دستگاه عمودی

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

دستگاه بسته بندی عمودی و توزین مولتی هد :

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم.

قابلیت ها:

نصب انواع تاریخ زن

قابلیت تزریق گاز ازت

قابلیت پانچ دار کردن بسته

ایستاده (پاکتی) شدن بسته Gusseted bag

 

دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول 

دستگاه های بسته بندی مولتی هد را در بازار به نام دستگاه هایی با بالاترین دقت ممکن می شناسند. این دستگاه های بسته بندی دارای تعداد بیش از ده ترازوی دقیق دیجیتال می باشند. تعداد ترازوها در دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول، معمولا بین 10 تا 16 ترازو می باشد.

دقت بالای این ترازو ها در پروسه توزین موجب خواهد شد تا کمترین میزان تلرانس وزنی بین بسته بندی ها ایجاد شود. در نتیجه دقت بالایی در  یکسان بودن وزن بسته بندی ها اعمال خواهد شد و از طرفی وزن بسته بندی با کمترین میزان خطای ممکن برابر با همان عددی خواهد بود که روی بسته بندی درج شده است.

شما می توانید برای خرید دستگاه توزین صنعتی با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید

دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول را برای بسته بندی انواع مواد غذایی گرانولی مانند حبوبات، چیپس، پفک، میوه خشک، تافی، ماکارونی، تافی، نقل، سبزیجات خشک، چای، آرد، نمک، شکر و خرما استفاده می کنند. البته تنها کاربرد دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول در صنعت غذا نیست. این دستگاه در بسته بندی داروها در صنایع داروسازی و همچنین در صنایع شیمیایی و قطعه سازی نیز استفاده می شود.

تعداد توزین ها در دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول، تعیین کننده میزان دقت و ظرافت دستگاه در بسته بندی خواهد بود. شما می توانید این دستگاه را برای بسته بندی های کوچک یا بزرگ انتخاب کنید البته حجم و وزن بسته بندی در هر دستگاه شامل یک محدوده می شود و نمی توانید از آن محدوده پا را فراتر بگذارید.

به عنوان مثال ممکن است نوعی دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول صرفا بسته بندی های بین 50 گرم تا 1 کیلوگرم را پشتیبانی کند در حالی که نوع دیگری از این دستگاه قادر باشد بسته بندی های تا مرز 2 کیلوگرم را نیز ساپورت نماید.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی 4 طرف دوخت با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

ترازوهای دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول همگی در کنار هم و روی یک شاسی قرار می گیرند. این دستگاه دارای مخزن استیل با گرید بهداشتی می باشد و می تواند از نوع سه فاز یا تک فاز باشد. تنوع در ظرفیت بسته بندی و تعداد خروجی ها در واحد دقیقه یکی از وجوه تمایز اصلی بین انواع دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول محسوب می شود.

معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول

در معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول معمولا به مشخصه های اصلی این دستگاه اشاره می شود. دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول دارای سرعت بسته بندی بالایی می باشد و دقت بسته بندی در آن بسیار بالاست. به هر حال تعداد ده ترازوی دیجیتال، تعداد کمی نیست. از این رو شاهد دقت بالا و تلرانس بسیار پایین در وزن بسته بندی ها خواهیم بود.

مورد مهمی که در معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول باید به آن اشاره کنیم اپراتوری راحت این دستگاه می باشد. پیشرفت و توسعه تکنولوژی موجب شده تا سازندگان در ساخت دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول، ساده ترین روش های اپراتوری را در نظر بگیرند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی چیپس میوه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

به عنوان مثال بهره مندی از یک نمایشگر دیجیتالی لمسی با رزولوشن بالا قطعا کار را ساده خواهد تا اینکه بخواهید با یک سری دکمه های مکانیکی که اطلاعی از کاربرد آن ها ندارید سر و کله بزنید.

دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول مجهز به سیستم PLC می باشد و قادر است انواع مختلفی از دوخت ها را اجرا کند. شما می توانید سیستم های مختلف مانند سیستم پاکت زن، سیستم تزریق گاز خنثی، سیستم پانچ، سیستم لیبل زن و سیستم تاریخ زن حرارتی را با دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول یکپارچه نمایید. بنابراین می توانید به راحتی پروسه بسته بندی محصولات را انجام دهید.

برای معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول به شکل بهتر می توان به نوع عملکرد دستگاه (الکترومکانیک یا پنوماتیک)، سه فاز یا تک فاز بودن برق دستگاه، سرعت بسته بندی، نوع پوشش های قابل استفاده، جنس بدنه و ابعاد و وزن دستگاه نیز اشاره کرد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه توزین قند یا دستگاه توزین شکر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برند تولید کننده نیز یکی از اصلی ترین ویژگی ها به هنگام معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول می باشد. این دستگاه اغلب از نوع ایرانی و چینی در بازار موجود می باشد و با توجه به نیازهای مشتری قابل سفارشی سازی است.

خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول

قبل از خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول باید پارامترهای مهمی را در نظر داشته باشید. به عنوان مثال یکی از این پارامترهای مهم نوع عملکرد دستگاه است که بی شک در قدرت آن تاثیر زیادی دارد. عملکرد دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول می تواند از نوع الکترومکانیک یا پنوماتیک باشد.

این دو کمی از لحاظ قدرت با هم تفاوت دارند با این حال اگر از جنبه اقتصادی بودن به آن ها نگاه کنیم خواهید دید که دستگاه های پنوماتیک اقتصادی تر هستند و شاید ارزش خرید بیشتری داشته باشند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در زمان خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول باید به ظرفیت تولید کارخانه توجه داشته باشید. کارخانجاتی که دارای ظرفیت تولید بالا هستند معمولا به دستگاه های بسته بندی با سرعت بیشتری نیاز دارند. این دستگاه دارای قابلیت برنامه نویسی می باشد و فرمان پذیری آن از طریق برنامه هایی است که به دستگاه داده می شود.

توجه به نوع دوخت بسته بندی ها، بهره مندی از سیستم کنترل سرعت، جنس بدنه، عملکرد توزین، برق مورد نیاز و محدوده وزنی بسته بندی ها همگی از موارد مهمی هستند که باید قبل از خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول به آن ها توجه شود. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره با کارشناسان ما در آسان کار در تماس باشید.

قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول

اگر بخواهیم صادقانه قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول را با دستگاه های توزین دیگر مقایسه کنیم باید بگوییم که این دستگاه به دلیل بهره مندی از بیش از ده ترازوی دیجیتال، دارای قیمت بیشتری نسبت به دستگاه های توزین دیگر می باشد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه خشک کن گازی سبزیجات با کارشناسان ما تماس بگیرید .

بسیاری از دستگاه های بسته بندی گزانولی از نوع توزینی دارای تعداد دو، چهار یا شش ترازو می باشند که اساسا در دسته مولتی هد قرار ندارند. بنابراین می توان یکی از عوامل موثر در قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول را تعداد توزین های دستگاه دانست.

عملکرد دستگاه مورد مهم دیگری است که در قیمت آن تاثیر گذار است. شما می توانید انواع دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول را با عملکردهای الکترونیکی، الکترو مکانیکی و پنوماتیکی خریداری کنید. هر کدام از این سیستم های عملکرد، تاثیر مستقیم روی قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول دارند.

ظرفیت بسته بندی دستگاه مورد دیگری است که در قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول موثر است. ظرفیت بسته بندی یعنی اینکه سرعت بسته بندی دستگاه در واحد زمان چقدر است؟ چه تعداد بسته بندی در یک دقیقه توسط دستگاه ارائه می شود؟

هر چه نرخ ظرفیت و سرعت دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول بیشتر باشد بی شک قیمت دستگاه نیز بالاتر خواهد رفت.

نوع دوخت، برق مصرفی، سه فاز یا تک فاز بودن منبع برق، هوای مصرفی، محدوده وزنی بسته بندی ها، ابعاد بسته بندی ها، نوع لفاف های قابل استفاده و جنس مخزن و ظرفیت مخزن همگی از عواملی هستند که در قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول تاثیر گذار می باشند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه ده توزین بسته بندی با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

البته می توان موارد مهمی چون تعداد نمایشگرهای لمسی، اپراتوری و سطح اتوماسیون را نیز در این قیمت دخیل دانست. هر چه سطح اتوماسیون دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول بالاتر باشد، قیمت دستگاه نیز بیشتر است.

دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول تمام اتوماتیک 

چرا باید دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول تمام اتوماتیک بخریم؟ پاسخ ساده است؛

به دلیل بالا رفتن سرعت بسته بندی، کاهش هزینه ها و کاهش خطای نیروی انسانی. استفاده از دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول تمام اتوماتیک کمک می کند تا بتوانید در مدت زمان کوتاهی، تعداد بسته بندی های بیشتری را آماده سازی کنید و در این بین نیاز به نیروی انسانی به مراتب کاهش می یابد چرا که عمده پروسه بسته بندی توسط دستگاه به شکل خودکار انجام می شود.

اینگونه می شود که خطای نیروی انسانی نیز کمتر خواهد شد. در نتیجه هزینه های که به سیستم در بلندمدت القا می شود کمتر و کمتر خواهد شد.

فروش دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول

دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول مجهز به ده ترازوی دیجیتال می باشد و از چشم الکترونیکی قدرتمندی برای بالا بردن دقت در اندازه بسته بندی ها بهره مند است. این دستگاه دارای قابلیت برنامه نویسی است و میتوان آن را به سادگی عیب یابی نمود.

برخی از انواع دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول مجهز به سیستم عیب یاب خودکار هستند و می توان از طریق سیستم عیب یاب، به نوع خرابی پی برد. فروش دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول در انواع ظرفیت های مختلف با تعداد ترازوهای متفاوت صورت می پذیرد.

فروش دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول معمولا شامل حال دستگاه هایی با تعداد ده، دوازده و شانزده ترازو می شود. دستگاه های بسته بندی با شانزده ترازو معمولا بیشترین دقت را دارند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی مولتی هد ده توزین با کارشناسان ما تماس بگیرید.

فروش دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول در آسان کار همراه با ارائه ضمانت اصالت، گارانتی و مشاوره خرید انجام می شود. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در این مجموعه در تماس باشید تا اطلاعات لازم را دریافت کنید.