مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 600 mm400 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1300 * 1600 * 1900 mm 1200 * 1500 * 1800 mm

وزن دستگاه 450 Kg 350 Kg

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع پودر، آرد، پودر ژله، پودر کیک و …

از 20 گرم تا 2500 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم.

قابلیت ها:

نصب انواع تاریخ زن

قابلیت تزریق گاز ازت

قابلیت پانچ دار کردن بسته

ایستاده (پاکتی) شدن بسته Gusseted bag

دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع پودر، آرد، پودر ژله، پودر کیک و …

از 20 گرم تا 2500 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم.

قابلیت ها:

نصب انواع تاریخ زن

قابلیت تزریق گاز ازت

قابلیت پانچ دار کردن بسته

ایستاده (پاکتی) شدن بسته Gusseted bag

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

قیمت دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک

برای آن دسته از عزیزانی که در صنعت غذا فعالیت دارند و میخواهند عرضه پودر کیک را در لیست اقدامات جدیدشان قرار دهند، دانستن این که قیمت دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک چقدر است می تواند بسیار کمک کننده باشد.

قیمت دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این عوامل نوع دستگاه است. اما منظور از نوع دستگاه چیست؟ دستگاه های بسته بندی عمودی پودر کیک نوعی دستگاه پر کن هستند که اساسا دارای انواع وزنی و حجمی می باشند.

دستگاه های وزنی معمولا به دلیل دارا بودن تعداد بالایی توزین های دقیق و حرفه ای قسمت بیشتری نسبت به دستگاه های حجمی دارند. این دستگاه ها ظرفیت بالاتری در بسته بندی پودر کیک دارند و عمدتا مختص کارخانجاتی با حجم تولید بالا هستند.

با این حال پارامترهایی مانند تعداد توزین و یا نوع سیستم توزین (اوگر یا لودسل) می تواند در قیمت دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک وزنی تاثیر گذار باشد.

شما می توانید برای خرید دستگاه توزین صنعتی با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید

پارامتر مهمی که قیمت دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک را دستخوش تغییر می کند نوع دوخت پاکت های بسته بندی پودر کیک است. هر کدام از انواع دستگاه های بسته بندی عمودی پودر کیک دوخت متفاوتی را برای بسته بندی ها ارائه می دهد.

به کمک برخی دستگاه ها می توان دوخت سه طرفه و به کمک برخی می توان دوخت چهار طرفه و یا پاکتی و بسته بندی قوطی و بالشتی را آماده سازی نمود. به طور کلی سیستم دوخت تاثیر زیادی در قیمت دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک دارد.

از دیگر عوامل موثر در قیمت دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک می توان به حداکثر وزن بسته بندی ها اشاره کرد.

برخی از دستگاه ها دارای آستانه کمتری در وزن بسته بندی هستند با این حال برخی دیگر از دستگاه ها می توانند بسته بندی های سنگین تر را نیز آماده سازی کنند. این پارامتر بی شک تاثیر مستقیم در قیمت دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک دارد.

انواع دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک قادر به ارائه بسته بندی پودر کیک با انواع لفاف های مختلف می باشد. اما بعید است که یک دستگاه تمام انواع لفاف ها با هر نوع شکل و فرم بسته بندی را پوشش دهی کند. بنابراین نوع بسته بندی پودر کیک را نیز می توان در قیمت دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک تاثیر گذار دانست.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی چیپس میوه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

از دیگر عوامل موثر بر قیمت دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک باید به عواملی چون وان مصرفی دستگاه، ابعاد و وزن دستگاه، برند تولید کننده، کشور سازنده، میزان انرژی مصرفی، تک فاز یا سه فاز بودن منبع برق، جنس بدنه دستگاه و ظرفیت و سرعت بسته بندی اشاره کرد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

خرید دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک

کارخانجاتی که در تولید و عرضه مواد غذایی دستی بر آتش دارند حتما با دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک آشنایی دارند. از این دستگاه نه تنها برای بسته بندی پودر کیک بلکه برای بسته بندی مواد غذایی مانند پودر قهوه، پودر کاکائو، پودر ژله، ادویه جات، نمک، شکر، آرد و سایر مواد غذایی پودری مانند نسکافه استفاده می شود.

بنابراین با خرید دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک می توانید از این دستگاه برای بسته بندی سایر مواد غذایی که دارای ساختار پودری و گرانولی هستند نیز استفاده نمایید. این دستگاه دارای دقت بالایی می باشد و دارای تنظیمات پیشرفته ای می باشد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بالا بودن سطح اتوماسیون در نسل جدید دستگاه های بسته بندی عمودی پودر کیک نیاز به نیروی انسانی را تا حد امکان کاهش داده است. با خرید دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک از آسان کار می توانید اتوماسیون را در سطح بالایی به کارخانه یا کارگاه تولیدی تان بیاورید.

خرید و فروش دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک

قنادی ها، کیک پزی ها، کافی شاپ ها، رستوران ها، هتل ها و هنرمندانی که در کلاس های آشپزی شرکت می کنند خریداران اصلی پودر کیک هستند. بنابراین این ماده غذایی نرخ فروش بالایی دارد. خوش عطر و طعم بودن پودر کیک های آماده موجب شده تا بسیاری از افراد به دلیل خوش طعم بودن و سرعت بالای پخت آن ها از این پودر استفاده کنند.

همین موضوع موجب شده تا فعالان در عرصه صنعت غذا بسته بندی پودر کیک و عرضه آن را در لیست اقدامات شان قرار دهند. خرید و فروش دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک از این رو با نرخ بالایی صورت می گیرد.

 برای اطلاع از قیمت دستگاه توزین دار با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

کارخانجات مواد غذایی به خوبی می دانند که این محصول یکی از پر فروش ترین محصولات بازار است در نتیجه بسته بندی و عرضه آن می تواند سود خوبی در پی داشته باشد. خرید و فروش دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک نه تنها با هدف بسته بندی پودر کیک بلکه با هدف بسته بندی انواع مواد غذایی پودری انجام می شود.

مشخصات دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک

دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک نوعی دستگاه صنعتی برای آماده سازی بسته بندی های پودر کیک در لفاف های سلفونی، کارتنی، پلی استری، ترسبافون و قوطی می باشد. این دستگاه قادر است رول آماده را تحویل بگیرید و به کمک سیستم دوختی که روی آن سوار شده، پاکت های بسته بندی را آماده سازی نماید.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سایز لوله و یقه دستگاه تعیین کننده ابعاد بسته بندی خواهد بود. برای بسته بندی های کوچک از لوله تک و برای بسته بندی های بزرگ از لوله دوجداره در دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک استفاده می شود.

یکی از مهمترین مشخصات دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک، نوع سیستم دوخت این دستگاه می باشد که با توجه به نوع بسته بندی تعیین می شود.

فک های دوخت متفاوتی به همراه سیستم برش دهی خاص روی دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک سوار می شوند که با توجه به نوع محصول و شیوه بسته بندی متفاوت هستند. جنس این فک ها معمولا از آلومینیوم، فولاد و برنج می باشد.

یکی از اصلی ترین سیستم های موجود روی دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک، سیستم هدایت رول بسته بندی است که دارای یک غلتک برای باز کردن لفاف و از بین بردن چروک می باشد.

دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک دارای قابلیت نصب سیستم تاریخ زن و جت پرینتر می باشد. بنابراین بعد از اتمام فرآیند بسته بندی، تاریخ تولید و انقضا و قیمت روی آن درج خواهد شد.

بهره مندی از مخزن و میکسر تمام استیل نیز از دیگر مشخصات دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک می باشد که عمدتا دارای دو محور حرکتی و پارویی می باشد تا پودر کیک را به خوبی مخلوط نموده و به بسته بندی انتقال دهد چرا که پودر کیک در صورت فشرده شدن حرکت و انتقال سختی خواهد داشت در نتیجه وجود یک سیستم میکسر و همزن در این دستگاه الزامی می باشد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی آرد با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سایر مشخصات دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک شامل مشخصاتی چون وزن دستگاه، ابعاد دستگاه، نوع سیستم توزین، راندمان یا همان سرعت بسته بندی در دقیقه، نحوه عملکرد، سیستم کنترل و دمای دوخت، بهره مندی از قابلیت تزریق گاز بی اثر، برق مصرفی، جنس بدنه، پوشش بدنه، سطح اتوماسیون، نوع و ابعاد نمایشگر، حداکثر وزن بسته بندی و برند تولیدی و قیمت می شود.

معرفی  دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک

دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک یکی از کاربردی ترین دستگاه های بسته بندی در کارخانجات مواد غذایی می باشد.

این دستگاه دارای دقت بالایی در بسته بندی پودر کیک می باشد. از آنجایی که نفوذ هوا درون بسته بندی پودر کیک می تواند باعث فساد و خرابی این محصول شود، از دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک برای بسته بندی پلمپ شده استفاده می شود.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم  با کارشناسان ما تماس بگیرید.

این دستگاه قادر است بسته بندی های پودر کیک را با ابعاد و سایز مناسب در لفاف های متنوع بسته بندی و آماده سازی نماید. برای هر سایز بسته بندی پودر کیک به لوله و یقه متناسب با همان سایز نیاز می باشد.

بهره مندی از سیستم میکسر، قابلیت نصب تاریخ زن و جت پرینتر، قابلیت تزریق گاز ازت و بهره مندی از توماسیون مطلوب و برق مصرفی بهینه از جمله مواردی است که در معرفی دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک باید به آن ها اشاره شود.

فروش دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک

فروش دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک به دلیل بالا بودن درخواست و تقاضا برای خرید این دستگاه با نرخ بالایی همراه است. این دستگاه دارای قابلیت بسته بندی انواع محصولات پودری می باشد و تنها مختص بسته بندی پودر کیک نیست. بهره مندی از عملکرد و سرعت عالی، کیفیت بالای بسته بندی، دقت بالا و انعطاف پذیری از ویژگی های مهم این دستگاه می باشد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی پفک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شما می توانید با خرید دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک، تجهیزاتی مانند تاریخ زن، لیبل زن، سیستم فرم پاکت ساز، سیستم تزریق گاز، سیستم پانچ و سیستم تبدیل شاسی را روی این دستگاه نصب کنید.

فروش دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک در مجموعه آسان کار همراه با ضمانت اصالت و گارانتی صورت می پذیرد. شما می توانید قبل از خرید دستگاه با کارشناسان ما برای دریافت مشاوره ارتباط برقرار کنید.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی 4 طرف دوخت با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

سازنده دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک

زمانی که برای خرید دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک اقدام میکنید انواع مختلفی از این دستگاه ها را در مدل های مختلف در بازار رویت خواهید کرد که هر کدام دارای قابلیت ها، ویژگی ها و مشخصات متفاوتی می باشد.

تنوع در ویژگی ها و قابلیت های این دستگاه متاثر از سیاست های سازنده دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک و صد البته سفارش مشتری می باشد. مشتریان می توانند سفارش خود را به سازنده دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک بدهند و دستگاه مورد نیازشان را مطابق با الزامات و استانداردهای کارخانه و بودجه ای که در اختیار دارند تحویل بگیرند.

انعطاف پذیری بالایی را می توان در ساخت دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک اعمال نمود. این دستگاه می تواند از سیستم تنظیم حرارت، منوی چند زبانه، چشم الکترونیک، جک تلسکوپی، سیستم تنظیم وزن با دقت بالا، سطح اتوماسیون پیشرفته و راندمان مطلوبی بهره مند باشد.

شما می توانید بعد از خرید دستگاه ده توزین بسته بندی اقدام به افزودن قطعات جدید و آپشن های جدید روی دستگاه نمایید.

اعمال این قابلیت ها و ویژگی ها به عهده سازنده دستگاه بسته بندی عمودی پودر کیک می باشد که طبق خواسته مشتری عمل کند.

قیمت دستگاه بسته بندی  پودر کیک

بسیاری از خریداران به عنوان اولین سوال در مورد قیمت دستگاه بسته بندی  پودر کیک پرسش می کنند. قیمت این دستگاه در بازار متفاوت است. در واقع پارامترهای زیادی دست به دست هم می دهند تا قیمت دستگاه بسته بندی  پودر کیک را تعیین کنند.

نوع دستگاه، سطح اتوماسیون دستگاه، برند تولید کننده، کشور سازنده، بهره مندی از سیستم هایی چون تنظیم وزن دقیق و چشم الکترونیکی، نوع سیستم توزین، جنس بدنه دستگاه، توان مصرفی، راندمان دستگاه و جنس بدنه همگی دست به دست هم می دهند تا قیمت دستگاه بسته بندی  پودر کیک تعیین شود.

البته بر کسی پوشیده نیست که خواسته ها و  تقاضای مشتری نیز تاثیر مستقیم در قیمت این دستگاه دارد. مشتریان می توانند خواسته های خود را با سازنده دستگاه بسته بندی  پودر کیک در میان بگذارند و بهترین دستگاه را مطابق با استانداردها و الزامات تولید کارخانه شان خریداری نمایند. بی شک نوسانات نرخ تورم، تحولات اقتصادی و اوضاع بازار همگی در قیمت روز این دستگاه تاثیر گذار خواهد بود.

 شما می توانید بعد از خرید دستگاه بسته بندی 10 توزین اقدام به افزودن قطعات جدید و آپشن های جدید روی دستگاه نمایید.

تکنولوژی ساخت دستگاه بسته بندی  پودر کیک روز به روز در حال تغییر است و تکنولوژی های جدیدی جای تکنولوژی های قدیمی را می گیرند.

در نتیجه قیمت دستگاه بسته بندی  پودر کیک نیز در گذر زمان با تغییرات و نوسانات همراه می شود. شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه بسته بندی  پودر کیک با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

خرید دستگاه بسته بندی پودر کیک

پودر کیک یکی از ضروری ترین اقلامی است که آشپزهای حرفه ای و غیر حرفه ای در شغل خود به آن نیاز پیدا می کنند. این روزها افراد وقت زیادی برای پخت کیک در منزل ندارند و به جای آماده سازی مواد کیک از پودر کیک استفاده می کنند که تمامی محتویات لازم را برای پخت کیک دارا می باشد.

این پودر کاربردی که ماحصل پخت آن یک کیک خوش عطر و طعم است در بسته بندی های مخصوصی وارد بازار می شود. این بسته بندی ها به کمک دستگاه بسته بندی پودر کیک آماده سازی می شوند.

شما می توانید با خرید دستگاه بسته بندی پودر کیک از این دستگاه برای بسته بندی و آماده سازی انواع محصولات غذایی پودری مانند پودر قهوه، کاکائو، نسکافه، نمک، شکر و پودر ژله و ادویه جات استفاده کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر کافیست با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید تا مشاوره های لازم را دریافت کنید.