دستگاه عمودی

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

دستگاه بسته بندی عمودی و توزین مولتی هد :

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم.

قابلیت ها:

نصب انواع تاریخ زن

قابلیت تزریق گاز ازت

قابلیت پانچ دار کردن بسته

ایستاده (پاکتی) شدن بسته Gusseted bag

 

دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس 

وقتی صحبت از دستگاه بسته بندی مولتی هد به میان می آید، خبر دار می شویم که بالا بودن دقت توزین اهمیت زیادی دارد. دستگاه های بسته بندی گرانولی توزین دار می توانند بین دو تا بیست ترازوی دیجیتال داشته باشند. دستگاه بسته بندی مولتی هد به دستگاه هایی گفته می شود که تعداد ترازوهای دیجیتال در آن ها بیش از ده ترازو است. بنابراین ناگفته پیداست که بحث دقت در توزین و کاهش تلرانس در وزن بسته بندی ها، بحثی پر اهمیت می باشد.

دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس نوعی دستگاه با تعداد بیش از ده ترازوی دیجیتال می باشد که از آن برای بسته بندی پاکت های عمودی چیپس استفاده می شود. یکی از خریداران اصلی دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس، صنایع غذایی هستند. این دستگاه قادر است با کمترین تلرانس ممکن، بسته بندی های چیپس را آماده سازی نماید.

دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس دارای یک مخزن استیل با گرید بهداشتی می باشد و بیش از ده ترازوی دیجیتال دارد که روی یک شاسی قرار گرفته اند و عملکرد توزین را با دقت بالا انجام می دهند. شما می توانید این دستگاه را با سیستم هایی مانند سیستم پاکت زن، سیستم تاریخ زن حرارتی، سیستم لیبل زن، سیستم تزریق گاز ازت و سیستم غبار گیر یکپارچه سازی کنید.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه توزین دار با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

از آنجایی که بسته بندی های چیپس دارای دوخت سه طرفه ساده هستند نیازی نیست تا دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس، از تنوع دوخت بالایی بهره مند باشد. سیستم دوخت این دستگاه می تواند به صورت مکانیکی یا پنوماتیکی باشد. سیستم های دوخت پنوماتیکی معمولا دوام و طول عمر کمتری دارند اما قیمت آن ها اقتصادی تر است.

جالب است بدانید که ظرفیت یا همان سرعت بسته بندی در دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس، بیش از دستگاه های بسته بندی با تعداد کمتر از ده توزین می باشد. بنابراین اگر کارخانه تولید کننده دارای ظرفیت تولید بالایی است بهتر است به جای خرید دستگاه های پرکن با تعداد دو یا چهار توزین، اقدام به خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس نماید.

معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس

دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس همانطور که از نام آن پیداست در کارخانجات مواد غذایی به ویژه در صنعت بسته بندی چیپس و پفک استفاده می شود. این دستگاه دارای تعداد بیش از ده توزین می باشد که دقت آن ها معمولا بسیار بالاست.

در معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس باید به ظرفیت دستگاه اشاره شود. منظور از ظرفیت در واقع همان سرعت بسته بندی در واحد دقیقه می باشد. هر چه ظرفیت دستگاه بیشتر باشد، سرعت آماده سازی بسته ها بیشتر می باشد.

از دیگر ویژگی هایی که معمولا در معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس به آن اشاره می شود، وزن بسته بندی هایی است که توسط دستگاه ارائه می شود. این وزن به صورت یک بازه دامنه دار تعریف می شود.

به عنوان مثال ممکن است یک دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس، قابلیت بسته بندی بین 20 گرم تا 1000 گرم را داشته باشد در حالی که این بازه برای دستگاهی دیگر بین 50 گرم تا 1500 گرم تعریف شده باشد.

از ویژگی های مهمی که معمولا در معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس مطرح می شود می توان به دقت ترازوهای دیجیتال، بهره مندی از چشم الکترونیک، بهره مندی از سیستم عیب یاب خودکار، فارسی بودن زبان منوها، برند تولید کننده، جنس بدنه دستگاه، سه فاز یا تک فاز بودن منبع برق دستگاه، سطح اتوماسیون دستگاه، تعداد صفحه نمایش های لمسی، عملکرد سیستم توزین، تعداد ترازوهای دیجیتال، پنوماتیک یا الکترومکانیکی بودن دستگاه، نوع سیستم دوخت و توان مصرفی دستگاه اشاره کرد.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه ده توزین بسته بندی با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

به طور کلی دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس یک انتخاب عالی و بی نقص برای پر کردن بهداشتی و سریع بسته بندی های چیپس در کارخانجات مواد غذایی می باشد. این دستگاه قادر است انواع لفاف های مختلف را پوشش دهد. بنابراین می توان بسته بندی های چیپس را با انواع لفاف های کاغذی، پلاستیکی، ترسبافون، سلفونی و متالایز ارائه داد.

خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس

قصد دارید یک خط تولید مواد غذایی راه اندازی کنید؟ می خواهید بسته بندی های چیپس را به شکلی بی نقص و با بالاترین دقت ممکن آماده سازی کنید؟ ارائه کمترین میزان تلرانس و خطای اندازه گیری بای شما بسیار مهم است؟

به اعتماد مشتریان احترام می گذارید و می خواهید وزن بسته بندی های چیپس دقیقا مطابق با عددی باشد که روی بسته بندی درج می شود؟ اگر پاسخ تان به این سوالات مثبت است بنابراین باید اقدام به خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس نمایید.

دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس دارای ده تا بیست ترازوی دیجیتال با دقت بالا می باشد. شما می توانید با خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس، نیاز کارخانجات بزرگ را به بسته بندی سریع پوشش دهید. این دستگاه دارای سرعت بسته بندی بالایی می باشد و برای کارخانجاتی که ظرفیت تولید بالایی دارند یک انتخاب بی نقص و عالی محسوب می شود.

شما می توانید برای خرید دستگاه توزین صنعتی با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید

در خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس باید به پارامترهای مهمی دقت داشته باشید. سه فاز یا تک فاز بودن منبع برق دستگاه، پنوماتیک یا الکترومکانیک بودن نوع عملکرد، وزن بسته بندی ها، ظرفیت بسته بندی و دقت ترازوها از جمله مهمترین پارامترهای قابل توجه در زمان خرید می باشد.

بسیار مهم است که در ساخت دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس از نوین ترین و مدرن ترین تکنولوژی های روز استفاده شده باشد و دستگاه دارای سطح اتوماسیون بالایی باشد.

قابلیت نصب انواع سیستم های مکمل روی دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس اهمیت زیادی دارد. سیستم هایی مانند پاکت زن، سیستم های متنوع دوخت، سیستم پانچ، سیستم تزریق گاز ازت و سیستم لیبل زن و تاریخ زن باید قابلیت نصب روی دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس را داشته باشند. شما می توانید برای خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس با کارشناسان ما در آسان کار در تماس باشید تا مشاوره های لازم را دریافت کنید.

قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس

خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس می تواند بای کارخانجات مواد غذایی صرفه اقتصادی زیادی داشته باشد. شما به عنوان یکی از صاحبان خط تولید مواد غذایی می توانید از دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس برای بسته بندی انواع مواد غذایی گرانولی استفاده کنید.

در واقع قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس در مقایسه با سودی که می توانید از این دستگاه حاصل کنید، به صرفه و اقتصادی می باشد.

قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس به پارامترهای زیادی بستگی دارد. یکی از این پارامترها که در واقع کلیدی ترین پارامتر محسوب می شود، تعداد توزین های دستگاه است. دستگاه های مولتی هد دارای ده تا بیست توزین می باشند.

بالا رفتن تعداد توزین ها بی شک بالا رفتن قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس را در پی خواهد داشت. هر چه تعداد توزین ها بیشتر شود، سرعت بسته بندی نیز بالا خواهد رفت.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پور با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

انواع دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس می توانند از نوع نیمه اتوماتیک یا تمام اتوماتیک باشند. مدل های خانگی اغلب دارای عملکرد دستی هستند و در ابعاد کوچک تولید می شوند اما مدل های مولتی هد به دلیل بهره مندی از تعداد ده تا بیست توزین اغلب در کارخانجات صنعتی با ظرفیت تولید بالا استفاده می شوند و دارای اتوماسیون قوی می باشند. هر چه سطح اتوماسیون دستگاه بیشتر شود، قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس نیز یا افزایش روبرو خواهد بود.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی پفک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تک فاز یا سه فاز بودن منبع برق، ظرفیت مخزن، جنس بدنه دستگاه، نوع پوشش بدنه، دقت ترازوهای دیجیتال، وزن بسته بندی ها، نوع عملکرد دستگاه، استانداردهای تولید، نوع سیستم دوخت، بهره مندی از صفحه نمایش لمسی، اپراتوری دستگاه، بهره مندی از سیستم عیب یاب خودکار و برند تولید کننده و کشور سازنده همگی از جمله مواردی هستند که در قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس تاثیر گذار می باشند.

دستگاه های بسته بندی گرانولی مولتی هد ایرانی معمولا قیمت اقتصادی تری نسبت به دستگاه های ژاپنی و اروپایی دارند. شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس مطابق با سفارش شخصی سازی شده تان، با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس تمام اتوماتیک 

یکی از اهداف والا در صنعت به ویژه در صنعت بسته بندی، کاهش نیاز به نیروی انسانی است. کاهش نیاز به نیروی انسانی از زوایای مختلف ارزشمند است. بالا بردن سطح بهداشت مواد غذایی، کاهش هزینه های مصرفی، افزایش سرعت بسته بندی و کاهش خطای انسانی همه و همه از جمله مواردی هستند که خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس تمام اتوماتیک در پی دارد.

این دستگاه دارای سطح اتوماسیون بالایی می باشد و قابلیت برنامه نویسی و برنامه ریزی دارد. بنابراین می توانید با خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس تمام اتوماتیک سطح کیفی تولیدات خود را بالا ببرید و سودآوری بیشتری را تجربه کنید.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی پفک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

فروش دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس

دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس یکی از ضروری ترین دستگاه ها برای خطوط تولید مواد غذایی می باشد. کارخانجاتی که در زمینه تولید انواع تنقلات فعالیت دارند بی شک به خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس نیاز خواهند داشت.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

این دستگاه ها در ویژگی های فنی دارای تفاوت های زیادی هستند و همین موضوع به تنوع قیمت در بین دستگاه های بسته بندی مولتی هد چیپس دامن زده است. استفاده از تکنولوژی های مدرن و تکنیک های توسعه یافته در ساخت دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس بی شک منجر به افزایش بهره وری خط تولید خواهد شد. فروش دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در آسان کار با بهترین قیمت و همراه با ضمانت اصالت و گارانتی صورت می پذیرد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در این مجموعه در تماس باشید.