دستگاه عمودی

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

دستگاه بسته بندی عمودی و توزین مولتی هد :

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم.

قابلیت ها:

نصب انواع تاریخ زن

قابلیت تزریق گاز ازت

قابلیت پانچ دار کردن بسته

ایستاده (پاکتی) شدن بسته Gusseted bag

 

دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک 

میوه خشک یکی از سالم ترین، خوشمزه ترین و خوش عطر و بو ترین تنقلاتی است که می توان از آن به عنوان یک میان وعده مغذی یاد کرد. بسیاری از کارشناسان تغذیه مصرف میوه خشک را به جای تنقلات ناسالم ایده ای هوشمندانه می دانند. این محصول اغلب توسط دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک درون بسته بندی های پاکتی، سلفونی، کاغذی، قوطی فلزی و شیشه ای و چوبی آماده سازی می شود.

 شما می توانید بعد از خرید دستگاه بسته بندی 10 توزین اقدام به افزودن قطعات جدید و آپشن های جدید روی دستگاه نمایید.

دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک نقش مهم و موثری در کارخانجات مواد غذایی دارد. بی شک یک کارخانه مواد غذایی فقط محصولی مانند میوه خشک را در سبد محصولات خود قرار نمی دهد. در این گونه کارخانه ها محصولاتی مانند چیپس خرما، آلبالوی خشک، آلوچه خشک و انجیر خشک و آجیل نیز آماده سازی می شود.

جالب است بدانید که دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک نه فقط برای بسته بندی میوه های خشک شده، بلکه برای بسته بندی تمام این مواد غذایی کاربرد دارد. در نتیجه می توانید با خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک، با یک تیر چند نشان بزنید.

دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک یکی از مدرن ترین و تکنولوژیک ترین دستگاه های بسته بندی بازار است. استفاده از تعداد ده تا بیست ترازوی دیجیتال در این دستگاه موجب شده تا دقت اندازه گیری بسیار بالا رود.

در نتیجه وزن بسته بندی ها با کمترین خطا و کمترین میزان تلرانس اندازه گیری خواهد شد. از طرفی تفاوت وزنی بین بسته بندی های مختلف به هیچ عنوان ملموس نخواهد بود. بنابراین خریداران در خریدهای مکرر متوجه کم و زیاد شدن وزن بسته بندی نمی شوند. این موضوع می تواند به تنهایی نقش بسیار پر رنگی در ایجاد اعتماد بین مشتریان داشته باشد.

شما میتوانید برای خرید دستگاه توزین اتوماتیک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک

اغلب مجموعه های تولید و فروش دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک، برای شناساندن بهتر این دستگاه به مشتری یک معرفی خلاصه وار از دستگاه ارائه می دهند. هر کدام از انواع دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک دارای ویژگی های فنی متفاوتی هستند. در نتیجه نمی توان یک بروشور با مجموعه ای از اطلاعات و ویژگی ها را به عنوان معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک ارائه داد. اما می توان گفت که در این معرفی باید به چه نکاتی اشاره شود.

در معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک، عملکرد دستگاه مورد توجه ویژه قرار دارد. این دستگاه ها دارای دو نوع عملکرد الکترومکانیک و پنوماتیک هستند. تفاوت بارز و مشهودی که بین این دو نوع عملکرد دیده می شود در قدرت دستگاه است. دستگاه های الکترومکانیک دارای قدرت بیشتری می باشند و به همین واسطه از قیمت بالاتری برخوردار هستند. با این حال اگر بودجه تان در حد خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک با عملکرد پنوماتیک است، ضرر نخواهید کرد چرا که این دستگاه ها مصرف انرژی بهینه تری دارند.

مورد مهم دیگری که در معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک به آن پرداخته می شود، تعداد ترازوهای دیجیتال دستگاه است. تعداد ترازوهای دیجیتال حرف های زیادی برای گفتن دارد. هر چه تعداد توزین ها بیشتر شود ظرفیت و سرعت بسته بندی دستگاه نیز افزایش خواهد یافت. در نتیجه می توان برای خطوط تولید پیشرفته با ساعات کاری بالاتر و حجم تولید بیشتر از دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک با ترازوهای بیشتر استفاده نمود. این نوع دستگاه های بسته بندی دارای خطای کمتری هستند، دقت بیشتری در اندازه گیری دارند و از تلرانس کمتری برخوردار می باشند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی چیپس با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

محدوده وزنی بسته بندی ها، برق مورد نیاز دستگاه، توان مصرفی دستگاه، حداقل و حداکثر ابعاد بسته بندی، جنس بدنه دستگاه، نوع پوشش بدنه، ظرفیت مخزن، جنس مخزن، استانداردهای تولید، برند تولید کننده و کشور سازنده، هوای مصرفی، نوع سیستم توزین، تعداد نمایشگرهای لمسی، ابعاد نمایشگرهای لمسی، نوع سیستم دوخت، لفاف های بسته بندی، سطح اتوماسیون دستگاه و بهره مندی از چشم الکترونیک و سیستم عیب یاب هوشمند از جمله ویژگی های مهمی است که باید در معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک به آن ها پرداخته شود. جامع بودن این معرفی ضمانتی برای یک خرید امن و منطقی توسط خریدار است.

خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک

صنعت غذا یکی از سودآور ترین صنایعی است که می توان در آن فعالیت داشت. بسیاری از صنعتگرانی که به این حوزه ورود کرده اند کم کم حوزه فعالیت های خود را گسترش داده و محصولات غذایی جدیدی را وارد چرخه تولید نموده اند. میوه خشک یکی از آن محصولات ناب و دلنشین است که خریداران زیادی دارد. شما می توانید با خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک و افزودن این محصول به سبد محصولات مورد عرضه تان، نرخ بالایی از مشتریان را جذب کنید.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم  با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک باید به پارامترهای مهمی توجه داشته باشید. به عنوان مثال دستگاه های جدید که با تکنولوژی های نوین تولید می شوند دارای اپراتوری راحتی هستند. این دستگاه ها اغلب به کمک نمایشگرهای لمسی کنترل می شوند و دارای منوهای چند زبانه می باشند. بنابراین خبری از دکمه های مکانیکی و سخت افزاری پیچیده در این دستگاه ها نیست. بهره مندی از سیستم های نرم افزاری پیشرفته موجب شده تا کار کردن با دستگاه های جدید راحت تر شود.

موضوع مهم دیگری که در خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک باید حواس تان به آن باشد، قابلیت یکپارچه سازی این دستگاه با سیستم های مکمل مانند سیستم پانچ، پاکت زن، غبارگیر، تاریخ زن، لیبل زن و تزریق گاز خنثی می باشد.

بهداشتی بودن متریال های استفاده شده در ساخت دستگاه، بهره مندی از سطح اتوماسیون بالا، دارا بودن کمترین تلرانس، سیستم دوخت متنوع، بهره مندی از استانداردهای بین المللی، بی صدا بودن دستگاه، عدم تولید آلاینده و موتور قوی از دیگر موارد مهم و قابل توجهی در زمان خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک می باشد. شما می توانید برای خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک و کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاه با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی پودرکیک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک

بحث توجیه اقتصادی در صنعت یکی از بحث های مهم است. در واقع صنعتگران برای اینکه متوجه شوند آیا پرداخت یک مبلغ مشخص هزینه برای سرمایه گذاری در یک بخش و یا خرید یک تجهیز دارای توجیه اقتصادی می باشد و برآوردهای مالی آن در بلندمدت چگونه است، نیاز دارند تا قیمت دقیق آن تجهیز را بدانند. به همین دلیل است که اغلب خریداران در مورد قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک می پرسند.

قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک به عوامل مختلفی بستگی دارد. بنابراین نمی توان یک نرخ مشخص را به عنوان قیمت این دستگاه مطرح کرد. عواملی مانند تعداد ترازوهای دیجیتال استفاده شده در ساخت دستگاه، قدرت موتور، توان مصرفی، الکترومکانیک یا پنوماتیک بودن دستگاه، برند تولید کننده و کشور سازنده، ابعاد بسته بندی ها، محدوده وزنی بسته بندی ها، نوع سیستم دوخت، نیمه اتوماتیک یا تمام اتوماتیک بودن دستگاه، نوع سیستم توزین، بهره مندی از چشم الکترونیک و نمایشگر لمسی، بهره مندی از سنسور نوری و سنسور القایی، جنس بدنه، ظرفیت مخزن و دقت ترازوها همگی از جمله مواردی هستند که در قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک تاثیر گذار می باشند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه خشک کن گازی سبزیجات با کارشناسان ما تماس بگیرید .

از طرفی باید این نکته را متذکر شویم که بسیاری از سیستم های مورد استفاده در دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک، وارداتی هستند. به عنوان مثال رله، کنتاکتور، موتور، سنسورها، سیستم کنترل و سیستم پنوماتیک می توانند تولید کشورهای مختلفی چون آلمان، ژاپن، آمریکا و تایوان باشند. بنابراین می توان نوسانات نرخ ارز را در قیمت این دستگاه موثر دانست.

از طرفی نوسان در نرخ تورم، استراتژی های برند تولید کننده، نوسان در نرخ عرضه و تقاضا و تحولات اقتصادی بازار همگی می توانند در قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک موثر باشند.

دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک تمام اتوماتیک

سطح اتوماسیون دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک می تواند تاثیر زیادی روی بهره وری و راندمان خط تولید داشته باشد. هر چه سطح اتوماسیون در این دستگاه بالاتر باشد و الگتوریم های دقیق و مهندسی شده تری روی دستگاه پیاده سازی شده باشند، درصد خطای دستگاه کمتر خواهد شد. در نتیجه جلوی هزینه های گزافی که در حالت عادی ممکن بود رخ دهد گرفته خواهد شد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک تمام اتوماتیک نقش نیروی انسانی به حداقل می رسد بنابراین دقت دستگاه بالاتر می رود. اغلب فرآیندها بدون دخالت نیروی دست انجام می شود و همین موضوع از خطاهای احتمالی جلوگیری می کند. استفاده از دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک تمام اتوماتیک در کارخانجاتی که دارای ظرفیت تولید بالا هستند یک الزام محسوب می شود.

فروش دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک

دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک دارای ترازوهای دیجیتال با دقت بالایی می باشد. وجه تمایز این دستگاه با سایر دستگاه های بسته بندی در سرعت آن است. این دستگاه به واسطه بهره مندی از سیستم توزین پیشرفته دارای سرعت بسته بندی بالایی می باشد. در نتیجه آن دسته از خطوط تولید که دارای ظرفیت بالایی هستند بدون شک به این دستگاه نیاز پیدا خواهند کرد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس با کارشناسان ما تماس بگیرید .

فروش دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک در انواع مدل های ایرانی، چینی، ژاپنی، آلمانی و اروپایی این امکان را به خریداران داده تا بتوانند مناسب با بودجه ای که دارند بهترین خرید را انجام دهند. فروش دستگاه بسته بندی مولتی هد میوه خشک در آسان کار با ضمانت اصالت و گارانتی همراه است. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک با کارشناسان ما تماس بگیرید .