مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 600 mm400 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1300 * 1600 * 1900 mm 1200 * 1500 * 1800 mm

وزن دستگاه 450 Kg 350 Kg

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع پودر، آرد، پودر ژله، پودر کیک و …

از 20 گرم تا 2500 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم.

قابلیت ها:

نصب انواع تاریخ زن

قابلیت تزریق گاز ازت

قابلیت پانچ دار کردن بسته

ایستاده (پاکتی) شدن بسته Gusseted bag

دستگاه بسته بندی عمودی پودر 

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع پودر، آرد، پودر ژله، پودر کیک و …

از 20 گرم تا 2500 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم.

قابلیت ها:

نصب انواع تاریخ زن

قابلیت تزریق گاز ازت

قابلیت پانچ دار کردن بسته

ایستاده (پاکتی) شدن بسته Gusseted bag

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

قیمت دستگاه بسته بندی عمودی پودری

قیمت دستگاه بسته بندی عمودی پودری تحت تاثیر پارامترهای مختلفی قرار دارد. بنابراین برای اینکه بتوان از قیمت دستگاه بسته بندی عمودی پودری مطلع شد باید به عوامل مختلفی رجوع کرد و آن ها را مورد بررسی قرار داد تا بتوان پیش بینی دقیقی از قیمت این دستگاه به عمل آورد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه توزین قند یا دستگاه توزین شکر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

یکی از پارامترهای موثر در قیمت دستگاه بسته بندی عمودی پودری، حجمی یا وزنی بودن این دستگاه است. برخی از انواع دستگاه های بسته بندی عمودی پودری دارای پیمانه هستند و در دسته دستگاه های حجمی جای می گیرند در حالی که برخی دیگر دارای توزین های متعدد می باشند و جایگاه شان در دسته بندی دستگاه های وزنی است.

دستگاه های وزنی به دلیل دارا بودن توزین معمولا قیمت بیشتری دارند. بنابراین اگر قصد دارید بسته بندی محصولات پودری را با دقت و سرعت بیشتری آماده سازی کنید توصیه ما به شما خرید دستگاه بسته بندی عمودی پودری از نوع وزنی می باشد که قیمت بالاتری هم دارد.

در غیر اینصورت می توانید برای مصارف کارگاهی که دقت بالا چندان مورد نیاز نیست، اقدام به خرید دستگاه بسته بندی عمودی پودری پیمانه ای یا حجمی نمایید که اقتصادی تر می باشد.

کارخانه سازنده دستگاه بسته بندی عمودی پودری بی شک در قیمت این دستگاه تاثیر گذار می باشد. این دستگاه ها می توانند توسط کارخانجات ایرانی یا خارجی با سطح کیفی متفاوت تولید شوند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پور با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

بی شک هر کدام از دستگاه های تولید شده توسط کارخانجات مختلف دارای قابلیت ها و سطح عملکرد متفاوتی هستند و این موضوع می تواند منجر به تنوع قیمت دستگاه بسته بندی عمودی پودری در بازار شود.

سیاست گذاری های هر کارخانه چه از نوع ایرانی و چه از نوع خارجی در تعیین قیمت دستگاه بسته بندی عمودی پودری متفاوت می باشد. بنابراین طبیعی است که نرخ های مختلفی برای این دستگاه در بازار لحاظ شود.

میزان برق مصرفی دستگاه به عنوان یکی از پارامترهای مهم در قیمت دستگاه بسته بندی عمودی پودری شناخته می شود. دستگاه هایی که در عین عملکرد عالی دارای برق مصرفی کمتری هستند با قیمت بیشتری به فروش می رسند چرا که در بلندمدت صرفه اقتصادی بسیار خوبی برای کارخانه شما به عمل می آورند.

تعداد بسته هایی که دستگاه بسته بندی عمودی پودری در دقیقه آماده سازی می کند را با نام ظرفیت دستگاه می شناسند. این پارامتر تاثیر مستقیم در قیمت دستگاه بسته بندی عمودی پودری دارد.

هر چه تعداد بسته بندی های بیشتری در واحد زمان توسط دستگاه آماده سازی شود نشان از بالا بودن ظرفیت دستگاه دارد.

این موضوع منجر به افزایش قیمت دستگاه بسته بندی عمودی پودری خواهد شد. بالا بودن ظرفیت و سرعت بسته بندی برای کارخانجاتی که ظرفیت تولید گسترده ای دارند یک امر ضروری است.

خرید دستگاه بسته بندی عمودی پودری

بسیاری از مواد غذایی از نوع پودری هستند. آرد، پودر کاکائو، پودر قهوه، شیر خشک، شکر، نمک، پودر کیک، پودر ژله، بکینگ پودر، پودر قند و ادویه جات همگی جزو مواد غذایی پودری محسوب می شوند که می توان برای بسته بندی آن ها از دستگاه بسته بندی عمودی پودری استفاده کرد.

شما میتوانید برای خرید دستگاه توزین اتوماتیک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

البته این دستگاه صرفا در صنایع غذایی دارای کاربرد نیست و می تواند در حوزه های مختلف مانند صنعت دارو و مواد شیمیایی و شوینده ها نیز مورد استفاده قرار گیرد. پودر سنگ، گچ، آهک و پودرهای معدنی همگی از جمله محصولاتی هستند که توسط دستگاه بسته بندی عمودی پودری بسته بندی می شوند.

با خرید دستگاه بسته بندی عمودی پودری می توان اقدام به آماده سازی بسته بندی های شیک و مشتری پسند مطابق با سلیقه خریداران امروزی نمود. این بسته بندی ها دارای پلمپ حرفه ای هستند و امکان نشت رطوبت یا هوا درون آنها وجود ندارد. بنابراین کیفیت محصولات در گذر زمان حفظ خواهد شد.

خرید و فروش دستگاه بسته بندی عمودی پودری

دستگاه بسته بندی عمودی پودری را می توان برای بسته بندی محصولات صادراتی مورد استفاده قرار داد. یکی از اهداف خرید و فروش دستگاه بسته بندی عمودی پودری، مجهز شدن کارخانجات به دستگاه های بسته بندی پیشرفته و با کیفیت جهت بسته بندی محصولات صادراتی می باشد.

البته این موضوع بدان معنا نیست که محصولاتی که در بازارهای داخلی توزیع می شوند قادر به بسته بندی توسط این دستگاه نیستند. بلکه هدف نشان دادن قابلیت ها و امکانات دستگاه بسته بندی عمودی پودری در سطح استانداردهای بین المللی می باشد.

شما می توانید برای خرید دستگاه توزین صنعتی با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید

این دستگاه به قدری عملکرد حرفه ای و بی نقصی دارد که تمامی بسته بندی ها را بدون حتی یک درز یا منفذ کوچک آماده سازی می کند. بهره مندی از سیستم دوخت قوی این مزیت را برای این دستگاه ایجاد کرده تا کیفیت بسته بندی ها به مراتب بیش از بسته بندی با سایر شیوه ها باشد.

در معاملات خرید و فروش دستگاه بسته بندی عمودی پودری، خریداران معمولا صاحب کارخانجات مواد غذایی، محصولات دارویی، مواد معدنی و مواد شیمیایی و شوینده هستند. ارائه محصول با بسته بندی شکیل و تمیز بی شک منجر به جلب توجه مخاطبان و خریداران خواهد شد. به همین دلیل تقاضا برای خرید این دستگاه توسط کارخانجات مطرح شده با نرخ بالایی همراه است.

مشخصات دستگاه بسته بندی عمودی پودری

زمانی که خریداران تقاضای خرید دستگاه بسته بندی عمودی پودری را مطرح می کنند به عنوان اولین موضوع مهم و قابل بحث به ویژگی های دستگاه می پردازند. بسیار مهم است که مشخصات دستگاه بسته بندی عمودی پودری مطابق با الزامات کارخانه تولیدی باشد.

نوع محصولات کارخانه، حجم و وزن بسته بندی ها، میزان دقت لازم برای بسته بندی محصولات، نوع لفاف محصولات، نوع دوخت بسته بندی ها، الزامات بسته بندی و ظرفیت کارخانه و سرعت مورد نیاز برای آماده سازی بسته بندی ها در واحد زمان همگی از جمله مواردی هستند باید در زمان بررسی مشخصات دستگاه بسته بندی عمودی پودری به آنها توجه شود.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه توزین دار با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

به عنوان مثال اگر کارخانه شما یک کارخانه بزرگ با ظرفیت تولید بالا میباشد نیاز است که دستگاه بسته بندی عمودی پودری دارای سرعت تولید بالا باشد. در نتیجه تعداد بسته بندی هایی که در واحد زمان آماده سازی می شود بیشتر خواهد بود.

همچنین اگر قرار است بسته بندی های حجیم را در ابعاد عمده آماده سازی کنید نیاز است که دستگاه بسته بندی عمودی پودری قادر به بسته بندی محصولاتی با وزن بالا باشد. نیاز به دقت بالا در بسته بندی و کاهش تلرانس نیز نیاز به تعداد توزین ها را بیشتر می کند.

در نتیجه مشخصات دستگاه بسته بندی عمودی پودری تعیین کننده مناسب بودن آن خواهد بود. ممکن است دستگاهی دارای قابلیت های ویژه باشد اما برای کارخانه تولیدی شما با الزامات و استانداردهای خاصی که دارد مناسب نباشد.

از جمله مهمترین مشخصات دستگاه بسته بندی عمودی پودری می توان به بهره مندی از سیستم PLC جهت کنترل فرآیند بسته بندی، بهره مندی از نمایشگر با کیفیت، بهره مندی از سیستم کنترل سرعت، نوع عملکرد سیستم توزین (لودسل یا اوگر)، جنس بدنه دستگاه، نوع پوشش بدنه دستگاه، ابعاد و وزن دستگاه، توان مصرفی، برق مصرفی، هوای مصرفی، تعداد بسته بندی در دقیقه، وزن بسته بندی، حداقل و حداکثر وزن بسته بندی ها، لفاف های قابل استفاده، نوع سیستم دوخت، تعداد توزین ها، حجم پیمانه ها و قیمت و برند تولید کننده اشاره کرد.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه ده توزین بسته بندی با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

تمامی این مشخصات در کنار هم می توانند تعیین کنند که آیا دستگاه بسته بندی عمودی پودری انتخاب مناسبی برای سیستم تولید شما می باشد یا خیر.

معرفی دستگاه بسته بندی عمودی پودری

بسته بندی مواد پودری نسبت به بسته بندی سایر محصولات دیگر می تواند با حساسیت بالاتری همراه باشد. برای بسته بندی مواد پودری باید از دستگاهی استفاده شود که دارای سیستم دوخت قوی و توزین حرفه ای می باشد و تلرانس دقیقی را در وزن بسته بندی ها اعمال می کند.

معرفی دستگاه بسته بندی عمودی پودری به موجب بهره مندی کارخانجات از یک دستگاه با کیفیت و بی نقص در روند بسته بندی محصولات پودری صورت می پذیرد. این دستگاه دارای قابلیت بسته بندی محصولات پودری در وزن های مختلف می باشد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پور با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

شما می توانید برای تولیدات کارگاهی و یا کارخانه ای از این دستگاه استفاده کنید. بنابراین حتی اگر ظرفیت تولید مجموعه تان بسیار زیاد باشد نیز می توانید به کمک دستگاه بسته بندی عمودی پودری، تعداد بسته بندی های بیشتری در واحد زمان آماده سازی نمایید.

از دستگاه بسته بندی عمودی پودری برای بسته بندی مواد غذایی پودری، محصولات شیمیایی، پودرهای معدنی، پودرهای ساختمانی و مواد شوینده و محصولات دارویی استفاده می شود. این دستگاه قادر است محصولات پودری را در انواع لفاف های مختلف بسته بندی و آماده سازی نماید.

بنابراین فرقی ندارد که در چه حوزه ای مشغول به تولید هستید. به کمک دستگاه بسته بندی عمودی پودری می توانید دوخت قوی روی بسته بندی محصولات اعمال کنید و یا محصولات را به شکل حرفه ای پلمپ نمایید.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی چیپس با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

با معرفی دستگاه بسته بندی عمودی پودری، کارخانجاتی که قصد آماده سازی محصولات صادراتی را دارند نیز می توانند با خیال آسوده این محصولات را با لیبل مخصوص و بسته بندی ویژه آماده صادرات نمایند.

فروش دستگاه بسته بندی عمودی پودری

محصولات پودری می توانند دانه های ریز یا درشت داشته باشند. در هر صورت می توان به کمک دستگاه بسته بندی عمودی پودری این محصولات را با دقت بالایی بسته بندی نمود.

از دستگاه بسته بندی عمودی پودری برای بسته بندی محصولات مایع و گرانولی نیز استفاده می شود. این دستگاه روند آماده سازی بسته بندی ها را سرعت می بخشد و منجر به بالا رفتن دقت در بسته بندی محصولات می شود.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی چیپس میوه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

رعایت کیفیت، بهداشت، زیبایی بسته بندی و استفاده از کمترین نیروی انسانی از مزایای فروش دستگاه بسته بندی عمودی پودری می باشد.

سازنده دستگاه بسته بندی عمودی پودری

در دستگاه بسته بندی عمودی پودری می توان از انواع لفاف های پلی استری، سلفونی، متالایز، فویل آلومینیومی، پلی اتیلنی، مقوایی، پارچه ای، ترسبافون و سلفون صدفی و نایلونی استفاده کرد بنابراین هیچ محدودیتی در نوع بسته بندی وجود ندارد.

سازنده دستگاه بسته بندی عمودی پودری این امکان را برای کارخانجات به وجود آورده تا بتوانند بسته بندی های شیک و مشتری پسند ارائه دهند.

کاهش ضایعات مواد غذایی، بالا بردن سرعت، دخالت کم نیروی انسانی، بسته بندی در مقیاس های مختلف و مورد تایید بودن از لحاظ استانداردهای بهداشتی همگی از جمله ویژگی هایی است که سازنده دستگاه بسته بندی عمودی پودری برای آن در نظر گرفته است.

این دستگاه در مجموعه آسان کار با بهترین کیفیت و همراه با ضمانت اصالت و گارانتی به فروش می رسد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی پفک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت دستگاه بسته بندی  پودری 

توان مصرفی دستگاه، نوع دوخت بسته بندی، حداکثر قطر رول، تعداد توزین ها، حجم پیمانه ها، حداکثر وزن قابل بسته بندی، لفاف های قابل پوشش توسط دستگاه، جنس بدنه و ابعاد و وزن دستگاه همگی در قیمت دستگاه بسته بندی پودری تاثیر گذار هستند.

بسیار مهم است که بدنه دستگاه بسته بندی پودری از جنس ضد زنگ و مقاوم در برابر آلاینده ها و رطوبت طراحی شده باشد.

به طور کلی قیمت دستگاه بسته بندی عمودی پودری از عوامل زیادی تاثیر می پذیرد. قابلیت ها و امکانات دستگاه می تواند مستقیما این قیمت را دستخوش تغییر نماید.

به عنوان مثال بهره مندی از سیستم عیب یاب خودکار، صفحه نمایش لمسی، ابعاد صفحه نمایش، حداقل و حداکثر ابعاد بسته بندی، نوع سیستم دوخت، بهره مندی از سیستم کنترل سرعت بسته بندی، منوی چند زبانه، اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک بودن دستگاه و نوع سیستم توزین (لودسل یا اوگر) و بهره مندی از سیستم کنترل دور موتور همگی در دسته عوامل تاثیر گذار در قیمت دستگاه بسته بندی پودری شناخته می شوند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه توزین قند یا دستگاه توزین شکر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دقت داشته باشید که قیمت دستگاه بسته بندی پودری در گذر زمان نرخ ثابتی را شامل نمی شود. نوسانات نرخ ارز و دلار، تحولات اقتصادی بازار و افزایش و کاهش نرخ تورم داخلی و جهانی همگی می توانند منجر به بروز تغییرات در قیمت دستگاه بسته بندی پودری شوند.

بنابراین برای استعلام قیمت روز این دستگاه بهتر است با کارشناسان مجموعه آسان کار در تماس باشید.

خرید دستگاه بسته بندی پودری

با خرید دستگاه بسته بندی پودری می توان سرعت بسته بندی محصولات پودری را افزایش داد. از آنجایی که مقداری کم و زیاد شدن محصولات پودری منجر به تغییرات فاحش در وزن بسته بندی می شود نمی توان این بسته بندی ها را با دستگاه های کم دقت آماده سازی نمود.

دستگاه بسته بندی پودری دارای توزین هایی با دقت بالا می باشد که کمترین تلرانس را ایجاد می کنند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم  با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دستگاه بسته بندی پودری منجر به جلوگیری از نفوذ هوا و رطوبت به داخل بسته بندی ها می شود و می توان به کمک آن بسته بندی هایی مشتری پسند و زیبا روانه بازار کرد.

امکان تولید بسته بندی هایی با ابعاد گوناگون، بهره مندی از عملکرد اتوماتیک، قابلیت تزریق گاز نیتروژن به درون بسته بندی، قابلیت یکپارچه شدن با سیستم لیبل زن و بالا بردن سطح اتوماسیون همگی از مزایای خرید دستگاه بسته بندی پودری می باشد.

شما می توانید با خرید دستگاه بسته بندی پودری از آسان کار از ضمانت اصالت، گارانتی فروش و مشاوره رایگان و تخصصی قبل از خرید بهره مند شوید.