دستگاه عمودی

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

دستگاه بسته بندی عمودی و توزین مولتی هد یا دستگاه بسته بندی عمودی گرانول  :

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم.

قابلیت ها:

نصب انواع تاریخ زن

قابلیت تزریق گاز ازت

قابلیت پانچ دار کردن بسته

ایستاده (پاکتی) شدن بسته Gusseted bag

 

دستگاه بسته بندی عمودی و توزین مولتی هد

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

دستگاه بسته بندی عمودی گرانول قیمت

دستگاه بسته بندی عمودی گرانول یا دستگاه بسته بندی گرانولی از جمله دستگاه های پر کاربرد در صنعت بسته بندی می باشد که عمده افراد آن را با کاربردها ویژه اش در صنایع غذایی می شناسند.

بسته بندی های حبوبات، آجیل، شکلات، دانه قهوه و برنج به واسطه این دستگاه آماده سازی می شود. این دستگاه دارای دو مدل متفاوت حجمی و وزنه ای می باشد. به مدل حجمی گاهی اوقات پیمانه ای هم گفته می شود.

از دستگاه بسته بندی گرانولی برای بسته بندی برنج، چای، دمنوش و انواع ادویه جات استفاده می شود. یکی از متداول ترین ترین سوالاتی که خریداران و فعالان صنعتی می پرسند پرسش پیرامون دستگاه بسته بندی عمودی گرانول قیمت می باشد.

قیمت این دستگاه به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. همانطور که گفته شد دستگاه بسته بندی عمودی گرانول دارای دو مدل حجمی و وزنی می باشد. این دو از اساس دارای تفاوت قیمت هستند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه توزین دار با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

در مورد دستگاه بسته بندی عمودی گرانول حجمی می توان به دستگاه های مختلفی با حجم پیمانه های متفاوت مانند 300 گرم، 400 گرم، 500 گرم و یک کیلوگرم و دو کیلوگرم اشاره کرد.

ظرفیت حجمی این پیمانه ها را می توان با توجه به برنامه ریزی تولید می توان تغییر داد با این حال ظرفیت دستگاه یعنی سرعت و قدرت دستگاه در پر کردن بسته بندی ها عاملی برای تعیین قیمت دستگاه بسته بندی عمودی گرانول می باشد.

معمولا دستگاه های بسته بندی عمودی گرانول از نوع حجمی دارای تعداد توزین های متفاوتی می باشند. این دستگاه در انواع تک توزین، دو توزین، سه توزین و چهار توزین به فروش می رسد. طبیعی است که تعداد توزین ها تاثیر مستقیم در دستگاه بسته بندی عمودی گرانول قیمت داشته باشد.

و اما دستگاه بسته بندی عمودی گرانول وزنی که دارای ساز و کار متفاوتی در بسته بندی می باشد. در دستگاه بسته بندی عمودی گرانول وزنی حساسیت بیشتری در وزن کردن بسته بندی ها وجود دارد به همین دلیل تعداد توزین ها بیشتر است. این دستگاه بسته بندی می تواند گاها تا شانزده توزین داشته باشد. طبیعتا با افزایش تعداد توزین ها دقت دستگاه بیشتر می شود و قیمت نیز رو به افزایش خواهد رفت.

سرعت و قدرت دستگاه بسته بندی عمودی گرانول قیمت این دستگاه را تحت تاثیر قرار می دهد. در واقع اینکه دستگاه قادر است چه تعداد بسته بندی را در یک محدوده زمانی مشخص ارائه دهد تعیین کننده قدرت و سرعت دستگاه می باشد. کارخانه هایی که دارای حجم تولید بالا هستند باید از دستگاه هایی با قدرت و سرعت بالا استفاده کنند.

ابعاد دستگاه، جنس بدنه دستگاه، اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک بودن دستگاه، برند تولید کننده، آپشن ها، بهره مندی از قابلیت های هوشمند مانند عیب یاب هوشمند و دارا بودن منوی فارسی و دقت عالی همگی از پارامترهایی هستند که قیمت دستگاه بسته بندی عمودی گرانول را دستخوش نوسان می کنند.

دستگاه بسته بندی عمودی گرانول حجمی

دستگاه بسته بندی عمودی گرانول حجمی دارای پیمانه هایی می باشد که قبل از بسته بندی محصولات پر می شوند. پر شدن این پیمانه ها می تواند توسط نیروی انسانی و یا به شکل اتوماتیک صورت پذیرد. در نتیجه در زمان بسته بندی محصولات این پیمانه ها درون بسته بندی ها خالی می شوند.

این دستگاه می تواند پیمانه هایی با ظرفیت های متفاوت داشته باشد. از پیمانه های 200 گرمی گرفته تا پیمانه های دو کیلوگرمی. تعداد پیمانه ها، تنوع پیمانه ها و ظرفیت پیمانه ها می تواند در هر دستگاه متفاوت باشد.

 برای اطلاع از قیمت دستگاه توزین دار با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

از دستگاه بسته بندی عمودی گرانول حجمی می توان فقط برای محصولات گرانولی مانند حبوبات، قند، غلات، شکر، نمک، آرد، تنقلات، ماکارونی و چیپس استفاده کرد در حالی که دستگاه بسته بندی عمودی گرانول وزنی به دلیل دارا بودن دقت بسیار بالا برای مایعات نیز قابل استفاده است.

با استفاده از دستگاه بسته بندی عمودی گرانول حجمی نمی توان بسته بندی هایی با وزن بالا را بسته بندی نمود چرا که اساسا پیمانه ها دارای محدودیت هستند. در واقع سقف پیمانه مورد استفاده در دستگاه بسته بندی حجمی معمولا به بیش از 2 کیلوگرم نمی رسد در حالی که دستگاه بسته بندی عمودی گرانول وزنی قادر است تا سقف بسته بندی های 25 کیلوگرمی را نیز پوشش دهی کند.

دستگاه بسته بندی عمودی گرانول وزنی

دستگاه بسته بندی عمودی گرانول وزنی که به آن توزینی هم گفته می شود بسته بندی ها را نه بر اساس حجم بلکه بر اساس وزن پر می کند.

این دستگاه ها معمولا دارای تعداد توزین های مختلفی هستند. این تعداد گاه تا شانزده توزین نیز می رسد. دستگاه هایی که دارای بیش از ده توزین هستند دقت بسیار بالایی در بسته بندی دارند، میزان خطا در آن ها بسیار کمتر است و به آن ها مولتی هد گفته می شود.

شما میتوانید برای خرید دستگاه توزین اتوماتیک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

این دستگاه ها می توانند بسته بندی محصولات گرانولی را کمترین میزان تلرانس آماده سازی کنند. در نتیجه وزن محصول خریداری شده با وزنی که روی پاکت درج شده با درصد خطای بسیار ناچیزی مطابقت خواهد داشت.

یکی از تفاوت هایی که دستگاه بسته بندی عمودی گرانول وزنی با دستگاه بسته بندی عمودی گرانول حجمی دارا می باشد در این است که دستگاه های بسته بندی وزنی دارای انعطاف پذیری بالاتری در نوع و جنس بسته بندی هستند.

کارخانجاتی که از بسته بندی های بطری شیشه ای، ظروف پلاستیکی، کیسه، جعبه های مقوایی و فویل آلومینیومی استفاده می کنند می توانند از دستگاه بسته بندی عمودی گرانول وزنی استفاده کنند در حالی که بسته بندی های دستگاه بسته بندی عمودی گرانول حجمی عمدتا از جنس سلفون صدفی، پلی استر و آلومینیوم می باشد.

دستگاه بسته بندی مواد گرانولی

مواد گرانولی ممکن است شما را به یاد مواد غذایی مانند ماکارونی، برنج، چای، حبوبات، آجیل، قند، آرد، نمک، شکر، چیپس، تافی و دانه قهوه بیندازد.

هر چند که عمده مواد گرانولی همان مواد غذایی هستند اما برخی داروها، محصولات آرایشی بهداشتی و محصولات شیمیایی نیز می توانند در دسته مواد گرانولی قرار گیرند. از دستگاه بسته بندی گرانولی می توان برای بسته بندی تمام این مواد استفاده کرد. 

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پور با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

دستگاه بسته بندی مواد گرانولی برای بسته بندی مواد خشک به کار می رود بنابراین نمی توان مایعات و مواد نیمه جامد را با استفاده از آن بسته بندی نمود.

شما می توانید دستگاه بسته بندی مواد گرانولی را به صورت دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک خریداری کنید.

از آنجایی که حمل محصولات گرانولی از طریق نوار نقاله دشوار می باشد به همین دلیل برای بسته بندی این محصولات از دستگاه بسته بندی مواد گرانولی استفاده می شود. این دستگاه دارای دو مدل حجمی و وزنی می باشد.

دستگاه های حجمی معمولا انعطاف پذیری کمی دارند، حجم پیمانه های کوچکی دارند و سرعت بسته بندی آن ها بالا نیست. از این دستگاه ها زمانی استفاده می شود که به جای وزن دقیق، حجم یکسان بسته بندی ها ارجحیت دارد.

در حالی که دستگاه بسته بندی مواد گرانولی وزنی دارای تعداد توزین های بیشتری بوده، دقت بالایی در بسته بندی دارند و می توان به کمک آن ها سرعت و قدرت بسته بندی محصولات را بالا برد. این دستگاه ها در مواقعی استفاده می شوند که دقت بالا در وزن بسته بندی ها مهم باشد.

دستگاه بسته بندی گرانولی

دستگاه بسته بندی گرانولی را می توان برای بسته بندی انواع محصولاتی مانند حبوبات، خشکبار، برنج، شکلات، دارو و محصولات آرایشی بهداشتی مورد استفاده قرار داد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی 4 طرف دوخت با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

این دستگاه ها بر اساس حجمی یا وزنی بودن می توانند دارای تعداد توزین های مختلفی باشند و بسته بندی های انعطاف پذیر با ساختاری خلاقانه و متفاوت را ارائه دهند. دستگاه بسته بندی گرانولی دارای سیستم PLC می باشد، از نمایشگر لمسی برخوردار است و می توان سرعت بسته بندی را از طریق آن کنترل نمود.

عملکرد توزین این دستگاه ها می تواند متفاوت باشد به عنوان مثال سیستم لودسل یا همان توزین دیجیتال یکی از معروف ترین و پرکاربردترین انواع سیستم های توزین در دستگاه بسته بندی گرانولی می باشد.

قیمت دستگاه بسته بندی گرانول حجمی پیمانه ای اتومات

اتوماسیون یکی از مهمترین ارکان در حوزه صنعت است. این روزها بسیاری از کارخانجات به سمت هوشمندسازی رفته اند. بدان معنا که دیگر کمتر از نیروی انسانی استفاده می کنند و دستگاه های مکانیزه و هوشمند را در خط تولید قرار داده اند.

این دستگاه ها دارای قابلیت کنترل از راه دور هستند و به اینترنت اشیا متصل می شوند. شاید هنوز ایران پتانسیل بالایی برای استفاده از این دستگاه ها نداشته باشد اما بستر آن کم کم در حال مهیا شدن است. قیمت دستگاه بسته بندی گرانول حجمی پیمانه ای اتومات با توجه به سطح اتوماسیونی که دستگاه ارائه می دهد تعیین می شود.

بی شک هر چه این اتوماسیون سطح بالاتری داشته باشد و عامل انسانی را با شدت و قدرت بیشتری حذف کند قیمت دستگاه نیز بالا خواهد رفت.

دستگاه بسته بندی مواد پودری و گرانولی

یکی از دغدغه های مهم تولید کنندگان محصولات پودری و گرانولی این است که آیا وزن و حجم بسته بندی ها یکسان می باشند؟ عدم یکسان بودن حجم و وزن بسته بندی ها می تواند عواقبی چون بالا رفتن هزینه های کارخانه، افزایش هدر رفت محصول، نارضایتی مشتریان و بی اعتبار شدن مجموعه را در پی داشته باشد. زمانی که نوبت به محصولات پودری می رسد این حساسیت بیشتر هم می شود.

به همین دلیل از دستگاه بسته بندی مواد پودری و گرانولی استفاده می شود تا دقت بالایی در حجم و وزن بسته بندی ها اعمال شود. این دستگاه ها دارای توان مصرفی متفاوتی هستند، تعداد توزین های مختلفی دارند و قادر به پوشش دهی لفاف های بسته بندی مختلف مانند پلی اتیلن، متالایز، سلفون صدفی، پلی استر، کاغذ، پی وی سی و فویل آلومینیوم و شیشه هستند.

قیمت دستگاه بسته بندی گرانولی

بسیاری از کارخانه هایی که قرار است به تازگی راه اندازی شوند معمولا حساسیت ویژه ای روی هزینه ها دارند. این کارخانجات هزینه ها را برآورد می کنند و در صورت داشتن توجیه اقتصادی اقدام به خرید می نمایند. در نتیجه اگر خرید دستگاه بسته بندی مواد گرانولی در لیست تجهیزات مورد نیاز آن ها باشد بی شک قیمت دستگاه بسته بندی مواد گرانولی برای آن ها یک پارامتر مهم در امکان سنجی است. اما سوال اینجاست که قیمت دستگاه بسته بندی مواد گرانولی به چه عواملی بستگی دارد؟

یکی از مهمترین پارامترها در تعیین قیمت دستگاه بسته بندی مواد گرانولی، حجمی یا وزنی بودن دستگاه می باشد. معمولا دستگاه های وزنی به دلیل انعطاف پذیری بالاتر در بسته بندی و حجم بسته ها قیمت بیشتری دارند. این دستگاه ها همچنین دارای تعداد توزین های بیشتری هستند و دقت بالاتری دارند. در نتیجه با افزایش تعداد توزین ها و افزایش دقت دستگاه و کاهش خطا، قیمت دستگاه بسته بندی مواد گرانولی نیز بالاتر خواهد رفت.

سرعت بسته بندی دستگاه بسته بندی مواد گرانولی عامل مهم دیگری است که در قیمت این دستگاه دخالت دارد. سرعت و قدرت دستگاه تعیین می کند که دستگاه بسته بندی مواد گرانولی قادر به بسته بندی چه تعداد محصول در یک دقیقه می باشد. این نرخ هر چه افزایش پیدا کند مطمئنا شاهد افزایش قیمت دستگاه بسته بندی مواد گرانولی خواهیم بود. لازم به ذکر است که دستگاه بسته بندی مواد گرانولی وزنی دارای سرعت و قدرت بیشتری می باشد و برای کارخانجاتی که دارای ظرفیت تولید بالا هستند انتخاب مناسب تری می باشد.

شما می توانید بعد از خرید دستگاه بسته بندی 10 توزین اقدام به افزودن قطعات جدید و آپشن های جدید روی دستگاه نمایید.

ابعاد دستگاه بسته بندی مواد گرانولی مورد مهم دیگری است که تعیین کننده قیمت دستگاه می باشد. هر چند که افزایش ابعاد نمی تواند تنها معیار و ملاک تعیین قیمت دستگاه بسته بندی مواد گرانولی باشد اما می تواند در پروسه قیمت گذاری دستگاه موثر واقع شود. جنس بدنه و وزن دستگاه نیز عواملی موثر هستند.

قیمت دستگاه بسته بندی عمودی گرانول

دنیای امروز دنیای سرعت و تکنولوژی است. مجموعه هایی که هنوز به اصول کهنه و قدیمی آزمون و خطا و سیستم های کلاسیک پایبند هستند مطمئنا پیشرفتی حاصل نخواهند کرد. یکی از مهمترین مولفه هایی که قیمت دستگاه بسته بندی عمودی گرانول را تحت تاثیر قرار می دهد سطح اتوماسیون و میزان تکنولوژیک و مدرن بودن دستگاه است.

دستگاه هایی که دارای سطح تکنولوژی بالایی هستند و اتوماتیک هستند معمولا قیمت بیشتری دارند. در نتیجه برای سرمایه گذاری روی این دستگاه ها باید هزینه بیشتری پرداخت کنید اما این هزینه در روند تولید به شما باز خواهد گشت. چرا که این دستگاه ها اساسا هزینه نیروی انسانی را به شدت کاهش می دهند.

شما می توانید برنامه های کامپیوتری از پیش کدنویسی شده را به دستگاه بدهید تا دستگاه بدون دخالت نیروی انسانی طبق برنامه عمل کند. کاهش میزان خطا، کاهش هزینه نگهداری و تعمیرات، بالا رفتن دقت در پروسه بسته بندی، کاهش هدر رفت محصول و بالا بردن سرعت و بهره وری بی شک نتیجه های درخشانی را در سودآوری نمایان می کند.

شما می توانید برای خرید دستگاه بسته بندی عمودی گرانول با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید تا هم از قیمت دستگاه بسته بندی عمودی گرانول مطلع شوید و هم مشاوره رایگان و تخصصی دریافت کنید.