دستگاه عمودی

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

دستگاه بسته بندی عمودی و توزین مولتی هد :

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم.

قابلیت ها:

نصب انواع تاریخ زن

قابلیت تزریق گاز ازت

قابلیت پانچ دار کردن بسته

ایستاده (پاکتی) شدن بسته Gusseted bag

 

دستگاه بسته بندی عمودی و توزین مولتی هد

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

دستگاه بسته بندی چیپس

چیپس و پفک جزو پرطرفدارترین تنقلاتی هستند که نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان به فروش می رسند. به همین دلیل است که کارخانه های زیادی روی تولید این محصولات سرمایه گذاری می کنند. برای راه اندازی خط تولید چیپس و پفک شما به دستگاه بسته بندی چیپس نیاز دارید. به بسته بندی های چیپس اگر دقت کرده باشید متوجه خواهید شد که این بسته بندی ها دارای ظاهری ساده و اغلب دو طرف دوخت هستند. بنابراین بسته بندی این محصولات نیاز به تکنولوژی چندان پیچیده و دور از دسترسی ندارد. 

چیپس جزو محصولات گرانولی محسوب می شود به همین دلیل دستگاه بسته بندی چیپس بهتر است از نوع توزینی باشد. البته دستگاه های بسته بندی گرانولی شامل دستگاه های وزنی و حجمی می شوند با این حال منطقی تر به نظر می رسد اگر دستگاه بسته بندی چیپس از نوع وزنی باشد چرا که اغلب بسته بندی های چیپس باید دارای وزن یکسان باشند. البته مقدار ناچیزی تلرانس برای هر بسته چیپس در نظر گرفته می شود. هر چند که انتخاب نهایی دستگاه به عهده خریداران دستگاه می باشد.

دستگاه بسته بندی چیپس و پفک

انتخاب دستگاه بسته بندی چیپس و پفک به ظرفیت تولید کارخانه شما بستگی دارد. ممکن است یک کارگاه کوچک خانگی داشته باشید و یا صاحب یک کارخانه بزرگ با ظرفیت تولید بالا باشید. در نتیجه به هنگام خرید دستگاه بسته بندی چیپس و پفک باید روی پارامترهایی مانند سرعت بسته بندی و قدرت دستگاه تمرکز داشته باشید. طبیعتا هر چه ظرفیت تولید کارخانه شما بیشتر باشد نیاز به دستگاهی با سرعت بسته بندی بالاتر خواهید داشت. در نتیجه تعداد بسته بندی های بیشتری در واحد زمان توسط دستگاه ارائه می شود.

ممکن است برخی عزیزان این سوال را داشته باشند که تفاوت دستگاه بسته بندی چیپس و پفک گرانولی در نوع حجمی و در نوع وزنی چیست؟ آیا از دستگاه بسته بندی حجمی هم برای چیپس و پفک استفاده می شود؟ در پاسخ باید بگوییم که بله.

معمولا از دستگاه بسته بندی چیپس و پفک وزنی در کارخانجات بزرگتر استفاده می شود. در این کارخانجات محصولات مشابه باید وزن یکسان داشته باشند. بنابراین تمام بسته بندی های چیپس فارغ از حجم چیپسی که داخل بسته بندی وجود دارد وزن شان یکسان است. اما برای کارگاه های کوچک خانگی معمولا خرید دستگاه بسته بندی چیپس و پفک از نوع حجمی توصیه می شود. این دستگاه های بسته بندی دارای قیمت اقتصادی تر هستند و از آنجایی که هیچ فیلتری برای بررسی و سنجش وزن بسته بندی ها وجود ندارد، خرید دستگاه بسته بندی حجمی منطقی تر به نظر می رسد. این دستگاه ها معمولا سرعت کمتری دارند و دقت آن ها نیز کمتر است. بنابراین برای کارگاه های دارای ظرفیت تولید کمتر مناسب هستند. از طرفی دارای قیمت اقتصادی تر می باشند که در واقع توجیه خوبی برای این انتخاب است.

دستگاه بسته بندی چیپس سیب زمینی

بسته بندی های چیپس و پفک معمولا دارای ساختاری عمودی هستند و دو طرف دوخت می باشند. دستگاه بسته بندی چیپس سیب زمینی قادر است این دوخت را در دو طرف بسته بندی ایجاد کند. از دستگاه بسته بندی چیپس سیب زمینی نه تنها برای بسته بندی چیپس سیب زمینی بلکه برای بسته بندی پاپ کورن، پفک و سایر تنقلاتی که دارای بسته بندی مشابه هستند نیز استفاده می شود. نکته جالبی که باید در مورد این دستگاه بگوییم این است که امکان نصب سیستم تاریخ زن و سیستم تزریق گاز نیز روی دستگاه بسته بندی چیپس سیب زمینی وجود دارد. بنابراین می توانید این دستگاه ها را در خط تولید با یکدیگر تلفیق کنید.

قیمت دستگاه بسته بندی چیپس

بسیاری از کارآفرینانی که قصد راه اندازی خط تولید چیپس و پفک را دارند در ابتدا قیمت دستگاه بسته بندی چیپس را استعلام می کنند. قیمت این دستگاه به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. قبل از هر چیز باید بگوییم که انواع دستگاه بسته بندی چیپس شامل دستگاه های بسته بندی حجمی و وزنی می شود.

 برای اطلاع از قیمت دستگاه توزین دار با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

دستگاه بسته بندی چیپس از نوع حجمی دارای قیمت کمتری می باشد چرا که از سرعت پایین تری برخوردار است، قابلیت بسته بندی محصولاتی با ماکزیمم 2 کیلوگرم وزن را دارد، دقت آن کمتر است و از توزین برخوردار نیست بلکه سیستم آن پیمانه ای می باشد. به همین دلیل خرید دستگاه بسته بندی چیپس حجمی برای کارگاه هایی با ظرفیت کمتر مناسب می باشد چرا که اساسا نوعی صرفه جویی در هزینه خواهد بود.

قیمت دستگاه بسته بندی چیپس و پفک

قیمت دستگاه بسته بندی چیپس و پفک از نوع توزین دار بیش از دستگاه های بسته بندی حجمی می باشد. چرا که این دستگاه ها دارای دقت بالاتری هستند و از توزین های متعدد برخوردار می باشند. بی شک با افزایش تعداد توزین ها قیمت دستگاه بسته بندی چیپس و پفک بالاتر خواهد رفت چرا که دقت دستگاه به این ترتیب افزایش پیدا می کند و درصد خطا در اندازه گیری وزن بسته بندی ها کم می شود.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه توزین دار با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

سطح اتوماسیون دستگاه بسته بندی چیپس و پفک نیز عامل دیگری برای تعیین قیمت دستگاه می باشد. بالا رفتن سطح اتوماسیون و مکانیزه شدن فرآیند بسته بندی بدون دخالت نیروی انسانی نشان از پیشرفته بودن دستگاه دارد. یقینا دستگاه هایی که دارای سطح اتوماسیون بالاتری هستند از قیمت بیشتری نیز برخوردار می باشند.

و اما در مورد سرعت دستگاه نیز باید مورد مهمی را ذکر کرد. سرعت دستگاه تاثیر مستقیم روی قیمت دستگاه بسته بندی چیپس و پفک دارد. سرعت دستگاه نشان می دهد که دستگاه قادر است در عرض یک دقیقه چه تعداد بسته بندی را آماده سازی کند. هر چه این سرعت بیشتر شود اصطلاحا می گویند که قدرت دستگاه بیشتر است و به تبع آن قیمت دستگاه بسته بندی چیپس و پفک نیز افزایش خواهد یافت. از دستگاه های بسته بندی با سرعت بالا معمولا در کارخانجاتی استفاده می شود که ظرفیت تولید بالایی دارند. خرید این دستگاه ها از لحاظ اقتصادی برای این کارخانجات دارای توجیه اقتصادی می باشد.

قیمت دستگاه بسته بندی چیپس سیبزمینی

برای آن دسته از کارآفرینانی که قصد دارند به تازگی یک کسب و کار راه اندازی کنند برآورد هزینه ها جزو اصلی ترین اقدامات است. معمولا سنگین ترین هزینه های راه اندازی یک خط تولید مربوط به هزینه های خرید دستگاه ها و ماشین آلات می شود. در مورد کارخانه چیپس و پفک نیز داستان به همین منوال است. قیمت قیمت دستگاه بسته بندی چیپس سیبزمینی جزو اولین مواردی است که صاحبان کسب و کار جویای آن می شوند. قیمت این دستگاه به عوامل زیادی از جمله حجمی یا وزنی بودن دستگاه، سطح اتوماسیون دستگاه، تعداد دوخت های دستگاه، سرعت و قدرت دستگاه، تعداد توزین های دستگاه، تعداد پیمانه های دستگاه، دقت دستگاه و برند تولید کننده بستگی دارد.

برندهای مختلفی چه در سطح ایران و چه در سطح آسیا و اروپا در حال تولید دستگاه بسته بندی چیپس سیبزمینی هستند. با این حال مهندسین خبره ایرانی با بهره مندی از دانش بالای فنی موفق به تولید بهترین دستگاه های بسته بندی چیپس سیبزمینی شده اند در نتیجه نیاز به خرید دستگاه های خارجی نیست. بی شک قیمت دستگاه بسته بندی چیپس سیبزمینی ایرانی بسیار اقتصادی تر از دستگاه های وارداتی می باشد.

قیمت دستگاه بسته بندی چیپس سیبزمینی را همچنین می توان متاثر از برق مصرفی دستگاه، ابعاد دستگاه، وزن دستگاه، نوع عملکرد دستگاه، میزان دخالت نیروی انسانی، استانداردهای تولید دستگاه، قدرت توزین، ابعاد بسته بندی ها و نوع لفاف های بسته بندی دانست. اغلب دستگاه های بسته بندی چیپس سیبزمینی می توانند لفاف هایی مانند سلفون صدفی، فویل آلومینیوم، ترسبافون و متالایز را پوشش دهی کنند.

خرید و فروش دستگاه بسته بندی چیپس

دستگاه هایی که برای بسته بندی چیپس استفاده می شوند را می توان برای بسته بندی سایر محصولات دیگر مانند پفک، پاپ کورن، آجیل و میوه خشک نیز مورد استفاده قرار داد. با این حال خرید و فروش دستگاه بسته بندی چیپس عمدتا با این نام صورت می پذیرد. بسته بندی های آماده سازی شده توسط دستگاه بسته بندی چیپس دارای ساختار بالشتکی یا پاکتی هستند. در کنار این دستگاه از سیستم ازت و تاریخ زن نیز استفاده می شود.

شما می توانید برای خرید دستگاه توزین صنعتی با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید

بسیار مهم است که در زمان خرید و فروش دستگاه بسته بندی چیپس، نحوه کار کردن با دستگاه به اپراتور آموزش داده شود. تنظیمات تابلو فرمان و سایر تنظیمات دستگاه باید به دقت انجام شود تا خروجی دستگاه بسته بندی های منظم و زیبا باشد.

بسته بندی چیپس بصورت سلفونی

بسته بندی چیپس بصورت سلفونی خیال خریداران را از بابت بهداشتی و سالم بودن محتویات درون بسته بندی آسوده خواهد کرد. بسیاری از خریداران حتی در زمان خرید چیپس و پفک توجه ویژه ای به بسته بندی محصول دارند و در صورت پسند کردن بسته بندی اقدام به خرید می نمایند. این روزها فروش محصولاتی مانند چیپس به صورت فله یا در بسته بندی های غیر بهداشتی ممنوع است.

انواع دستگاه بسته بندی چیپس بصورت سلفونی دارای مدل های مختلف دو توزین، چهار توزین و ده توزین هستند. این محصولات نیاز به دقت بیش از اندازه در بسته بندی ندارند از این رو تولید کنندگان و خریداران معمولا سراغ دستگاه های مالتی هد نمی روند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه ده توزین بسته بندی با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

دستگاه بسته بندی انواع تنقلات

دستگاه بسته بندی انواع تنقلات دارای چشم الکترونیک می باشد و به راحتی می تواند حجم بسته ها و ابعاد آن ها را تشخیص دهد در نتیجه سرعت بسته بندی با ابعاد بسته بندی هماهنگ خواهد بود. اغلب دستگاه های بسته بندی تنقلات از نوع گرانولی توزین دار می باشند. هر چند که از دستگاه های بسته بندی حجمی نیز استفاده می شود اما عمده خریداران دستگاه های توزین دار را ترجیح می دهند. با استفاده از دستگاه بسته بندی انواع تنقلات می توان اقدام به بسته بندی تافی، شکلات، چیپس، پفک، اسمارتیز و پاپ کورن نمود.

بسیار مهم است که در زمان خرید دستگاه بسته بندی انواع تنقلات به سرعت دستگاه توجه کنید. سرعت دستگاه نشان می دهد که دستگاه قادر است چه تعداد بسته بندی را در عرض یک دقیقه ارائه دهد. در دستگاه بسته بندی انواع تنقلات، تنقلات به مخزن منتقل می شوند و بعد از وزن کشی به درون بسته بندی ها هدایت خواهند شد.. در ادامه بسته بندی ها برش می خورند و دوخته می شوند.

دستگاه بسته بندی چیپس و مواد خوراکی

دستگاه بسته بندی چیپس و مواد خوراکی دارای انواع مختلف حجمی و وزنی می باشد. در واقع انتخاب دستگاه به ظرفیت تولید شما بستگی دارد. با استفاده از دستگاه بسته بندی چیپس و مواد خوراکی می توان کیسه سازی، پر کردن بسته ها، باد کردن بسته ها، تزریق ازت و شمارش و تخلیه را انجام داد. اغلب این بسته بندی ها دارای ساختار بالشتی و عمودی هستند.

شما می توانید بعد از خرید دستگاه ده توزین بسته بندی اقدام به افزودن قطعات جدید و آپشن های جدید روی دستگاه نمایید.

در این دستگاه ها سرعت بسته بندی به نحوی تنظیم می شود که بیشتری راندمان حاصل گردد. از طرفی دارا بودن سیستم کامپیوتری جهت کنترل ساده و عملکرد عالی دستگاه خواهد شد. دستگاه بسته بندی چیپس و مواد خوراکی را می توان برای بسته بندی مغز تخمه، پسته، آب نبات، غذای حیوانات خانگی، پفک، چیپس، بیسکوئیت و بادام زمینی استفاده کرد.

معرفی دستگاه بسته بندی چیپس و پفک

این روزها مردم ترجیح می دهند محصولاتی مانند چیپس و پفک را در بسته بندی های بهداشتی و دارای دوخت کارخانه ای خریداری کنند. در نتیجه کمتر سراغ محصولات فله ای می روند. این موضوع در مورد تنقلاتی مانند چیپس و پفک نیز صادق است. اغلب مردم بسته بندی های چیپس و پفک را برای خرید ترجیح می دهند. معرفی دستگاه بسته بندی چیپس و پفک باعث شده تا علاقه مندان به راه اندازی خط تولید چیپس و پفک بتوانند به راحتی خرید این دستگاه خط تولید خود را راه اندازی کنند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پور با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

در دستگاه بسته بندی چیپس و پفک از چشم الکترونیکی و سنسورهای حساس به حجم و وزن بسته بندی استفاده شده است. بنابراین وزن بسته بندی ها در نهایت با کمترین میزان تلرانس با یکدیگر هم اندازه خواهد بود. مراحل نصب این دستگاه معمولا در محل انجام می شود. در واقع اسمبل کردن و مونتاژ قطعات به دلیل بزرگ بودن دستگاه باید در محل کارخانه انجام شود.

دستگاه بسته بندی چیپس عمودی 

بسته بندی های چیپس و پفک اغلب به صورت عمودی هستند. نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان این بسته بندی ها دارای ساختار عمودی و بالشتکی هستند. به همین دلیل است که در خطوط تولید کارخانجات چیپس از دستگاه بسته بندی چیپس عمودی استفاده می شود. دستگاه بسته بندی چیپس عمودی باعث ماندگاری بالای محصولات شده و از نفوذ رطوبت و گرد و غبار به درون محصول جلوگیری می کند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی 4 طرف دوخت با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

عدم بسته بندی اصولی محصولی مانند چیپس بی شک نرخ فروش آن را کاهش می دهد. بسته بندی های عمودی چیپس حاوی گاز ازت هستند. این گاز از اکسید شدن محصول جلوگیری می کند. در نتیجه محصول تا پایان تاریخ انقضا سالم و ترد خواهد ماند. شما می توانید برای خرید دستگاه بسته بندی چیپس عمودی با مجموعه آسان کار تماس حاصل نمایید تا اطلاعات لازم در مورد این دستگاه ها را از کارشناسان خبره تیم ما دریافت کنید.