دستگاه عمودی

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

دستگاه بسته بندی عمودی و توزین مولتی هد :

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم.

قابلیت ها:

نصب انواع تاریخ زن

قابلیت تزریق گاز ازت

قابلیت پانچ دار کردن بسته

ایستاده (پاکتی) شدن بسته Gusseted bag

 

دستگاه بسته بندی عمودی و توزین مولتی هد

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

دستگاه بسته بندی میوه خشک

میوه خشک از محبوب ترین میان وعده های ایرانی است  و برای بسته بندی آن به دستگاه بسته بندی میوه خشک نیاز است. میوه خشک از جمله تنقلاتی است که بر خلاف سایر تنقلات دیگر توسط پزشکان و متخصصین علوم تغذیه توصیه می شود. به همین دلیل بسیاری از افرادی که علاقه مند به راه اندازی خط تولید کارگاهی، کارخانه ای و یا خانگی هستند، تولید و بسته بندی میوه خشک را جزو اولویت های خود قرار می دهد.

اجرا و راه اندازی این خط تولید منوط به خریداری دستگاه بسته بندی میوه خشک می باشد. میوه خشک هر چند که یکی از اسنک های خوش طعم و پر طرفدار است اما شیوه بسته بندی آن نیز می تواند تاثیر زیادی روی جلب توجه خریداران داشته باشد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی چیپس میوه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بسته بندی های غیر بهداشتی و آن دسته از بسته بندی هایی که فاقد علامت استاندارد و نام و نشان برند هستند معمولا با نرخ بسیار کمی به فروش می رسند. این در حالی است که اگر از دستگاه بسته بندی میوه خشک استفاده کنید می توانید علاوه بر بسته بندی استاندارد و شیک، نام برندتان و اطلاعات محصول را روی آن درج کنید و علامت استاندارد و پروانه بهداشت را نیز به رویت خریداران برسانید. در نتیجه محصولات شما با نرخ بیشتری به فروش خواهد رسید.

دستگاه بسته بندی میوه خشک از نوع گرانولی حجمی و گرانولی وزنی می باشد. اما کدام یک مناسب تر است؟ توصیه ما به شما برای راه اندازی کارگاه های کوچک میوه خشک و خط تولیدهای خانگی خرید دستگاه بسته بندی میوه خشک حجمی می باشد چرا که دارای قیمت اقتصادی تری است اما اگر قصد دارید کارخانه ای با ظرفیت بالا راه اندازی کنید و تنوع بیشتری در بسته بندی های میوه خشک اعمال نمایید بهتر است سراغ خرید دستگاه بسته بندی میوه خشک وزنی بروید.

این دستگاه ها با دارا بودن ظرفیت و سرعت بالاتر قادر به پوشش دهی نیاز کارخانجات بزرگ هستند و از طرفی تنوع بیشتری در بسته بندی ارائه می دهند. دارا بودن توزین های متعدد نیز باعث شده تا وزن بسته بندی ها کمترین تلرانس را داشته باشد و این یعنی دقت بیشتر و اصولی تر.

خط تولید و بسته بندی میوه خشک

آیا می خواهید قدم در راهی سودآور بگذارید؟ آیا می خواهید در اوضاع اقتصادی فعلی که اغلب طرح ها توجیه اقتصادی قابل توجهی ندارند دست به راه اندازی یک خط تولید بزنید اما نمی دانید کدام محصول را انتخاب کنید؟ ما به شما خواهیم گفت بهترین انتخاب در این شرایط چیست؛ راه اندازی خط تولید و بسته بندی میوه خشک.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی چیپس با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

این روزها اغلب مردم به سالم خوری روی آورده اند. مصرف تنقلاتی مانند میوه خشک و چیپس میوه با نرخی بیش از گذشته صورت می پذیرد. بنابراین می توان اینگونه تعبیر کرد که نرخ فروش اینگونه محصولات نسبت به تنقلات دیگر بالاست.

مردم در مهمانی ها، دورهمی های دوستانه، عصرانه و حتی قبل از ورزش و باشگاه از میوه خشک به عنوان یک تنقلات سالم و انرژی زا استفاده می کنند. در نتیجه راه اندازی خط تولید و بسته بندی میوه خشک می تواند برای شما در کوتاه مدت، سودی بیش از آنچه که تصورش را می کردید به ارمغان بیاورد.

برای راه اندازی خط تولید و بسته بندی میوه خشک به خرید دستگاه بسته بندی میوه خشک نیاز دارید. این دستگاه قادر است بسته بندی های مختلف با پوشش ها و لفاف های متنوع را در حجم و ابعاد گوناگون و در وزن بندی های متفاوت ارائه دهد.

فرقی ندارد که می خواهید یک کارگاه و خط تولی خانگی داشته باشید یا یک کارخانه پیشرفته با ظرفیت بالا. در هر صورت پاشنه آشیل احداث خط تولید و بسته بندی میوه خشک، خرید دستگاه بسته بندی متناسب با ظرفیت خط تولید می باشد.

قیمت دستگاه بسته بندی میوه در کرج

خرید میوه های تازه لطف دیگری دارد. افراد برای اینکه از سالم و تازه بودن میوه ها مطمئن شوند ترجیح می دهند اقدام به خرید میوه های بسته بندی شده نمایند. میوه هایی که درون بسته بندی های کوچک با روکش سلفون عرضه می شوند اغلب تازه هستند.

به کمک دستگاه بسته بندی میوه در کرج می توان انواع میوه های مختلف مانند پرتقال، کیوی، موز، سیب و حتی سبزیجاتی مانند کاهو و بادمجان را نیز بسته بندی نمود. این بسته بندی ها در روند صادرات مواد غذایی نیز منجر به حفظ سلامت میوه ها می شوند و آنها را از گزند دور نگاه می دارند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی 4 طرف دوخت با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

قیمت دستگاه بسته بندی میوه در کرج به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. یکی از این پارامترها اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک بودن دستگاه است. دستگاه های مکانیکی و نیمه اتوماتیک در قیاس با دستگاه های تمام اتوماتیک دارای قیمت اقتصادی تری هستند.

ابعاد دستگاه، سلفون از بالا یا سلفون از پایین بودن دستگاه، نوع لفاف ها و پوشش های قادر به بسته بندی، میزان برق مصرفی دستگاه، بهره مندی از صفحه نمایش لمسی و چند زبانه بودن منو، بهره مندی از سیستم عیب یاب و ظرفیت دستگاه همگی از پارامترهای موثر در قیمت دستگاه بسته بندی میوه در کرج می باشد.

دستگاه بسته بندی میوه خشک قیمت

اگر می خواهید به تازگی خط تولید بسته بندی میوه خشک را در کارخانه تان گسترش دهید و یا تنوع بیشتری در بسته بندی محصولات اعمال کنید باید سراغ خرید دستگاه بسته بندی میوه خشک بروید. دستگاه های موجود در بازار هر کدام قابلیت ها و امکانت متفاوتی دارند. میوه خشک را اغلب در بسته بندی های سلفونی، متالایز، پاکت کرافت، سلفون صدفی، ترسبافون، پاکت های شفاف زیپ دار، پاکت های بالشتی دو طرف دوخت و پاکت های کاغذی ارائه می دهند.

یکی از دلایلی که دستگاه بسته بندی میوه خشک قیمت متفاوتی را در بازار شامل می شود همین تنوع در شیوه های بسته بندی می باشد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پور با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

شما باید به توجه به نوع بسته بندی که مد نظر دارید اقدام به خرید دستگاه بسته بندی میوه خشک قیمت مناسب نمایید. بدون شک وزین بودن بسته بندی، یکسان بودن وزن بسته بندی با وزن درج شده روی محصول، سالم ماندن محصول درون بسته بندی ها و هزینه نهایی محصول همگی به نوع دستگاه بسته بندی میوه خشک بستگی دارد.

دستگاه بسته بندی میوه خشک شده

اغلب ما زمانی که در حال چرخ زدن در فروشگاه های مواد غذایی هستیم چشممان به میوه های خشک شده خوش رنگ و لعابی می خورد که در قفسه ها چیده شده است. این محصولات دارای تنوع بالایی در بسته بندی هستند و هر کدام ظاهر و وزن متفاوتی دارند.

تنوع در ظاهر بسته بندی ها و تنوع در حجم و وزن آن ها حاصل تنوع در دستگاه بسته بندی میوه خشک شده می باشد. هر کدام از دستگاه هایی که در بازار وجود دارند عرضه کننده قابلیت ها و امکانات خاصی در بسته بندی میوه خشک هستند.

دقت داشته باشید که بسته بندی های گران قیمت لزوما دلیلی برای بهتر بودن یک محصول نیست. شما باید سعی کنید در عین نگه داشتن هزینه بسته بندی در نرخی معقول، زیباترین و شیک ترین بسته بندی ها را انتخاب کنید.

دستگاه بسته بندی میوه خشک شده می تواند از نوع حجمی یا وزنی باشد. اگر نیاز است که حساسیت بالایی در وزن بسته بندی ها اعمال شود باید سراغ دستگاه هایی بروید که دارای تعداد توزین های بیشتری هستند. اینگونه می توان تلرانس وزنی بین بسته بندی ها را کاهش داد.

دستگاه بسته بندی میوه و خشکبار

میوه های خشک شده یا همان چیپس میوه دارای تنوع بالایی هستند. این میوه های خشک شده را معمولا با خشکبار و آجیل مخلوط می کنند. آجیل و خشکبار دارای دو نوع شور و شیرین می باشد. میوه خشک معمولا در آجیل های شیرین دارای جایگاه می باشد. نکته مثبتی که خرید دستگاه بسته بندی میوه و خشکبار برای شما به دنبال دارد این است که می توانید از این دستگاه برای بسته بندی انواع محصولات مختلف استفاده نمایید.

بنابراین اگر کارگاه یا کارخانه شما خط تولیدها سایر محصولات و تنقلات را نیز پوشش دهی می کند می توانید از دستگاه بسته بندی میوه و خشکبار برای بسته بندی این محصولات نیز استفاده کنید. انواع تافی ها، شکلات، پاپ کورن و آجیل و مغزها نیز توسط این دستگاه قابل بسته بندی هستند.

شما می توانید بعد از خرید دستگاه ده توزین بسته بندی اقدام به افزودن قطعات جدید و آپشن های جدید روی دستگاه نمایید

دستگاه بسته بندی میوه و خشکبار قادر است بسته بندی هایی با سایز و ابعاد متنوع ارائه دهد. بنابراین می توان خواسته های طیف وسیعی از مشتریان و خریداران را به این شکل مرتفع نمود. بهترین پوشش برای میوه های خشک معمولا پوشش های شفاف و سلفونی و یا پلاستیکی هستند.

بنابراین مشتری می تواند محصول را رویت کند و سلامت آن را قبل از خرید بررسی کند. پس بسیار مهم است که دستگاه بسته بندی میوه و خشکبار قادر به بسته بندی محصولات توسط پوشش های شفاف پلاستیکی باشد.

امکان نصب سیستم تزریق گاز و دستگاه لیبل زن نیز از دیگر موارد مهمی است که باید در زمان خرید دستگاه بسته بندی میوه و خشکبار به آن توجه شود. چنانچه امکان سوار شدن این دستگاه ها روی دستگاه بسته بندی میوه و خشکبار وجود داشته باشد سرعت تولید و بسته بندی افزایش خواهد یافت. شما می توانید از این دستگاه برای بسته بندی محصولات صادراتی نیز استفاده کنید چرا که دارای انعطاف پذیری بالایی می باشد.

قیمت دستگاه بسته بندی میوه خشک

اگر بخواهیم یکی از اصلی ترین پارامترهای موثر در قیمت دستگاه بسته بندی میوه خشک را مطرح کنیم باید به حجمی یا توزینی بودن دستگاه اشاره نماییم. دستگاه های بسته بندی حجمی معمولا دارای قیمت اقتصادی تری هستند چرا که از نوع پیمانه ای هستند و فاقد توزین می باشند.

این دستگاه ها معمولا ظرفیت کمتری دارند بنابراین سقف خاصی در وزن بسته بندی ها دارند. از طرفی به دلیل دقت کمتری که در یکسان بودن وزن بسته بندی ها اعمال می کنند اقتصادی تر هستند. اگر کارگاه کوچکی دارید و یا خط تولید تان از نوع خانگی است بهترین گزینه برای شما خرید دستگاه بسته بندی میوه خشک حجمی است. چرا که از لحاظ قیمت بسیار اقتصادی تر می باشد.

مورد مهم دیگر که در قیمت دستگاه بسته بندی میوه خشک تاثیر گذار است تعداد توزین ها در دستگاه دستگاه بسته بندی میوه خشک وزنی می باشد. بالا رفتن تعداد توزین ها و افزایش سرعت و ظرفیت دستگاه عواملی برای افزایش قیمت دستگاه بسته بندی میوه خشک هستند. افزایش ظرفیت دستگاه منجر به بالا رفتن سرعت بسته بندی دستگاه در واحد زمان می شود.

برند تولید کننده دستگاه بسته بندی میوه خشک نیز در قیمت آن موثر می باشد. تا چند سال پیش کمپانی های ایرانی چندان در این عرصه قدرت نگرفته بودند و تولیدکنندگان مجبور به واردات این دستگاه بودند که حقیقتا قیمت بالایی داشت.

امروزه روز اما با تولید و ساخت دستگاه بسته بندی میوه خشک در داخل ایران می توان با قیمت اقتصادی تر اقدام به خرید این دستگاه نمود. مجموعه آسان کار به عنوان یکی از حرفه ای ترین مجموعه های فعال در زمینه تولید و ساخت دستگاه بسته بندی میوه خشک، این دستگاه را با صرفه اقتصادی قابل توجهی به خریداران عزیز ارائه می دارد.

قیمت دستگاه بسته بندی میوه خشک شده

دستگاه های بسته بندی میوه خشک شده دارای قیمت های متفاوتی در بازار هستند. بنابراین ممکن است خریداران به دلیل اقتصادی بودن قیمت یک دستگاه سراغ خرید آن بروند در حالی که دستگاه مورد نظر اصلا   قادر به برآورده سازی نیازها و الزامات خط تولید آن ها نیست.

این نشان می دهد که قیمت دستگاه بسته بندی میوه خشک شده به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. عوامل زیادی تعیین کننده قیمت دستگاه بسته بندی میوه خشک شده هستند که می توانند به طور مستقیم عملکرد و امکانات دستگاه را تحت تاثیر قرار دهند.

شما می توانید برای خرید دستگاه توزین صنعتی با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید

سطح اتوماسیون دستگاه، توزینی یا حجمی بودن دستگاه، کمپانی تولید کننده، کشور سازنده، میزان مصرف برق، بهره مندی از قابلیت های هوشمند، ارائه امکاناتی نظیر عیب یابی هوشمند، پوشش دهی از بسته بندی های مختلف، وزن و ابعاد دستگاه، تعداد توزین ها در صورت ورنی بودن، تعداد پیمانه ها در صورت حجمی بودن، خانگی یا صنعتی بودن و جنس بدنه دستگاه همگی از مواردی هستند که در قیمت دستگاه بسته بندی میوه خشک شده تاثیر گذار هستند.

در این راستا می توان به گواهی های استاندارد دستگاه نیز اشاره کرد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه بسته بندی میوه خشک شده با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.