پودر ژله، پودر کیک و …

از 20 گرم تا 2500 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم.

قابلیت ها:

نصب انواع تاریخ زن

قابلیت تزریق گاز ازت

قابلیت پانچ دار کردن بسته

ایستاده (پاکتی) شدن بسته Gusseted bag

دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع پودر، آرد، پودر ژله، پودر کیک و …

از 20 گرم تا 2500 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم.

قابلیت ها:

نصب انواع تاریخ زن

قابلیت تزریق گاز ازت

قابلیت پانچ دار کردن بسته

ایستاده (پاکتی) شدن بسته Gusseted bag

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

قیمت دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله

قیمت دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. یکی از مهمترین این پارامترها سطح اتوماسیون دستگاه است. معمولا در کارخانجاتی که دارای ظرفیت تولید بالا هستند از دستگاه های بسته بندی با سطح اتوماسیون حرفه ای استفاده می شود. این نوع دستگاه ها دارای قیمت بیشتری هستند با این حال نیاز به نیروی انسانی را تا حد امکان کاهش می دهند. در نتیجه می توان سرعت و دقت بسته بندی را بالا برد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی 4 طرف دوخت با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله می تواند از نوع حجمی یا وزنی باشد. دستگاه های حجمی معمولا برای بسته بندی پودر ژله جوابگو هستند چرا که بسته بندی های پودر ژله معمولا دارای وزن و حجم کمی می باشد و این دستگاه ها نیز قادر به پوشش دهی بسته بندی هایی با وزن بالاتر از دو کیلوگرم نیستند.

البته اگر در کارخانه تان محصولات غذایی دیگر مانند پودر کیک، پودر قهوه، پودر قند و خشکبار و سایر محصولات گرانولی را نیز به تولید می رسانید می توانید اقدام به خرید دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله از نوع وزنی نمایید. این دستگاه های بسته بندی به تناسب نوع سیستم توزین و تعداد توزین هایی که دارند شامل تفاوت قیمت می شوند.

قیمت دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله به شیوه دوخت دستگاه بستگی دارد. برخی از دستگاه های بسته بندی دارای دوخت بالشتی از نوع سه طرف دوخت هستند، برخی دوخت ساشه ای دارند، برخی دوخت مدادی دارند، برخی قادر به پر کردن قوطی هستند، برخی دوخت کتابی دارند و برخی دوخت کیسه ای را ارائه می دهند. نوع بسته بندی پودر ژله و شیوه دوخت دستگاه تاثیر مستقیم در قیمت دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله خواهد داشت.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی چیپس با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

خرید دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله

پودر ژله جز پر فروش ترین محصولات غذایی است که در زمینه صادرات نیز مورد توجه واقع شده است. به همین دلیل بسیاری از کارخانجات مواد غذایی تولید پودر ژله را در لیست اولویت های خود قرار داده اند. پودر ژله در کافی شاپ ها، رستوران ها، هتل ها، آشپزخانه ها، شیرینی پزی ها، قنادی ها و مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرد و اغلب داخل قوطی هایی با حجم های مختلف و یا درون پاکت های بالشتی که با یک جعبه مقوایی محصور شده است عرضه می شود.

دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله این محصول را در بسته بندی های متنوعی آماده سازی می کند. پودر ژله می تواند از نوع ساشه ای، کتابی، بالشتی و قوطی باشد. با خرید دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله می توانید این محصول پر طرفدار و پر فروش را به لیست محصولات تان اضافه کنید.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه توزین قند یا دستگاه توزین شکر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

البته لازم به ذکر است که خرید دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله می تواند شما را در زمینه بسته بندی انواع محصولات پودری دیگر مانند پودر قهوه، پودر کیک، آرد، پودر قند و پودر کاکائو نیز یاری دهد. 

خرید و فروش دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله

هدف از خرید و فروش دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله، آماده سازی این محصول در انواع مختلفی از بسته بندی های قوطی، بالشتی، عمودی، ساشه و مدادی می باشد.

این دستگاه ها دارای انواع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و دستی هستند. شما می توانید دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله را هم برای کارگاه هایی با ظرفیت تولید کم و هم برای کارخانجاتی با ظرفیت تولید بالا خریداری کنید.

هر کدام از انواع دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله دارای سیستم توزین خاصی هستند. البته خرید و فروش دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله از نوع حجمی نیز متداول می باشد با این حال این دستگاه دقت و ظرافت بالای دستگاه های وزنی را دارا نیست.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی آرد با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بنابراین اگر می خواهید تلرانس وزنی بین بسته بندی های پودر ژله به کمترین میزان خود برسد توصیه می کنیم سراغ خرید دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله با سیستم توزین دقیق بروید.

مجموعه آسان کار یکی از بهترین مجموعه های فعال در زمینه خرید و فروش دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله با ویژگی ها و قابلیت های مختلف می باشد. شما می توانید برای اطلاع از شیوه خرید این دستگاه و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

مشخصات دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله

چنانچه قصد خرید دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله را دارید باید قبل از هر چیز در مورد مشخصات این دستگاه اطلاعات کافی داشته باشید. دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله نوعی دستگاه پر کن است که می تواند از نوع حجمی یا وزنی باشد.

این دستگاه می تواند دارای یک مخزن با حجم مشخص باشد و سیستم توزین منحصر به فرد خود را داشته باشد که عمدتا از نوع اوگر و لودسل است.

دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله قادر است بسته بندی هایی با دو طرف دوخت، سه طرف دوخت، چهار طرف دوخت، بسته بندی قوطی، ساشه، مدادی و کتابی را آماده سازی کند.

اساس این دستگاه بسته بندی به شکل عمودی می باشد. بنابراین در زمان خرید دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله حتما به نوع بسته بندی دقت داشته باشید.

یکی از مهمترین مشخصات دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله، بسته بندی پودر ژله با محدودیت وزنی می باشد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پور با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

به عنوان مثال ممکن است یک دستگاه قادر باشد بسته بندی های بین 5 تا 1000 گرم را پوشش دهی کند در حالی که دستگاهی دیگر قادر است بسته بندی هایی با حداکثر وزن 2000 یا 3000 گرم را نیز آماده سازی نماید. این بسته بندی ها معمولا از نوع قوطی هستند.

ظرفیت و راندمان دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله از دیگر مشخصات آن می باشد که باید در زمان خرید به آن توجه شود. ظرفیت دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله تعین کننده این موضوع است که دستگاه قادر است چه تعداد بسته بندی را در زمان یک دقیقه آماده سازی کند.

هر چه ظرفیت و راندمان دستگاه بیشتر باشد قطعات سرعت آماده سازی بسته بندی ها بیشتر خواهد بود. دستگاه هایی که دارای راندمان بالا هستند اغلب برای کارخانجاتی با ظرفیت تولید وسیع مناسب می باشند.

شما می توانید بعد از خرید دستگاه ده توزین بسته بندی اقدام به افزودن قطعات جدید و آپشن های جدید روی دستگاه نمایید.

از دیگر مشخصات دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله می توان به فیلم مورد نیاز دستگاه اشاره کرد. انواع دستگاه های بسته بندی قادر هستند با استفاده از فیلم ها پلاستیکی، نایلونی، متالایز، آلومینیومی، پلی استر، پلی اتیلن، کاغذی، صدفی ترسبافون و سلفونی، بسته بندی پودر ژله ا آماده سازی کنند. نوع فیلم و ضخامت آن بی شک یکی از ویژگی های مهم این دستگاه می باشد.

ولتاژ مورد نیاز، برق مصرفی، تک فاز یا سه فاز بودن منبع برق، بهره مندی از چشم الکترونیک، مجهز بودن به تابلو برق و سیستم کنترل فرمان، جنس بدنه، ابعاد و وزن دستگاه، بهره مندی از نمایشگر دیجیتال لمسی، قابلیت برنامه ریزی پارامترهای بسته بندی، قابلیت تنظیمات اتوماتیک و برند تولید کننده و کشور سازنده همگی از جمله مشخصات دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله می باشند که در زمان خرید به خریداران ارائه می شود. شما می توانید با بررسی این ویژگی ها و مشخصات بهترین خرید را داشته باشید.

معرفی  دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله

دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله برای بسته بندی پودر ژله به شیوه های مختلف استفاده می شود. اغلب ما پودر ژله های مورد عرضه در بازار را به شکل بسته بندی های متالایز درون جعبه های مقوایی دیده ایم که دارای ساختار عمودی می باشد.

شما میتوانید برای خرید دستگاه توزین اتوماتیک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اما بسته بندی پودر ژله می تواند از نوع قوطی باشد و یا به شکل ساشه یا مدادی عرضه گردد. نوع دوخت بسته بندی های پودر ژله نیز می تواند در شیوه بسته بندی این محصول تفاوت ایجاد کند.

دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله را می توان برای بسته بندی انواع ادویه جات، پودر کیک، آرد و پودر قهوه استفاده نمود. این دستگاه دارای مخزن می باشد و از سیستم توزین دقیق بهره مند است. به موجب این سیستم توزین، تلرانس بین بسته بندی ها به حداقل خواهد رسید.

شما می توانید برای خرید دستگاه توزین صنعتی با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید

یکی از ویژگی های خوبی که دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله می تواند دارا باشد وجهز بودن به سیستم ویبره جهت کم کردن جم محصول درون پاکت می باشد. زمانی که پودر ژله از میکسر خارج می شود ممکن است به واسطه منافذ هوا حجم بالایی پیدا کرده باشد. سیستم ویبره کمک می کند تا حجم پودر ژله به مقدار منطقی و معقول برسد.

فروش دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله

پودر ژله یکی از پر فروش ترین محصولات غذایی می باشد که در تهیه انواع دسرهای خوشمزه کاربرد دارد. بسیاری از قنادی ها، کیک پزی ها، شیرینی فروشی ها، آشپزخانه ها و کافی شاپ ها و هتل ها خریداران اصلی پودر ژله آن هم در ابعاد و حجم بالا هستند.

دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله دستگاه مناسبی برای بسته بندی این محصول در وزن های مختلف و بسته بندی های متفاوت همچون بسته بندی های کیسه ای و قوطی می باشد.

 برای اطلاع از قیمت دستگاه توزین دار با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

فروش دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله در مجموعه آسان کار این امکان را به شما خریداران عزیز داده است تا بتوانید از بهترین کیفیت و قیمت در خرید این دستگاه بهره مند شوید. فروش دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله همراه با ارائه ضمانت اصالت و گارانتی صورت می پذیرد. 

سازنده دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله

نکته مثبتی که در ارتباط با خرید دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله وجود دارد قابلیت تولید و عرضه دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله مطابق با ویژگی های سفارشی شما می باشد. شما می توانید درخواست ویژگی های مورد نیازتان را به سازنده بدهید.

در نتیجه می توانید دستگاهی مطابق با الزامات و استانداردهای کارخانه تان خریداری کنید. در بسیاری از کارخانه ها نیاز به ظرفیت تولید و راندمان خاصی وجود دارد در حالی که سایر استانداردهای بسته بندی نیز بایستی رعایت شوند. شما می توانید با بیان این الزامات و استانداردها به سازنده دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله، دقیقا همان دستگاهی را خریداری کنید که بدان نیاز دارید.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه ده توزین بسته بندی با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

مجموعه آسان کار یکی از بهترین و قوی ترین مجموعه های سازنده دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله در ایران می باشد که دستگاه های خود را همراه با ضمانت اصالت و گارانتی به خریداران عرضه می دارد. این دستگاه ها دارای مخزن هایی با ظرفیت بالا، سیستم الکترونیکی، اتوماسیون قوی، قابلیت پشتیبانی از فیلم های متنوع با ضخامت های متفاوت و نمایشگر لمسی می باشد.

کافیست برای خرید دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

قیمت دستگاه بسته بندی  پودر ژله 

وزن مجاز بسته بندی ها تاثیر زیادی در قیمت دستگاه بسته بندی پودر ژله خواهد داشت. چنانچه این دستگاه قادر به ارائه بسته بندی هایی با وزن بالا باشد و ظرفیت مجاز آن افزایش پیدا کند به احتمال بسیار زیاد قیمت دستگاه نیز بیشتر خواهد شد.

برخی از انواع دستگاه بسته بندی پودر ژله قادر به ارائه بسته بندی هایی با حداکثر وزن 1000 گرم هستند و برخی تا 2000 و 3000 گرم را نیز پوشش دهی می کنند.

حجم مخزن، نوع سیستم توزین (اوگر یا لودسل)، کیفیت ساخت بدنه، ظرفیت بسته بندی (تعداد بسته بندی های قابل عرضه در دقیقه)، بهره مندی از سیستم ایمنی، برق مصرفی (تک فاز یا سه فاز)، توان مصرفی، میزان صرفه جویی در مصرف انرژی، ابعاد و وزن دستگاه، قابلیت تخلیه هوای اضافی، نوع دوخت بسته بندی ها و برند تولید کننده همگی از جمله مواردی هستند که در قیمت دستگاه بسته بندی پودر ژله تاثیر گذار می باشند. شما می توانید برای اطلاع از این قیمت با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

خرید دستگاه بسته بندی پودر ژله

پودر ژله یکی از محبوب ترین محصولات خوراکی است که از آن برای تهیه انواع دسرهای خوش طعم و سبک استفاده می شود. انواع پودر ژله هایی که در بازار به فروش می رسند معمولا دارای بسته بندی عمودی هستند. این بسته بندی ها حاوی یک پاکت بالشی هستند که درون یک جعبه عمودی قرار گرفته است.

گاهی اوقات نیز پودر ژله درون بسته بندی های قوطی و کتابی عرضه می شود. این شیوه از بسته بندی مختص مواقعی است که حجم بسته بندی ها بالاست. دلیل این شیوه از بسته بندی را می توان جلوگیری از ورود رطوبت و نم درون بسته بندی پودر ژله دانست.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه توزین دار با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

بسته بندی های پودر ژله را به کمک دستگاه بسته بندی پودر ژله آماده سازی می کنند. شما می توانید برای خرید دستگاه بسته بندی پودر ژله با تیم آسان کار تماس حاصل نمایید تا اطلاعات لازم را در این باره دریافت کنید.