دستگاه عمودی

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

دستگاه بسته بندی عمودی و توزین مولتی هد :

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم.

قابلیت ها:

نصب انواع تاریخ زن

قابلیت تزریق گاز ازت

قابلیت پانچ دار کردن بسته

ایستاده (پاکتی) شدن بسته Gusseted bag

 

دستگاه بسته بندی عمودی و توزین مولتی هد

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

دستگاه بسته بندی چیپس میوه

چیپس میوه یکی از تنقلات پرطرفدار امروزی است. بسیاری از افراد از چیپس میوه به عنوان میان وعده و یا تنقلات پذیرایی استفاده می کنند. چیپس میوه و چیپس خرما تنقلاتی بسیار سالم و بهداشتی هستند و می توانند انرژی مورد نیاز بدن را تامین کنند. از طرفی به دلیل اینکه دارای تاریخ انقضای بالایی هستند می توان آن ها را برای مدت طولانی نگهداری کرد. به همین دلیل بسیاری از افرادی که قصد راه اندازی یک کسب و کار تولیدی سودآور را دارند سراغ راه اندازی خط تولید چیپس میوه و چیپس خرما می روند. اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید برای کلید زدن این پروژه به دستگاه بسته بندی چیپس میوه نیاز دارید.

چیپس میوه در دسته محصولات گرانولی قرار دارد به همین دلیل دستگاه بسته بندی چیپس میوه باید از نوع گرانولی باشد. شما این امکان را دارید تا دستگاه بسته بندی از نوع حجمی یا وزنی خریداری کنید. این انتخاب در واقع تاثیر پذیری مستقیم از ظرفیت کارخانه شما دارد.

خطوط تولیدی که دارای ظرفیت تولید کمتری هستند معمولا سراغ خرید دستگاه بسته بندی چیپس میوه از نوع گرانولی حجمی می روند و این در حالی است که کارخانجاتی با ظرفیت تولید بالا معمولا خرید دستگاه بسته بندی چیپس میوه از نوع گرانولی وزنی را ترجیح می دهند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی چیپس با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

انواع دستگاه بسته بندی چیپس میوه وزنی معمولا سرعت و راندمان بیشتری دارند، از تعداد بالایی توزین برخوردارند و دقت بالایی در وزن بسته بندی ها دارند و از طرفی قادر به پوشش دهی بسته بندی هایی با وزن بیش از دو کیلوگرم می باشند.

در حالی که دستگاه بسته بندی چیپس میوه حجمی معمولا بسته های بیش از دو کیلوگرم را بسته بندی نمی کند و به دلیل دارا بودن پیمانه هایی که بر حسب حجم طراحی شده اند تلرانس دقیقی در وزن بسته بندی ها ایجاد نمی کنند.

دستگاه بسته بندی چیپس خرما

این روزها افراد جامعه عمدتا سراغ تنقلات سالم می روند. سالم خوری به یکی از فرهنگ ها و عادات غذایی تبدیل شده است. به عنوان مثال نرخ فروش تنقلات ناسالم در سال های اخیر کاهش یافته و افراد بیشتر به سمت استفاده از مغزها، چیپس خرما و چیپس میوه گرایش پیدا کرده اند.

بنابراین منطقی به نظر می رسد که اگر قصد راه اندازی یک کارخانه یا کارگاه تنقلات را دارید، خط تولید و بسته بندی چیپس خرما را انتخاب کنید. بسته بندی این محصول به کمک دستگاه بسته بندی چیپس خرما انجام می شود که دستگاهی از نوع گرانولی در مدل های حجمی و وزنی می باشد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی 4 طرف دوخت با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

دستگاه بسته بندی چیپس خرما توزین دار معمولا دارای تعداد دو، چهار، شش و ده توزین هستند. بعید است تولیدکنندگان دستگاه بسته بندی چیپس خرما را در مدل های مولتی هد خریداری کنند چرا که گرانول های چیپس خرما ابعاد بزرگی دارند و هر کدام از آن ها تلرانس بالایی در وزن بسته بندی ها ایجاد می کنند.

در نتیجه نیازی نیست دقت بالایی در وزن بسته بندی ها اعمال شود چرا که اساسا ممکن نیست. با این حال شما می توانید اقدام به خرید دستگاه بسته بندی چیپس خرما با تعداد توزین های بیش از ده توزین نمایید و از آن برای بسته بندی سایر محصولات نیز استفاده کنید.

محصولاتی مانند سبزی خشک، ماکارونی، میوه خشک، چیپس و پفک، پاپ کورن و خشکبار را نیز می توان به کمک دستگاه بسته بندی چیپس خرما بسته بندی نمود. این دستگاه در انواع مختلف طراحی می شود و می تواند بسته بندی های بزرگ و کوچک را آماده سازی نماید با این حال حداکثر وزن بسته بندی ها در هر دستگاه دارای سقف مشخصی می باشد.

شما می توانید برای خرید دستگاه توزین صنعتی با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید

نکته مهمی که در مورد دستگاه بسته بندی چیپس خرما وجود دارد این است که این دستگاه قادر به یکپارچه سازی شدن با دستگاه های تاریخ زن و تزریق گاز ازت می باشد.

بنابراین می توان این دستگاه ها را روی دستگاه بسته بندی چیپس خرما سوار کرد و عملیات بسته بندی را سرعت بخشید.

دستگاه بسته بندی چیپس خرما امکان بسته بندی بهداشتی محصول را فراهم می کند که به نوبه خود منجر به اشتیاق بیشتر مشتری برای خرید خواهد شد. این در واقع یکی از مهمترین اصول در فروش محصولات می باشد.

اغلب مشتریان در وهله نخست به بسته بندی نگاه می کنند. بسته بندی هایی که دارای ظاهر غیر رسمی هستند و یا به وسیله منگنه و چسب پلمپ شده اند چندان قابل توجه نیستند چرا که مشتریان در مورد بهداشت آن ها شک دارند. بنابراین حتی اگر قصد دارید یک کارگاه خانگی راه اندازی کنید سعی کنید از دستگاه بسته بندی چیپس خرما استفاده نمایید تا در امر بازاریابی و جذب مشتری موفق ظاهر شوید و توان رقابت با بسته بندی های شیک و جذاب بازار را داشته باشید.

قیمت دستگاه بسته بندی چیپس میوه

پرداختن به امور اقتصادی در همان ابتدای راه یکی از مهمترین اصول در راه اندازی خط تولید و بسته بندی است. بررسی توجیه اقتصادی و برآورد هزینه ها کمک می کند تا دید روشنی در مورد هزینه های پیش رو و تامین بودجه داشته باشید.

بنابراین اگر به تقاضای وام نیاز داشته باشید می توانید بدین وسیله اقدام کنید. به همین دلیل یکی از پرسش های نخستین خریداران در مورد قیمت دستگاه بسته بندی چیپس میوه می باشد. اینکه قیمت دستگاه بسته بندی چیپس میوه تحت تاثیر چه عواملی قرار دارد و آیا این هزینه دارای انعطاف پذیری می باشد یا خیر؟ در پاسخ باید بگوییم که بله، قیمت دستگاه بسته بندی چیپس میوه در بازار قیمت ثابتی نیست و به عوامل زیادی بستگی دارد.

 برای اطلاع از قیمت دستگاه توزین دار با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

یکی از پارامترهای موثر در تعیین قیمت دستگاه بسته بندی چیپس میوه نوع دستگاه است. دستگاه های بسته بندی چیپس میوه دارای انواع حجمی و وزنی هستند. دستگاه های وزنی معمولا دارای قیمت بیشتری در قیاس با دستگاه های حجمی هستند چرا که اساسا از دقت بالاتری بهره مند هستند، بسته بندی های سنگین تر را نیز پوشش دهی می کنند، تلرانس دقیق تری را اعمال می کنند، برای بسته بندی سایر محصولات حساس به وزن نیز قابل استفاده هستند و ظرفیت بیشتری دارند. بنابراین در عرض یک دقیقه می توانند تعداد بسته بندی های بیشتری را آماده سازی کنند.

چنانچه دستگاه بسته بندی چیپس میوه از نوع وزنی باشد باید بگوییم که تعداد توزین ها تاثیر مستقیم در قیمت دستگاه بسته بندی چیپس میوه دارد. هر چه تعداد توزین ها بیشتر شود یعنی دقت دستگاه نیز در حال افزایش است.

بنابراین می توان قیمت بیشتری را برای این دستگاه متصور شد. تعداد توزین های دستگاه بسته بندی چیپس میوه می تواند تا تعداد شانزده توزین افزایش پیدا کند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه ده توزین بسته بندی با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

برند تولید کننده دستگاه دستگاه بسته بندی چیپس میوه تاثیر مستقیم و غیر قابل انکار در قیمت دستگاه دارد. برندهای ایرانی، چینی، کره ای، آلمانی و ایتالیایی زیادی در بازار وجود دارند که شما می توانید برای خرید آنها اقدام کنید با این حال در چند سال اخیر برندهای ایرانی بسیار در بازار ایران و جهان خوش درخشیده اند.

این برندها دارای قیمت اقتصادی تری نسبت به دستگاه های خارجی هستند و از طرفی نوسانات نرخ ارز و دلار تاثیر کمتری روی قیمت آن ها می گذارد. بنابراین قیمت دستگاه بسته بندی چیپس میوه ایرانی ثبات بیشتری را در بازار تجربه می کند.

شما می توانید با خرید دستگاه بسته بندی چیپس میوه ایرانی از کیفیت مشابه دستگاه های خارجی بهره مند شوید، از تولید ملی حمایت کنید و از طرفی برای خود صرفه اقتصادی بزرگی را رقم بزنید.

مشخصات دستگاه بسته بندی چیپس میوه

یکی از طبیعی ترین حقوق خریداران این است که قبل از خرید در مورد مشخصات دستگاه بسته بندی چیپس میوه اطلاعات کافی داشته باشند. ویژگی های مختلفی در مورد یک دستگاه بسته بندی چیپس میوه وجود دارد که شما باید قبل از خرید در مورد آن ها آگاه شوید. به عنوان مثال حجمی یا وزنی بودن دستگاه یکی از پارامترهای مهم و قابل بررسی قبل از خرید می باشد.

اگر دستگاه بسته بندی چیپس میوه از نوع وزنی باشد باید مشخصاتی مانند تعداد توزین ها، ظرفیت و سرعت دستگاه و برند آن را مورد بررسی قرار دهید. بسیار مهم است که این مشخصات دستگاه بسته بندی چیپس میوه با ظرفیت تولید و وسعت کارخانه شما هماهنگی داشته باشد.

چنانچه محصولات مختلفی را در کارخانه تولید و بسته بندی می کنید بهتر است چند جانبه فکر کنید و دستگاه بسته بندی چیپس میوه ای را انتخاب کنید که قادر به استفاده برای سایر محصولات نیز باشد.

میزان برق مصرفی و توان دستگاه یکی از مهمترین مشخصات دستگاه بسته بندی چیپس میوه می باشد که نمی توان به سادگی از آن عبور کرد.

بسیار مهم است که برق مصرفی دستگاه بهینه باشد. چنانچه دستگاه بسته بندی چیپس میوه دارای میزان برق مصرفی بالایی باشد ممکن است در بلندمدت هزینه های مصرف انرژی شما را به شدت بالا ببرد. در نتیجه بهتر است سراغ دستگاه های کم مصرف بروید.

ابعاد و وزن دستگاه بسته بندی چیپس میوه چقدر است؟ آیا در خط تولید و بسته بندی چیپس میوه فضای کافی برای قرار دادن دستگاه دارید؟ حتما قبل از خرید به ابعاد دستگاه توجه کنید. ابعاد دستگاه باید به گونه ای باشد که فضای بیش از حد در کارگاه یا کارخانه اشغال نکند.

شما می توانید بعد از خرید دستگاه بسته بندی 10 توزین اقدام به افزودن قطعات جدید و آپشن های جدید روی دستگاه نمایید.

سرعت و قدرت دستگاه بسته بندی چیپس میوه از دیگر مشخصات مهم این دستگاه می باشد که تعیین کننده تعداد بسته بندی های خروجی در واحد زمان می باشد.

اگر کارخانه شما ظرفیت تولید بالایی دارد و باید در طی روز حجم مشخصی از تولید را به پایان برسانید باید اقدام به خرید دستگاه بسته بندی چیپس میوه با ظرفیت بالا نمایید.

در مورد دستگاه بسته بندی چیپس میوه حجمی نیز باید به حجم پیمانه ها دقت کنید. حجم پیمانه ها و سقف پوشش دهی دستگاه در مورد وزن بسته بندی ها موضوع مهمی است که باید به آن توجه شود.

برخی از دستگاه های بسته بندی دارای قابلیت های هوشمند هستند. آیا شما نیز به این قابلیت ها نیاز دارید؟ اگر در پی آپدیت کردن خط تولید و بسته بندی کارخانه خود با تکنولوژی های مدرن روز هستید بهتر است سراغ دستگاه های پیشرفته با قابلیت های مدرن بروید. این دستگاه ها می توانند با ارائه قابلیت های نوین شما را در بازار از رقبا جلو بیندازند.

بسته بندی های چیپس میوه کارخانه شما از چه جنسی است؟ ترسبافون؟ سلفون صدفی؟ مقوایی؟ فویل آلومینیوم؟ دقت داشته باشید که دستگاه بسته بندی چیپس میوه باید قادر به بسته بندی محصول با لفاف مورد نظر شما باشد.

تعداد دوخت های دستگاه نیز باید به نحوی باشد که ظاهر و فرم بسته بندی محصولات شما را به همان شکلی که طراحی شده اراده دهد.

تک فاز یا سه فاز بودن دستگاه بسته بندی چیپس میوه، خانگی یا صنعتی بودن دستگاه، بهره مندی از گزینه تزریق گاز، قابلیت تعبیه پمپ وکیوم روی دستگاه، ضد زنگ بودن بدنه دستگاه و بهره مندی از سیستم خودکار عیب یاب از دیگر ویژگی های دستگاه بسته بندی چیپس میوه می باشد که باید در زمان خرید به آن ها دقت نمایید.

قیمت دستگاه بسته بندی چیپس خرما

سطح اتوماسیون و پیشرفتگی دستگاه بسته بندی چیپس خرما مورد مهم دیگری است که قیمت آن را تحت تاثیر قرار می دهد. دستگاه های بسته بندی چیپس خرما می توانند از نوع اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی باشند. طبیعتا هر چه سطح پیشرفته بودن دستگاه افزایش یابد قیمت آن نیز بیشتر خواهد شد.

برخی از انواع دستگاه بسته بندی چیپس خرما دارای قابلیت های هوشمند و قابلیت اتصال به اینترنت اشیا هستند بنابراین می توان آن ها را از طریق سیستم کنترل از راه دور مدیریت کرد. این دستگاه ها به حضور اپراتور کمترین نیاز را دارند و می توانند خط بسته بندی را به طور کلی متحول کنند.

شاید قیمت دستگاه بسته بندی چیپس خرما با قابلیت های پیشرفته مانند قابلیت های هوشمند بیشتر باشد اما در بلندمدت برای شما صرفه اقتصادی رقم خواهد زد.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه توزین دار با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

ابعاد و وزن دستگاه، نوع لفاف های تحت پوشش مانند سلفون صدفی، ترسبافون، متالایز و فویل آلومینیوم، ابعاد بسته بندی ها، تعداد دوخت های دستگاه، بهره مندی از تاچ اسکرین با وضوح بالا، بهره مندی از منوی چند زبانه، بهره مندی از گارانتی و خدمات پس از فروش، خدمات آموزش و سیستم PLC قوی همگی از دیگر مواردی هستند که قیمت دستگاه بسته بندی چیپس خرما را دستخوش تغییر و نوسان می کنند. شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه بسته بندی چیپس خرما با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.