دستگاه عمودی

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین :

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم.

قابلیت ها:

نصب انواع تاریخ زن

قابلیت تزریق گاز ازت

قابلیت پانچ دار کردن بسته

ایستاده (پاکتی) شدن بسته Gusseted bag

 

دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین 

اگر کسب و کارتان به نوعی است که نیاز به پر کردن بسته بندی های حاوی مواد گرانولی دارید، سراغ دستگاه مناسبی آمده اید. دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین یکی از بهترین و با دقت ترین دستگاه های پرکن در صنعت می باشد که از آن برای بسته بندی مواد غذایی، پودرها، محصولات گرانولی، داروها، مواد آرایشی بهداشتی و قطعات صنعتی استفاده می شود.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی 4 طرف دوخت با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

ویژگی برجسته ای که در دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین باعث تمایز این دستگاه نسبت به دستگاه های بسته بندی حجمی و دستگاه های بسته بندی وزنی با تعداد توزین های کمتر شده است، دقت فوق العاده این دستگاه می باشد. دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین با دارا بودن ده عدد ترازوی دیجیتال با دقت بالا، کمترین میزان تلرانس را شامل می شود و حساسیت فوق العاده بالایی به وزن بسته بندی ها نشان می دهد.

معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین

اغلب خریداران به هنگام آشنا شدن با دستگاه های پرکن از ما می خواهند تا به معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین بپردازیم. این دستگاه به دلیل بهره مندی از دقت فوق العاده، سرعت عالی در بسته بندی، حمل و نقل راحت، بهره مندی از ترازوهای دیجیتال دقیق، مخزن با ظرفیت بهینه و اپراتوری آسان دارای محبوبیت می باشد. این ویژگی ها در معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین جای می گیرند.

دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین دارای کاربری آسانی می باشد و فاقد هر گونه لرزش یا صدای اضافه می باشد. شما می توانید تنظیمات مربوط به سرعت پر کردن بسته بندی ها را مطابق با ظرفیت تولید تغییر دهید و از این دستگاه برای بسته بندی انواع مواد غذایی گرانولی، پودری و مایعات استفاده نمایید. به ویژه زمانی که دقت وزنی بالایی مورد نیاز است، دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین می تواند بسیار کاربردی ظاهر شود.

دامنه وزن قابل توزین در دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین می تواند متغیر باشد. پوشش دهی وزن های بالا می تواند این دستگاه را به انتخابی مناسب برای کارخانجات با ظرفیت تولید بالا تبدیل کند. شما می توانید دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین را با مکانیزم پدالی یا اتومات خریداری کنید. شما می توانید طبق تنظیمات دیجیتال، وزن مورد نظر را به دستگاه بدهید و با هر بار فشردن پدال و یا قرار دادن بسته بندی ها زیر نازل، بسته ها از ماده درون مخزن پر خواهند شد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی چیپس میوه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

استفاده از متریال های بهداشتی و ضد زنگ همچون استیل در ساخت بدنه، توانایی بسته بندی انواع مواد غذایی مانند حبوبات، تافی، خشکبار، آرد، شکر، سبزی خشک، چیپس، زرشک، قند و شکر، ماکارونی و دارو، بهره مندی از موتور قدرتمند، مجهز بودن به سیستم PLC، بهره مندی از نمایشگر و سیستم لودسل دیجیتال همگی از دیگر ویژگی های مهمی است که در معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین باید به آن ها اشاره شود.

خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین

از دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین برای بسته بندی محصولات گرانولی و پودری استفاده می شود. هدف از خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین را می توان بالا بردن دقت در بسته بندی دانست. این دستگاه به واسطه بهره مندی از ده عدد ترازوی دیجیتال و فوق العاده دقیق، قادر است تلرانس را در بسته بندی به حداقل برساند در نتیجه خطا به کمترین میزان رسیده و دقت به اوج خود خواهد رسید.

ماده درون مخزن توسط ویبراتور به سیستم توزین انتقال داده می شود و بعد وارد بسته بندی ها خواهد شد. لازم به ذکر است که مخزن این دستگاه به تناسب سرعت بسته بندی می تواند حجم کمتر یا بیشتری داشته باشد. دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین به دلیل دارا بودن ده عدد ترازوی دیجیتال، سرعت بسته بندی بسیار بالایی دارد بنابراین می توانید با خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین، نیاز کارخانجاتی که دارای ظرفیت تولید بالا هستند را برآورده نمایید.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پودری  با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین را می توان به تاریخ زن حرارتی، سیستم فرم پاکت زن، سیستم تزریق گاز ازت و لیبل زن مجهز نمود. از جمله عملکردهای مهم دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین شامل عملکردهایی چون چشم الکترونیک، سیستم تنظیم حرارت، سیستم هوشمند، سیستم ویبره و سیستم PLC و نمایشگر می شود. توصیه می کنیم که قبل از خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین حتما قابلیت ها و ویژگی های آن را بررسی کنید و بعد برای خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین اقدام نمایید.

قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین

سوالی که خریداران در اولین گام از خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین مطرح می کنند، پرسش پیرامون قیمت این دستگاه است. قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین تابعی از پارامترهای مختلف می باشد بنابراین نمی توان یک نرخ واحد و ثابت را برای این دستگاه تعیین کرد. احتمالا می خواهید بدانید چه عواملی در قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین تاثیر گذار هستند؟

یکی از پارامترهای موثر در قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین، قدرت توزین دستگاه می باشد. این قدرت بر حسب گرم یا کیلوگرم مطرح می شود و معمولا یک بازه مشخص را در بر دارد. به عنوان مثال ممکن است یک دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین دارای قدرت توزین 10 گرم تا 2 کیلوگرم باشد در حالی که ماکزیمم قدرت دستگاه بسته بندی دیگر، 1.2 کیلوگرم است.

سرعت بسته بندی یا همان ظرفیت دستگاه را نباید عاملی کم اهمیت در قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین برشمرد. در واقع یکی از پایه ای ترین و کلیدی ترین پارامترهای موثر در قیمت دستگاه همین عامل است. سرعت بسته بندی بیانگر این است که دستگاه پر کن توزین دار قادر است چه تعداد بسته بندی را در واحد یک دقیقه ارائه نماید. بی شک هر چه این سرعت بیشتر باشد، قیمت دستگاه نیز با افزایش روبرو خواهد بود.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی پودرکیک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سیستم توزین دستگاه عامل موثر دیگری است که در قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین تاثیر گذار می باشد. سیستم توزین معمولا از نوع دیجیتالی است. تعداد ترازوهای دیجیتال در دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین، ده ترازو می باشد.

همین موضوع به خودی خود باعث بالا رفتن قیمت این دستگاه در برابر دستگاه های مولتی هد دو توزین و چهار توزین و شش توزین شده است. لازم به ذکر است که سیستم توزین وزنی در برابر سیستم توزین حجمی دارای دقت بیشتری می باشد و این نکته نیز در تعیین قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین بی تاثیر نبوده.

نوع بسته بندی هایی که دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین ارائه می دهد در هر دستگاه متفاوت است. برخی دستگاه ها قادر اند بسته بندی های عمودی ارائه دهند در حالی که برخی دیگر بسته بندی های بالشتی، پاکتی و کیسه ای ارائه می دهند.

نوع عملکرد دستگاه، تک فاز یا سه فاز بودن برق دستگاه، توان مصرفی دستگاه، ابعاد و وزن دستگاه، سطح اتوماسیون، دقت ترازوهای دیجیتال، مکانیزم (اتومات یا پدالی)، جنس بدنه دستگاه، برند تولید کننده، نوع لفاف های قابل استفاده، دامنه وزن قابل توزین، سرعت بسته بندی و حجم مخزن همگی از جمله عواملی هستند که در قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین تاثیر گذار می باشند. شما می توانید برای اطلاع از جدیدترین قیمت این دستگاه ا کارشناسان ما در آسان کار در تماس باشید.

دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین تمام اتوماتیک 

اگر می خواهید سرعت، دقت و ایمنی را در صنعت بسته بندی بالا ببرید، توصیه ما به شما خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین تمام اتوماتیک می باشد. این دستگاه دارای سیستم اتوماسیون فوق العاده قوی می باشد و با کمترین میزان دخالت نیروی انسانی قادر است فرآیند بسته بندی را انجام دهد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه خشک کن گازی میوه خشک با کارشناسان ما تماس بگیرید .

در دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین تمام اتوماتیک اغلب فرآیندها به طور هوشمند انجام می شود. این دستگاه دارای قیمت بیشتری نسبت به دستگاه های پدالی و مکانیکی می باشد با این حال از دقت فوق العاده ای بهره مند است و برای کارخانجاتی که ظرفیت تولید بالایی دارند یک انتخاب ایده آل محسوب می شود.

شما می توانید با خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین تمام اتوماتیک هزینه های مربوط به نیروی انسانی را تا حد امکان کاهش دهید و اینگونه یک صرفه اقتصادی عالی برای صنعت خود رقم بزنید.

فروش دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین

به واسطه دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین می توانید انواع بسته بندی های کیسه ای، عمودی، پاکتی، قوطی، شیشه ای، پت و بسته بندی های بالشتی را پر کنید. بالا رفتن سرعت بسته بندی و افزایش دقت دو مزیت بسیار مهمی است که دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین برای صنعت شما ارمغان ساز خواهد شد.

در فروش دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین معمولا به قابلیت ویژه این دستگاه برای پر کردن بسته بندی های صادراتی اشاره می شود. استفاده از ترازوهای دقیق با عملکرد دیجیتال باعث بالا رفتن حساسیت دستگاه به وزن بسته بندی ها شده است.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه خشک کن گازی خشکبار با کارشناسان ما تماس بگیرید .

فروش دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین در مجموعه آسان کار همراه با ارائه ضمانت اصالت و گارانتی صورت می پذیرد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.