دستگاه عمودی

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

دستگاه بسته بندی عمودی و توزین مولتی هد :

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم.

قابلیت ها:

نصب انواع تاریخ زن

قابلیت تزریق گاز ازت

قابلیت پانچ دار کردن بسته

ایستاده (پاکتی) شدن بسته Gusseted bag

 

دستگاه بسته بندی عمودی و توزین مولتی هد

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

قیمت دستگاه بسته بندی 10 توزین

 دستگاه های بسته بندی توزین دار در گروه دستگاه های پرکن قرار می گیرند و یکی از کلیدی ترین ماشین آلات خط تولید در ایستگاه کاری بسته بندی محسوب می شوند اما میخواهیم بدانیم قیمت دستگاه بسته بندی 10 توزین چقدر است و دستگاه بسته بندی 10 توزین یا دستگاه ده توزین بسته بندی چیست و چه کاربردی دارد.

این دستگاه ها برخلاف دستگاه های پرکن حجمی برای بسته بندی محصولات گرانولی، پودری و مایع استفاده می شوند.

بسته بندی دارو، مواد شوینده، زغال و انواع خوراکی ها مانند ماکارونی تافی، برنج، چای، آرد، قهوه، حبوبات، شکر، قند و چیپس و نوشیدنی ها به کمک این دستگاه انجام می شود.

دستگاه بسته بندی 10 توزین اساسا هم برای مواد خوراکی و نوشیدنی و هم برای مواد صنعتی و شیمیایی کاربرد دارد. اما سوال اینجاست که قیمت دستگاه بسته بندی 10 توزین چقدر است؟

چه تفاوتی بین قیمت دستگاه بسته بندی 10 توزین و قیمت دستگاه بسته بندی 4 توزین یا 16 توزین وجود دارد؟

مطمئنا یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت دستگاه بسته بندی تعداد ترازوهای دستگاه است.

در دستگاه ده توزین از تعداد ده ترازو استفاده شده و این موضوع منجر به افزایش سرعت و دقت بسته بندی ها خواهد شد.

در نتیجه می توان قیمت دستگاه بسته بندی 10 توزین را در قیاس با دستگاه هایی که دارای تعدادی ترازوهای کمتری هستند قیمت بالاتری ارزیابی کرد.

اما تنها پارامتر تاثیرگذار و اساسی در قیمت دستگاه بسته بندی 10 توزین تعداد ترازوها نیست. مطمئنا قابلیت ها و ویژگی های این دستگاه تاثیر همزمان و زیادی روی قیمت این دستگاه خواهند داشت.

بهره مندی از چشم الکترونیک به منظور افزایش دقت بسته بندی، دارا بودن سیستم کنترل حرارت، دارا بودن سیستم کنترل ویبره، بهره مندی از منوی چند زبانه، قابلیت استفاده از انواع لفاف ها و پوشش های پلی استر، سلفون، نایلون، کاغذ و آلومینیوم، جنس فیدر و بهره مندی از سیستم پانچ و سیستم پاکت ساز و سیستم تزریق گاز همگی از جمله ویژگی ها و قابلیت هایی است که می تواند قیمت دستگاه بسته بندی 10 توزین را تحت تاثیر قرار دهد.

در کنار این موارد نمی توان از پارامترهایی چون ابعاد دستگاه، وزن دستگاه، سرعت بسته بندی بر حسب تعداد بسته بندی در دقیقه، قدرت توزین بر حسب گرم، ابعاد بسته بندی، نوع سیستم توزین و سیستم عملکرد و توان مصرفی به سادگی عبور کرد. تمام این مشخصه ها می توانند به تنهایی تاثیر خاص خود را روی قیمت دستگاه بسته بندی 10 توزین اعمال کنند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه بسته بندی 10 توزین با کارشناسان ما در مجموعه آسان کار تماس حاصل نمایید تا مشاوره رایگان خرید دریافت کنید.

دستگاه ده توزین بسته بندی

دستگاه های توزین دار می توانند دارای تعداد ترازوهای متفاوتی باشند. برخی از این دستگاه های دارای دو ترازو، برخی دیگر دارای چهار ترازو و برخی دارای ده و شانزده ترازو هستند.

دستگاه ده توزین بسته بندی دارای ده عدد ترازو می باشد. از این دستگاه برای بسته بندی محصولات گرانولی و پودری و مایع استفاده می شود و هدف اصلی بالا بردن میزان دقت، سرعت و حساسیت بسته بندی است.

دستگاه ده توزین بسته بندی دارای سرعت بسیار مطلوبی در بسته بندی می باشد و قادر است بسته بندی های چند گرمی تا چند ده کیلویی و چند صد کیلویی را نیز پوشش دهی نماید.

خطای بسیار تا بسیار کم در حد چند ده هزارم اعشار و یا کمتر موجب شده تا تولیدکنندگان اعتماد بالایی به دستگاه ده توزین بسته بندی داشته باشند.

استفاده از دستگاه ده توزین بسته بندی نه تنها از هدر رفت محصول جلوگیری می کند بلکه دارای خطای بسیار ناچیزی است و این موضوع بی شک اعتماد خریدار را نسبت به تولیدات شما افزایش خواهد داد. از طرفی این دستگاه سرعت بسته بندی بالایی دارد و منجر به صرفه جویی در زمان خواهد شد.

دستگاه ده توزین بسته بندی با دارا بودن ده عدد ترازو قابل استفاده در کارخانجات صنعتی پیشرفته و توسعه یافته می باشد.

این دستگاه بسته بندی را ممکن است با نام دستگاه بسته بندی سوپر هد یا مولتی هد نیز در بازار معرفی کنند چرا که اساسا دستگاه های بسته بندی بیش از ده توزین را با این نام می شناسند.

شما این امکان را دارید که در دستگاه ده توزین بسته بندی به واسطه سیستم PLC نوع بسته بندی، سرعت بسته بندی، وزن بسته بندی و روکش بسته بندی را انتخاب کنید.

این دستگاه در دسته بندی ماشین آلات پرکن قرار دارد و به واسطه دارا بودن ده ترازوی دقیق، نرخ خطا را در بسته بندی محصولات به کمترین مقدار کاهش می دهد.

دستگاه بسته بندی توزین دار چیست؟

یکی از مهمترین ایستگاه های کاری در خطوط تولید، ایستگاه بسته بندی است. در ایستگاه کاری بسته بندی از دستگاه ها و ماشین آلاتی به منظور بسته بندی محصول استفاده می شود. بسیاری از خریداران به هنگام خرید یک بسته از محصول عدد درج شده روی پاکت را بررسی می کنند و با وزن تقریبی محصول مطابقت می دهند.

چنانچه تلرانس ثبت شده با وزن محصول مطابقت نداشته باشد ممکن است اعتماد خود را به فروشنده از دست بدهند و یا از خرید منصرف شوند.

دستگاه بسته بندی توزین دار به تولیدکنندگان در هر سطح و ابعادی از تولید که هستند کمک می کند تا در بسته بندی محصولات دقت را افزایش دهند.

در نتیجه وزن درج شده روی پاکت محصول مطابقت بالایی با وزن واقعی محصول خواهد داشت. دستگاه بسته بندی توزین دار به منظور بسته بندی هر نوع محصول گرانولی و پودری از جمله حبوبات، شکلات، برنج، غلات، چای، تافی، آرد، چیپس، میوه خشک، قند، شکر، قهوه و حتی مایعات مورد استفاده قرار می گیرد.

به کمک دستگاه بسته بندی توزین دار می توان حجم مشخصی از محصول را درون بسته بندی ها سرازیر نمود و بدین شکل دقت را بالا برد.

این دستگاه نه تنها برای کارخانه های توسعه یافته و صنعتی بلکه برای کارگاه های تولیدی کوچک نیز دستگاهی ضروری می باشد. این دستگاه دارای سیستم وزن کشی دقیقی است و دلیل این دقت را می توان در وجود ترازوهای حساس و پیشرفته ای دانست که به موجب آن ها توزین با حساسیت بالا صورت می پذیرد. دستگاه بسته بندی توزین دار در انواع دو توزین تا شانزده توزین در بازار موجود می باشد.

دستگاه بسته بندی توزین دار

دستگاه بسته بندی توزین دار نوعی دستگاه برای بسته بندی محصولات در خط تولید است اما نه هر نوع محصولی.

این دستگاه صرفا برای بسته بندی محصولات گرانولی، پودری و مایع استفاده می شود. وجود سیستم وزن کشی دقیق در این دستگاه موجب شده تا میزان خطای بسته بندی به حداقل مقدار خود برسد.

طبیعتا هر چه تعداد ترازوهای دستگاه بیشتر باشد وزن کشی با دقت بالاتری انجام خواهد شد. بالا بردن دقت در بسته بندی محصولات نه تنها به صرفه اقتصادی برای تولیدکننده منجر می شود بلکه باعث بالا رفتن سرعت بسته بندی و همچنین جلب اعتماد مشتریان خواهد شد.

مطمئنا هیچ خریداری دوست ندارد بعد از باز کردن محصول با یک بسته بندی نیمه پر مواجه شود. این موضوع قطعا اعتماد خریدار را کاهش خواهد داد و موجب تاثیرات منفی روی فروش شما خواهد شد.

دستگاه بسته بندی توزین دار بی شک بهره وری را در کارگاه تولیدی یا کارخانه شما افزایش خواهد داد.

به واسطه دستگاه بسته بندی توزین دار می توان وزن مشخصی از محصول را در بسته بندی های یکسان جای داد.

بسته بندی هایی که همگی دارای سایز یکسان و مشابه هستند. دستگاه بسته بندی توزین دار را در حقیقت می توان پرطرفدارترین دستگاه پر کن جهان دانست.

این دستگاه هر چه تعداد توزین های بیشتری داشته باشد مطمئنا دقت بالاتری خواهد داشت. لازم به ذکر است که دستگاه بسته بندی توزین دار دارای انواع صنعتی و خانگی می باشد.

از انواع صنعتی معمولا در کارخانجات پیشرفته استفاده می شود و نمونه های خانگی معمولا در کسب و کارهای نوپا و کارگاه های خانگی دارای کاربرد هستند.

دستگاه بسته بندی 10 توزین

دستگاه بسته بندی توزین دار تحول بزرگی در صنعت پکینگ خلق کرد. این دستگاه در ابتدا با تعداد ترازوهای کمتر به تولید می رسید و رفته رفته سیستم های مولتی هد به این دسته بندی افزوده شد.

تا جای که امروزه روز شاهد استفاده از دستگاه های بسته بندی 16 توزین می باشیم. دستگاه بسته بندی 10 توزین با دارا بودن ده عدد ترازو نیز در دسته سیستم های مولتی هد قرار دارد.

این دستگاه قادر است بسته بندی های چند گرمی تا چند ده کیلوگرمی را پوشش دهی نماید.

از دستگاه بسته بندی 10 توزین برای بسته بندی آجیل، خشکبار، انواع دارو، مواد شوینده، گیاهان دارویی، دمنوش، خرما، آرد، پودر قهوه، دانه قهوه، بیسکوئیت، شکر، حبوبات و تنقلات استفاده می شود. این دستگاه می تواند از نوع پنوماتیک یا مکانیکی باشد. تفاوت این دو را می توان هم از بابت قیمت و هم از بابت طول عمر دستگاه مشاهده کرد.

دستگاه بسته بندی 10 توزین خروجی تقریبا سه برابری نسبت به دستگاه های چهار توزین می باشد.

در نتیجه برای کارخانه هایی که دارای ظرفیت تولید بالایی هستند خرید دستگاه بسته بندی 10 توزین توصیه می شود.

شما می توانید بعد از خرید دستگاه بسته بندی 10 توزین اقدام به افزودن قطعات جدید و آپشن های جدید روی دستگاه نمایید.

قیمت دستگاه توزین دار

دستگاه توزین دار یکی از لازمه های راه اندازی خط تولید می باشد. فرقی ندارد هدفتان راه اندازی یک خط تولید کارگاهی است یا یک خط تولید صنعتی؛ شما در هر صورت به دستگاه توزین دار نیاز پیدا خواهد کرد.

البته به شرطی که تولیدات تان از نوع گرانولی، پودری یا مایع باشد. قیمت دستگاه توزین دار به پارامترهای مختلفی بستگی دارد اما یکی از مهمترین این پارامترها تعداد ترازوهای دستگاه است.

مطمئنا بالا رفتن تعداد ترازو ها منجر به افزایش دقت، افزایش سرعت، افزایش بهره وری و کاهش خطا و کاهش هزینه های اضافی خواهد شد.

جنس بدنه دستگاه موضوع مهم دیگری است که در تعیین قیمت دستگاه توزین دار موثر خواهد بود. به ویژه این روزها که قیمت آلیاژهای فلزی بی وقفه در حال رشد. است. بدنه این دستگاه ها را عمدتا از جنس استیل استنلس درست می کنند تا قابل نظافت باشد و دچار زنگ زدگی نشود.

با این حال کیفیت ساخت بدنه می تواند تاثیر قابل توجهی در قیمت دستگاه توزین دار داشته باشد.

سطح اتوماسیون دستگاه توزین دار را می توان عاملی مهم در قیمت دستگاه توزین دار دانست. دستگاه های توزین دار می توانند از نوع اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک باشند.

دستگاه های تمام اتوماتیک از هر گونه دخالت انسانی بی نیاز هستند و دقت و حساسیت بیشتری دارند. این دستگاه سرعت بسته بندی را به طز چشمگیری افزایش می دهند و با کاهش دادن خطای انسانی منجر به ارتقای بهره وری تولید خواهند شد.

قدرت دستگاه بسته بندی یعنی اینکه قادر به بسته بندی محصولات با حداکثر چه وزنی می باشد نیز عاملی موثر در قیمت دستگاه است.

از دیگر پارامترهای کلیدی در قیمت دستگاه توزین دار می توان به توان مصرفی، ایستاده یا رومیزی بودن دستگاه، دارا بودن منوی فارسی، سرعت بسته بندی، وزن و ابعاد دستگاه، برند تولید کننده و کشور سازنده، دارا بودن سیستم عیب یاب کامپیوتری و دارا بودن مانیتور لمسی اشاره کرد.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه توزین دار با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

قیمت دستگاه ده توزین بسته بندی

کارخانجاتی که دارای ظرفیت تولید بالایی هستند معمولا از دستگاه های بسته بندی با تعداد توزین های بالا استفاده می کنند.

دستگاه ده توزین بسته بندی یکی از بهترین انتخاب ها برای این کارخانجات است. بالا بودن سرعت بسته بندی و تعداد خروجی های دستگاه بی شک سرعت تولید و بهره وری را افزایش خواهد داد و منجر به کاهش هزینه های اضافی خواهد شد.

دستگاه ده توزین بسته بندی را می توان در انواع مکانیکی و پنوماتیک خریداری کرد.

دستگاه های مکانیکی دارای طول عمر بیشتری هستند و عمدتا قیمت بیشتری دارند با این حال دستگاه های پنوماتیک نیز عملکرد خوبی دارند.

قیمت دستگاه ده توزین بسته بندی به سطح اتوماسیون دستگاه، سیستم تامین برق، توان مصرفی، ابعاد و وزن دستگاه، قدرت دستگاه، تعداد خروجی ها در دقیقه، جنس بدنه و آپشن های دستگاه مانند دارا بودن مانیتور لمسی و سیستم آلارم و سیستم عیب یاب خودکار بستگی دارد.

از طرفی برندهای تولیدکننده بر حسب سیاست گذاری هایی که دارند قیمت متفاوتی را روی دستگاه ده توزین بسته بندی اعمال می کنند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه ده توزین بسته بندی با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.