دستگاه عمودی

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

دستگاه بسته بندی عمودی و توزین مولتی هد :

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم.

قابلیت ها:

نصب انواع تاریخ زن

قابلیت تزریق گاز ازت

قابلیت پانچ دار کردن بسته

ایستاده (پاکتی) شدن بسته Gusseted bag

 

دستگاه بسته بندی عمودی و توزین مولتی هد

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

دستگاه بسته بندی پفک

پفک یکی از محبوب ترین تنقلات بین کودکان و حتی بزرگسالان است. کارخانه های زیادی در زمینه تولید انواع چیپس و پفک در ایران مشغول به فعالیت هستند. با این حال بسته بندی هر کدام از این کارخانجات متفاوت از دیگری می باشد.

بسته بندی پفک می تواند تاثیر زیادی روی جلب توجه مخاطب داشته باشد. به همین دلیل زمانی که بسته بندی های پفک درون طبقات فروشگاه چیده می شوند اغلب آن محصولاتی بیشتر به فروش می رسند که دارای بسته بندی جذاب تری هستند. حتی ممکن است خریداران به برند تولید کننده نیز توجهی نداشته باشد.

بسته بندی پفک ها توسط دستگاه بسته بندی پفک صورت می پذیرد. این دستگاه ها در زمان قدیمی معمولا از نوع حجمی بودند. به این شکل که بسته بندی پفک ها به کمک پیمانه هایی با حجم مشخص پر می شد. امروزه روز اما با وجود دستگاه های دسته بندی گرانولی در نوع وزنی دیگر کمتر کسی سراغ خرید دستگاه بسته بندی حجمی برای تنقلاتی مانند چیپس و پفک می روند.

 برای اطلاع از قیمت دستگاه توزین دار با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

دستگاه بسته بندی پفک از نوع گرانولی وزنی دارای تعدادی توزین با دقت بالا می باشد که بسته بندی های پفک را با کمترین میزان تلرانس در وزن، بسته بندی می کنند. این دستگاه ها دارای دقت بالایی هستند و از آنجایی که مشتریان امروزی اهمیت زیادی به قیمت محصولات و تناسب آن با حجم و وزن محصول می دهند می توان با خرید دستگاه بسته بندی پفک وزنی این اعتماد و رضایت را در آن ها ایجاد کرد. چرا که وزن بسته بندی ها با دقت بسیار بالایی برابر با همان عددی خواهد بود که روی پاکت ها درج می شود.

دستگاه بسته بندی پفک اتوماتیک

اتوماسیون در جای جای صنعت امروز رخنه کرده است. از تولید پیشرفته ترین خودروهای صنعتی تا تولید پفک نمکی. فرقی ندارد در کدام حوزه فعالیت میکنید، دستگاه های اتوماتیک می توانند بخش زیادی از فعالیت های نیروی انسانی را انجام دهند.

به کمک دستگاه بسته بندی پفک اتوماتیک می توان روند بسته بندی پفک را به شکل مکانیزه هدایت و مدیریت نمود. در این روند میزان نیاز به نیروی انسانی به مراتب کاهش می یابد و از هزینه های پرداخت کم خواهد شد. از طرفی شاهد سرعت گرفتن روند بسته بندی پفک ها با کمترین میزان خطا و بیشتری دقت خواهیم بود.

در دستگاه های بسته بندی پفک دستی و نیمه اتوماتیک معمولا حضور نیروی انسانی منجر به بر خوردن تعادل و دقت می شود. این در حالی است که به کمک دستگاه بسته بندی پفک اتوماتیک می تواند این روند را بدون کوچکترین خطا انجام داد.

شما میتوانید برای خرید دستگاه توزین اتوماتیک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

یکی از خوبی های استفاده از دستگاه بسته بندی پفک اتوماتیک که بر هیچکس پوشیده نیست، رعایت بهداشت در حد بالا می باشد. یکی از معضلاتی که در کارخانجات مواد غذایی وجود دارد بالا بردن سطح بهداشت می باشد.

بالا بردن استانداردهای بهداشت بی شک رضایت بیشتر مخاطبین را در پی خواهد داشت و از طرفی خیالی آسوده در مورد سلامت محصولات خواهید داشت چرا که اساسا نقش نیروی انسانی در این پروسه کمتر است. به کمک دستگاه بسته بندی پفک اتوماتیک می توان از معضلاتی که در حیطه بهداشت و سلامت رخ می دهد جلوگیری نمود.

دستگاه بسته بندی پفک اتوماتیک برای کارخانجات بزرگ و آن دسته از کارخانجاتی که ظرفیت تولید بالایی دارند می تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد. این دستگاه ها دارای قابلیت برنامه ریزی هستند و می توانید برای ساعاتی که کسی در شیفت حضور ندارد این دستگاه ها را روی حالت خودکار قرار دهید تا روند بسته بندی بدون حضور نیروی انسانی انجام شود.

دستگاه بسته بندی پفک نمکی

همانطور که گفته شد بهترین دستگاه بسته بندی پفک نمکی دستگاه توزین دار می باشد. این دستگاه ها می توانند دارای تعداد توزین های مختلفی باشند. معمولا در مورد بسته بندی پفک نمکی به تعداد توزین های بیش از ده عدد نیازی نیست. اما اگر کارخانه شما در زمینه تولید و بسته بندی محصولات دیگری نیز فعال میباشد می توانید دستگاهی خریداری کنید که در توزین دقت بالاتری داشته باشد.

در خرید دستگاه بسته بندی پفک نمکی حتما به ظرفیت تولید کارخانه دقت کنید. اگر ظرفیت تولید کارخانه نرخ بالایی دارد بهتر است سراغ خرید دستگاه هایی بروید که دارای سرعت و ظرفیت بالایی هستند. بنابراین می توان در واحد زمان تعداد بسته بندی های بیشتری را آماده سازی نمود. از دستگاه بسته بندی پفک نمکی می توان همچنین برای بسته بندی پاپ کورن و چیپس نیز استفاده کرد.

قیمت دستگاه بسته بندی پفک

دستگاه بسته بندی پفک نمونه های مختلفی دارد. کافیست همین حالا برای خرید دستگاه بسته بندی پفک اقدام کنید تا تنوع بالایی از این دستگاه ها را در بازار رویت کنید که هر کدام نیز قیمت خاصی دارند. یکی از پارامترهای موثر در قیمت دستگاه بسته بندی پفک نوع دستگاه می باشد.

دستگاه های حجمی و دستگاه های وزنی دارای قیمت متفاوتی می باشند. این دستگاه ها معمولا به دلیل تفاوتی که در عملکرد و دقت دارند شامل تفاوت قیمت می شوند.

قیمت دستگاه بسته بندی پفک حجمی معمولا اقتصادی تر از دستگاه بسته بندی پفک وزنی می باشد. این دستگاه ها دارای پیمانه های مختلفی هستند که هر کدام حجم مشخصی دارد و بسته بندی ها به کمک این پیمانه ها پر می شوند.

در حالی که در دستگاه بسته بندی پفک وزنی، دستگاه دارای تعداد توزین های متعدد می باشد که دقت بالایی در وزن بسته بندی ها اعمال می کند. قیمت دستگاه بسته بندی پفک وزنی به دلیل دارا بودن این توزین ها معمولا بیشتر است.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه ده توزین بسته بندی با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

از طرفی دستگاه بسته بندی پفک وزنی دارای ظرفیت بیشتری می باشد. بنابراین طبیعی است که شاهد تفاوت قیمت بین این دو مدل دستگاه بسته بندی پفک باشیم.

مورد دیگری که روی قیمت دستگاه بسته بندی پفک تاثیر گذار می باشد، تعداد توزین های دستگاه است. معمولا با بیشتر شدن تعداد توزین ها، قیمت دستگاه بسته بندی پفک بیشتر می شود.

اگر کارخانه شما در زمینه تولید محصولات متنوع فعالیت دارد می توانید اقدام به خرید دستگاه بسته بندی پفک با تعداد توزین های بیشتر نمایید تا برای سایر محصولات نیز از آن استفاده کنید در غیر اینصورت می توانید دستگاه چهار توزین یا شش توزین را انتخاب کنید که قیمت اقتصادی تری هم دارند.

قیمت دستگاه بسته بندی پفک به پارامترهای دیگری مانند جنس بدنه دستگاه، کشور سازنده و کمپانی تولید کننده نیز بستگی دارد. ظرفیت و سرعت تولید دستگاه، اپراتوری آسان، بهره مندی از منوهای چند زبانه، بهره مندی از نمایشگر لمسی، سطح اتوماسیون دستگاه، نوع لفاف های قابل استفاده در روند بسته بندی، توان مصرفی دستگاه، وزن دستگاه، ابعاد دستگاه و دقت توزین همگی از جمله مواردی هستند که روی قیمت دستگاه بسته بندی پفک تاثیر گذار می باشند. شما می توانید برای دریافت مشاوره در زمینه خرید دستگاه بسته بندی پفک با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

خرید دستگاه بسته بندی پفک

دستگاه بسته بندی پفک یکی از مهمترین ماشین آلاتی است که در کارخانجات مواد غذایی استفاده می شود. این دستگاه قادر است انواع مختلفی از بسته بندی ها را در شکل ها و سایزهای مختلف ارائه دهد. در واقع شما می توانید با توجه به نیاز و تقاضای بازار، بسته بندی های پر فروش را شناسایی کنید و از دستگاه بسته بندی پفک برای تولید چنین بسته بندیی هایی استفاده نمایید.

شما می توانید بعد از خرید دستگاه بسته بندی 10 توزین اقدام به افزودن قطعات جدید و آپشن های جدید روی دستگاه نمایید.

در خرید دستگاه بسته بندی پفک باید به پارامترهای مختلفی توجه شود. این دستگاه ها دارای سیستم های دوخت مختلفی هستند و قابل برنامه نویسی می باشند. اگر می خواهید در تولید بسته بندی ها پویا و خلاقانه عمل کنید توصیه ما به شما خرید دستگاه بسته بندی پفک با عملکردهای مدرن می باشد. بهره مندی از تنوع بالا در دوخت بسته بندی ها، قابلیت استفاده از انواع مختلف لفاف ها، تنوع در حجم پیمانه، بهره مندی از سیستم عیب یابی خودکار و سایر قابلیت های پیشرفته می تواند در خرید شما لحاظ شود. بهتر است که قابلیت نصب سیستم دستگاه تزریق ازت و دستگاه لیبل زن نیز روی این دستگاه بسته بندی وجود داشته باشد.

در خرید دستگاه بسته بندی پفک به زن بسته بندی ها نیز دقت کنید. ممکن است برخی دستگاه ها وزن های بالا را پوشش دهی نکنند بنابراین نمی توان از آنها برای بسته بندی محصولاتی با وزن بالا استفاده نمود. شما می توانید برای خرید دستگاه بسته بندی پفک با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید تا مشاوره های لازم در این راستا به شما عزیزان ارائه شود.

شما میتوانید برای خرید دستگاه توزین اتوماتیک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دستگاه بسته بندی پفک نمکی، پاپ کورن و انواع تنقلات

محصولات زیادی را می توان به کمک دستگاه بسته بندی پفک نمکی، پاپ کورن و انواع تنقلات آماده سازی نمود. همانطور که از نام این دستگاه بر می آید می توان محصولاتی مانند چیپس، انواع مغزها، پاپ کورن، پفک و غلات صبحانه و سایر تنقلات را به کمک این دستگاه بسته بندی نمود. این دستگاه ها از نوع گرانولی هستند و در انواع حجمی و وزنی به فروش می رسند. شما می توانید تمامی این تنقلات را به کمک پوشش های سلفونی، متالایز، صدفی و ترسبافون آماده سازی نمایید. بنابراین با توجه به سیاست های مجموعه میتوانید بهترین پوشش ها را برگزینید.

از دستگاه بسته بندی پفک نمکی، پاپ کورن و انواع تنقلات در کارخانجاتی استفاده می شود که تنوع بالایی در محصولات خود دارند. اگر همزمان به تولید انواع مختلفی از تنقلات می پردازید می توانید از این دستگاه استفاده کنید. امکان نصب انواع سیستم های تاریخ زن، لیبل زن، تزریق گاز ازت، پاکت زن و پانچ بسته نیز روی این سیستم ها وجود دارد. در کنار تنقلاتی که از آنها یاد شد می توان برای بسته بندی کشمش، آجیل، توت خشک، غلات، سویا و خشکبار نیز از این دستگاه استفاده نمود.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی 4 طرف دوخت با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید

بسته بندی پفک بصورت سلفونی

اغلب بسته بندی های امروزی دارای ظاهری شیک و بهداشتی هستند. در زمان های گذشته ممکن بود افراد به دلیل عدم آگاهی بسته بندی هایی را خریداری کنند که هیچ نام و نشانی روی آن ها به ثبت نرسیده بود. بنابراین ممکن بود با خرید یک محصول که بسته بندی غیر بهداشتی دارد به بیماری دچار شوند. امروزه روز اما سطح آگاهی بسیار بالا رفته است و دیگر افراد بسته بندی های غیر بهداشتی را به ویژه در خرید چیپس و پفک انتخاب نمی کنند.

بسته بندی پفک بصورت سلفونی یکی از متداول ترین انواع بسته بندی ها می باشد که همه ما بارها آن را در طبقات فروشگاه ها دیده ایم. این بسته بندی ها همان بسته بندی های براق و درخشان هستند که جای هیچ گونه درز و منفذی روی آن ها دیده نمی شود. یکی از خوبی های بسته بندی پفک بصورت سلفونی این است که شما خیال تان از عدم هوا کشیدن بسته بندی راحت است. بنابراین مطمئن هستید که محصول درون بسته بندی دچار نم نخواهد شد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی چیپس با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

پفک ماده غذایی خشکی است و به سرعت رطوبت را جذب می کند. این در حالی است که در بسته بندی پفک بصورت سلفونی جای نفوذ هیچ گونه رطوبتی وجود ندارد. بنابراین می توان بسته بندی پفک بصورت سلفونی را به عنوان یکی از بهترین انواع بسته بندی ها شناسایی کر. دستگاه های بسته بندی پفک که امروزه روز به فروش می رسند همگی بسته بندی های سلفونی را پوشش دهی می کنند. بنابراین می توانید با خیال آسوده اقدام به خرید این دستگاه ها نمایید.

دستگاه بسته بندی پاپ کورن

پاپ کورن نیز مانند پفک دارای محبوبیت بالایی در بین بزرگسالان و کودکان می باشد. بسته بندی این خوراکی دوست داشتنی توسط دستگاه بسته بندی پاپ کورن صورت می پذیرد. این دستگاه در واقع می تواند همان دستگاه بسته بندی پفک باشد که می توان از آن برای بسته بندی پاپ کورن نیز استفاده نمود. شما می توانید با خرید دستگاه بسته بندی پاپ کورن، از این دستگاه برای بسته بندی انواع تنقلات گرانولی استفاده کنید. چیپس، خشکبار و پفک و پاپ کورن همگی به کمک این دستگاه قابل بسته بندی هستند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی چیپس میوه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نکته مهمی که در مورد دستگاه بسته بندی پاپ کورن باید عنوان کنیم این است که این دستگاه ها معمولا نیازی نیست از نوع مولتی هد باشند. بنابراین تعداد توزین های کمتر از ده عدد نیز برای این محصولات کافیست. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه بسته بندی پاپ کورن با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.