دستگاه عمودی

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

دستگاه بسته بندی عمودی و توزین مولتی هد :

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم.

قابلیت ها:

نصب انواع تاریخ زن

قابلیت تزریق گاز ازت

قابلیت پانچ دار کردن بسته

ایستاده (پاکتی) شدن بسته Gusseted bag

 

دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک 

پفک جزو یکی از تنقلات گرانولی محسوب می شود. پفک یا همان اسنک توسط دستگاه های بسته بندی گرانولی درون پاکت های عمودی آماده سازی می شود. کارخانه های زیادی در ایران در زمینه تولید انواع تنقلات مانند پفک و چیپس فعال هستند. دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک در این کارخانجات حرف اول را می زند.

در واقع بدون استفاده از دستگاه های بسته بندی گرانولی نمی توان روند بسته بندی بهداشتی و اصولی تنقلاتی مانند پفک را انجام داد. البته نکته خاص و ظریفی در این بین وجود دارد و آن هم مولتی هد بودن این دستگاه بسته بندی است. دستگاه های بسته بندی توزینی معمولا دارای دو تا بیست توزین می باشند. به آن دسته از دستگاه هایی که بیش از ده توزین دارند، دستگاه مولتی هد گفته می شود.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه ده توزین بسته بندی با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

نکته جالبی که در مورد دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک وجود دارد این است که این دستگاه نه فقط برای بسته بندی پفک بلکه برای بسته بندی انواع تنقلات گرانولی مانند چیپس و پاپ کورن و میوه خشک نیز قابل استفاده می باشد. شما می توانید بسته بندی های کوچک و بزرگ پفک را در کارخانه تان به کمک این دستگاه آماده سازی کنید.

یکی از خوبی های دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک، پوشش دهی دامنه وسیعی از محدوده وزنی می باشد. برخی از این دستگاه ها می توانند بسته بندی های بیش از 1500 گرم را نیز آماده سازی کنند و در برخی دیگر از این دستگاه ها، سقف مجاز 900 یا 1000 گرم می باشد. این موضوع باعث شده تا کارخانه های تولید کننده تنقلاتی مانند پفک بتوانند استراتژی ها و سیاست های متنوعی را در بسته بندی انواع پفک پیاده سازی کنند.

معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک

زمانی که خریداران قصد خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک را می کنند، یک معرفی مختصر و مفید از دستگاه به سمع و نظر آنها خواهد رسید. در معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک، ویژگی های کلیدی این دستگاه مطرح می شود. به عنوان مثال یکی از مهمترین ویژگی هایی که در معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک به آن اشاره می شود تعداد ترازوهای دیجیتالی است که در طراحی دستگاه لحاظ شده اند.

شما می توانید برای خرید دستگاه توزین صنعتی با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید

افزایش تعداد ترازوها یعنی دستگاه دارای سرعت و ظرفیت بسته بندی بالاتری می باشد و قادر است دقت بالاتری را در هم تراز کردن وزن بسته بندی ها اعمال کند. کاهش تلرانس و بالا رفتن بهره وری در بسته بندی پفک، از نتایج خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک با تعداد ترازوهای بیشتر است.

مورد مهم دیگری که در معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک به آن اشاره می شود، محدوده وزنی قابل پوشش دهی توسط دستگاه است. این محدوده می تواند بین 20 تا 900 گرم، بین 50 تا 1200 گرم و یا بین 100 تا 1500 گرم باشد. این محدوده در هر دستگاه متفاوت می باشد و مهم است که قبل از خرید به آن توجه ویژه ای مبذول گردد.

دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک دارای سیستم الکترونیکی بسیار قدرتمندی می باشد. به شکلی که می توان برنامه نویسی دقیق و حساب شده ای را روی آن پیاده سازی نمود. تمامی محاسبات منطقی در برد مرکزی دستگاه انجام می شود و در نهایت وزن بسته بندی، نزدیک ترین مقدار به آن چیزی خواهد بود که برای دستگاه تعریف شده. اجرای الگوریتم های سریع و پیچیده در این دستگاه موجب می شود تا وزن بسته بندی ها به طور دقیق محاسبه شوند.

سطح اتوماسیون دستگاه از دیگر نکات مهمی است که در معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک به آن اشاره می شود. انواع دستگاه های بسته بندی مولتی هد دارای مدل های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک هستند. مدل های تمام اتوماتیک به دلیل بالا بودن سطح اتوماسیون قیمت بیشتری دارند. اما از طرفی منجر به افزایش سرعت و بهره وری می شوند.

شما می توانید بعد از خرید دستگاه ده توزین بسته بندی اقدام به افزودن قطعات جدید و آپشن های جدید روی دستگاه نمایید.

تعداد نمایشگرهای لمسی به همراه کاربرد هر کدام، ظرفیت مخزن، ابعاد دستگاه، برند تولید کننده، جنس شاسی بدنه، جنس مخزن، الکترومکانیک یا پنوماتیک بودن دستگاه، تکفاز یا سه فاز بودن منبع برق، توان مصرفی، دقت، تلرانس، زبان های تحت پوشش در منو، انواع سیستم های مکمل قابل یکپارچه سازی با دستگاه و بهره مندی از سیستم عیب یاب خودکار و کشور سازنده همگی از دیگر ویژگی هایی هستند که در معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک به آن ها پرداخته می شود. یک معرفی جامع و کامل می تواند خریداران را به سمت خرید ایمن و قابل اعتماد هدایت کند.

خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک

دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک را می توان محبوب ترین دستگاه بسته بندی در کارخانجات مواد غذایی دانست. پفک یکی از پرفروش ترین تنقلات می باشد و آنچه که خریداران را برای خرید این محصول مشتاق می کند، طرز بسته بندی آن است. یک بسته بندی با کیفیت، شیک، تمیز و مناسب می تواند نرخ فروش محصول را بالا ببرد. برای خلق چنین بسته بندی، خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک لازم است.

با خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک می توانید اقدام به بسته بندی بهداشتی پفک با بیشترین سرعت نمایید. در واقع این دستگاه به واسطه دقت بالا و تلرانس بسیار کمی که دارد، اعتبار شما را نزد خریداران بالا می برد. می پرسید چرا؟ به این دلیل که وزن بسته بندی ها دقیقا مطابق با همان عددی خواهد بود که روی بسته بندی درج شده. از طرفی تفاوت وزن ملموس بین بسته بندی های پفک وجود نخواهد داشت. این موضوع می تواند زمینه ساز اعتماد مشتریان شود.

بارها برای خودمان پیش آمده است که بعد از خرید دوم و سوم یک محصول، متوجه شده ایم که وزن و حجم محصول در مقایسه با دفعات قبلی تفاوت کرده است و این را به عنوان یک نکته منفی و نقطه ضعف در سیستم بسته بندی کارخانه تلقی کرده ایم. اغلب نیز اعتقادمان را نسبت به کارخانه تولید کننده از دست می دهیم. با خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک اما می توانید بسته بندی های دقیق با وزن استاندارد تحویل مشتری دهید.

دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک در مقایسه با دستگاه های بسته بندی حجمی و ویبراتوری دارای نرخ فروش بالایی می باشد. این دستگاه دارای دقت فوق العاده ای می باشد و روند بسته بندی را سرعت می بخشد. بنابراین با خیال راحت می توانید ظرفیت تولید کارخانه را افزایش دهید.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پودری  با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک توسط برندهای ایرانی، ژاپنی، آمریکایی و اروپایی به تولید می رسد و دارای ظاهری بسیار شیک و مدرن می باشد. سیستم فیدینگ در این دستگاه فوق العاده دقیق عمل می کند. عملکرد این سیستم تحت الگوریتم های برنامه ریزی شده صورت می پذیرد.

در نتیجه کنترل دقیقی روی وزن بسته بندی ها اعمال می شود و این دقیقا اصلی ترین هدف خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک می باشد. شما می توانید برای خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک و کسب اطلاعات بیشتر در این باره با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک

خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک برای کارخانجاتی که خط تولید تنقلاتی مانند چیپس و پفک دارند و یا می خواهند خط تولید خود را گسترش دهند و ظرفیت آن را افزایش دهند، ضروری می باشد. به همین دلیل یکی از اصلی ترین سوالات خریدارانی که نیاز به این دستگاه دارند، قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک می باشد. جالب است بدانید که پاسخ فروشندگان به این سوال متفاوت است چرا که اساسا دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک دارای قیمت ثابتی نیست.

قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک تابعی از پارامترهای مختلف می باشد. عوامل زیادی در قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک تاثیر گذار هستند. در نتیجه دست به دست هم دادن این عوامل است که نرخ اصلی تعیین می شود. به عنوان مثال تعداد ترازوهای دیجیتال استفاده شده در دستگاه می تواند عاملی تعیین کننده برای قیمت دستگاه باشد.

در انواع دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک معمولا تعداد ده تا بیست ترازوی دیجیتال استفاده می شود. افزایش تعداد ترازوها منجر به بالا رفتن دقت، ظرفیت و سرعت بسته بندی می شود. در نتیجه می توان ارتباط مستقیمی بین قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک و تعداد ترازوهای دیجیتال پیدا کرد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دامنه وزنی تحت پوشش دستگاه عاملی دیگر برای تعیین قیمت است. برخی از دستگاه های بسته بندی گرانولی دارای محدوده وزنی کوچکی هستند به عنوان مثال ممکن است یک دستگاه دارای محدوده وزنی 20 تا 900 گرم باشد در حالی که دستگاه دیگر می تواند بسته بندی 50 گرمی تا 1500 گرمی را آماده سازی کند. افزایش این بازه وزنی می تواند نمادی از قدرت بیشتر دستگاه باشد.

سیستم دوخت، سطح اتوماسیون، تعداد نمایشگرهای لمسی، بهره مندی از سیستم کنترل سرعت بسته بندی، عملکرد توزین، الکترومکانیک یا پنوماتیک بودن دستگاه، ابعاد و وزن دستگاه، تلرانس و دقت اندازه گیری، توان مصرفی دستگاه، هوای مصرفی، نوع لفاف بسته بندی، حداقل و حداکثر ابعاد بسته بندی و استانداردهای تولید همگی از جمله مواردی هستند که روی قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک تاثیر گذار می باشند.

دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک تمام اتوماتیک 

سطح اتوماسیون دستگاه موضوع مهم دیگری است که تصمیم گیری برای خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک را تحت تاثیر قرار می دهد. دستگاه های بسته بندی صنعتی دارای انواع نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک هستند. دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک  تمام اتوماتیک به دلیل بهره مندی مندی از سیستم پیشرفته و تکنولوژی قوی تر معمولا دارای قیمت بیشتری می باشد. این دستگاه خطا و نیاز به نیروی انسانی را به حداقل می رساند و از هزینه های گزاف می کاهد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه خشک کن گازی میوه خشک با کارشناسان ما تماس بگیرید .

فروش دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک

دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک مناسب آن دسته از کارخانجاتی است که سرعت بسته بندی در آن ها از اهمیت زیادی برخوردار است. بنابراین اگر ظرفیت تولید کارخانه شما بالاست و نیاز به دستگاه بسته بندی گرانولی با سرعت بسته بندی بالا دارید، دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک بهترین گزینه می باشد.

برا خرید یا آگاهی از دستگاه خشک کن گازی زرشک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک نوعی دستگاه مدرن محسوب می شود و اغلب دارای سطح اتوماسیون پیشرفته ای است. این دستگاه به واسطه بهره مندی از سیستم اتوماسیون قوی، دارای عملکرد نیمه اتوماتیک و اتوماتیک بوده و از سیستم هوشمند عیب یاب بهره مند می باشد. فروش دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک در آسان کار با ضمانت اصالت و گارانتی همراه است.