دستگاه عمودی

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

دستگاه بسته بندی عمودی و توزین مولتی هد :

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم.

قابلیت ها:

نصب انواع تاریخ زن

قابلیت تزریق گاز ازت

قابلیت پانچ دار کردن بسته

ایستاده (پاکتی) شدن بسته Gusseted bag

 

دستگاه بسته بندی عمودی و توزین مولتی هد

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

دستگاه توزین شکر یا دستگاه توزین قند

دستگاه بسته بندی قند با فیدر

 قند از پر مصرف ترین محصولات در ایران است. بسیاری از افراد قند را به صورت فله ای خریداری می کنند و یا با خرید کله قند و خرد کردن آن، حبه های قند را آماده سازی می کنند. اما این روش ها بسیار وقت گیر است و از طرفی چندان بهداشتی نمی باشد. همچنین ممکن است قندها در این حالت سایز یکسانی نداشته باشند و در نتیجه نمی توان آنها را جلوی مهمانان قرار داد. به همین دلیل کارخانجات به بسته بندی قند یا شکر با دستگاه توزین شکر یا دستگاه توزین قند می پردازند.

دستگاه بسته بندی قند با فیدر یا دستگاه توزین قند یکی از پیشرفته ترین دستگاه ها در این کارخانجات می باشد. این دستگاه قادر است حبه های قند را به صورت چند تایی بسته بندی کند. معمولا از این نوع بسته بندی قند در قطار، هواپیما، هتل ها، رستوران ها و مهمانی ها استفاده می شود.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه ده توزین بسته بندی با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

نکته مهمی که در مورد دستگاه بسته بندی قند با فیدر وجود دارد این است که این دستگاه بدون دخالت نیروی انسانی قادر است بسته های قند را آماده سازی کند. بنابراین می توانید دستگاه بسته بندی قند با فیدر را در انتهای خط تولید قرار دهید تا به طور خودکار روند بسته بندی انجام شود. استفاده از دستگاه بسته بندی قند با فیدر یا دستگاه توزین شکر یا دستگاه توزین قند باعث بالا رفتن سرعت، بالا رفتن بهداشت، جلوگیری از دخالت انسان و بالا رفتن راندمان کاری می شود.

فروش دستگاه بسته بندی قند و شکر

 در رابطه با دستگاه توزین شکر یا دستگاه توزین قند باید گفت که محصولاتی مانند قند و شکر معمولا توسط یک کارخانه واحد فرآوری و بسته بندی می شوند. بنابراین کارخانجاتی که دستگاه بسته بندی قند را خریداری می کنند می توانند از آن برای بسته بندی شکر نیز استفاده کنند که نام دیگر آن دستگاه توزین شکر یا دستگاه توزین قند می باشد.

فروش دستگاه بسته بندی قند و شکر این امکان را به کارخانجات داده است تا بتوانند بسته بندی های یکپارچه ای ارائه دهند. این دو محصول هر دو از نوع گرانولی هستند و می توان به کمک دستگاه بسته بندی توزین آن ها را بسته بندی نمود.

 برای اطلاع از قیمت دستگاه توزین دار با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

بسته بندی های قند و شکر معمولا شبیه به هم هستند و از نوع سلفونی می باشند. این بسته بندی ها معمولا دو طرف دوخت هستند. البته برخی از این دستگاه ها می توانند قند و شکر را در بسته بندی های تک نفره نیز عرضه کنند که مختص موقعیت هایی مانند قطار، هواپیما، هتل و رستوران می باشد. با فروش دستگاه بسته بندی قند و شکر یا دستگاه توزین شکر یا دستگاه توزین قند  می توان خطوط تولید و بسته بندی را قوی تری از قبل راه اندازی کرد.

دستگاه بسته بندی قند حبه

اغلب افراد در گذشته قند را به صورت فله ای می خریدند. برخی فروشگاه ها نیز قند را در بسته بندی های سنتی با وزن های مختلف به فروش می رساندند. اما امکان خرید قند به صورت حبه وجد نداشت. شما باید به مقدار مورد نیاز قند را خریداری می کردید و بعد از خرید جداسازی قندها را برای بسته بندی انجام می دادید که بسیار وقت گیر بود.

امروزه روز اما با وجود دستگاه بسته بندی قند حبه می توان قند را در پک های یک نفره بسته بندی کرد. از این بسته بندی ها معمولا در مراسم ها، جشن ها، مراسم عید، شرکت ها، هتل ها و قطار و هواپیما استفاده می شود. دستگاه بسته بندی قند حبه دارای دوخت بسیار قوی می باشد و از فاسد شدن، خرد شدن و ورود حشره به بسته بندی قند جلوگیری به عمل می آورد.

شما می توانید برای خرید دستگاه توزین صنعتی با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید

معرفی و فروش انواع دستگاه بسته بندی قند و شکر

زمانی که نوبت به معرفی و فروش انواع دستگاه بسته بندی قند و شکر می رسد متوجه خواهیم شد که این دستگاه ها هم قادر به بسته بندی قند بوده و هم برای بسته بندی شکر استفاده می شوند. این دستگاه ها می توانند وزن مشخصی از قند و شکر را بسته بندی کنند.

به عنوان مثال از ده گرم تا دو کیلوگرم. طبیعتا روند شکستن قند و خرد کردن آن مربوط به دوران گذشته بود و امروز این شیوه از آماده سازی قند مشتری ندارد. با وجود دستگاه های بسته بندی قند و شکر افراد محصولات بهداشتی و کارخانه ای را ترجیح می دهند.

در معرفی و فروش انواع دستگاه بسته بندی قند و شکر متوجه خواهیم شد که این دستگاه ها از نوع وزنی هستند. بنابراین دارای تعداد توزین های مختلفی می باشند. این دستگاه ها می توانند قند و شکر را در بسته بندی های تکی یا همان ساشه آماده سازی کنند و یا این محصولات را در پوشش های سلفونی بسته بندی نمایند.

شما می توانید با توجه به تنظیمات دستگاه وزن بسته بندی ها را انتخاب کنید. این دستگاه ها معمولا قند را در بسته بندی های سلفونی آماده سازی می کنند اما ممکن است محصولی مانند شکر گاهی اوقات در بسته بندی های قوطی و پاکت نیز بسته بندی شود. بنابراین بسیار مهم است که دستگاه انعطاف پذیری بالایی داشته باشد و قادر به تولید بسته بندی های مختلف با لفاف های متفاوت باشد.

دستگاه بسته بندی قند حبه قیمت

دستگاه بسته بندی قند حبه یکی از پر مصرف ترین انواع دستگاه های بسته بندی می باشد که از آن در خط تولید و بسته بندی استفاده می شود. برای افرادی که در این زمینه فعالیت دارند سوال است که آیا دستگاه بسته بندی قند حبه قیمت اقتصادی و مقرون به صرفه ای دارد یا خیر.

پارامترهای مختلفی روی قیمت این دستگاه تاثیر گذار می باشد. یکی از این پارامترها سرعت بسته بندی دستگاه است. چنانچه دستگاه در واحد زمان قادر به ارائه تعداد بیشتری بسته های قند باشد یعنی سرعت و ظرفیت بیشتری دارد و به احتمال زیاد قیمت آن بیشتر خواهد بود.

شما می توانید بعد از خرید دستگاه ده توزین بسته بندی اقدام به افزودن قطعات جدید و آپشن های جدید روی دستگاه نمایید.

میزان برق مصرفی، ابعاد دستگاه، جنس بدنه دستگاه، سطح اتوماسیون دستگاه، نوع پوشش بسته بندی ها، برند تولید کننده، کشور سازنده، بهره مندی از حافظه جهت ذخیره پارامترهای تعریف شده، بهره مندی از حالت خودکار و قابلیت های دستگاه همگی به نوعی بر دستگاه بسته بندی قند حبه قیمت تاثیر گذار هستند. شما می توانید برای اطلاع از این قیمت با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

معرفی و فروش انواع دستگاه بسته بندی قند و شکر

دستگاه های مختلفی برای بسته بندی قند و شکر وجود دارند. در معرفی و فروش انواع دستگاه بسته بندی قند و شکر به دستگاه های مختلفی مانند دستگاه کیسه پر کن برای بسته بندی کیسه های بزرگ قند و شکر، دستگاه ساشه یا فیدر برای بسته بندی حبه قند و شکر در ابعاد تک نفره و دستگاه بسته بندی توزین دار برخورد می کنیم که با دارا بودن تعداد توزین های مختلف، بسته بندی های قند و شکر را با بالاترین دقت ممکن پر می کنند.

در معرفی و فروش انواع دستگاه بسته بندی قند و شکر اغلب دستگاه هایی که معرفی می شوند دستگاه های وزنی هستند با این حال ممکن است برخی مجموعه ها از دستگاه های بسته بندی حجمی یا پیمانه ای استفاده کنند هر چند که این دستگاه ها دارای دقت کمتری هستند و حجم پیمانه ها در این دستگاه ها انعطاف پذیری کمی دارد اما می توان برای ایجاد صرفه اقتصادی سراغ این نوع دستگاه ها رفت.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پور با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

دستگاه بسته بندی حجمی معمولا سرعت و ظرفیت کمتری دارد به همین دلیل در کارخانجاتی استفاده می شود که ظرفیت تولید آن ها کمتر است. از طرفی این دستگاه ها دقت کمی در وزن بسته بندی ها دارند. بنابراین اگر برایتان مهم است که روی بسته بندی ها وزن را به همراه تلرانس آن ثبت کنید باید از دستگاه بسته بندی قند و شکر وزنی استفاده کنید.

انواع دستگاه های بسته بندی قند و شکر تک نفره نیز موجود می باشد که می توان از آن ها برای بسته بندی قند و شکر در ابعاد کوچک جهت مصرف در قطار، هواپیما، شرکت ها و مهمانی ها استفاده کرد.

دستگاه بسته بندی قند

قند یکی از پر مصرف ترین اقلام خانواده های ایرانی به ویژه در میز صبحانه و مهمانی ها می باشد. همه خانواده ها ماهانه مبلغی را برای خرید قند و شکر پرداخت می کنند. اگر مصرف تان کمتر باشد این مبلغ نیز کمتر است با این حال برای پخت تمام کیک و شیرینی ها و بسیاری از غذاها و دسر ها به این محصولات نیاز می باشد.

دستگاه بسته بندی قند قادر است قند را در دو حالت بسته بندی نماید. یکی از این حالات بسته بندی قند درون پاکت های کارتنی می باشد که دارای وزن های مختلفی می باشد و نوع دیگر که نوع متداول تر است بسته بندی قند درون پاکت های سلفونی است که از نوع دو طرف دوخت می باشند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی 4 طرف دوخت با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

معمولا بسته بندی هایی که درون پاکت سلفونی هستند وزن کمتری دارند چرا که برای مصارف خانگی استفاده می شوند. پاکت های بزرگتر اما دارای ساختار کارتنی هستند. بسته بندی قند ساشه، بسته بندی قند سلفونی، بسته بندی قند کارتنی، بسته بندی قند کیسه ای و بسته بندی قند قوطی از جمله انواع بسته بندی هایی می باشد که می توان به کمک دستگاه بسته بندی قند تولید کرد. لازم به ذکر است که روی این دستگاه ها می توان سیستم لیبل زن و تاریخ زن را نیز نصب نمود تا خط تولید یکپارچه گردد.

خط تولید و بسته بندی قند و شکر

خط تولید و بسته بندی قند و شکر معمولا یک خط تمام اتوماتیک می باشد. در واقع هدف از راه اندازی خط تولید و بسته بندی قند و شکر این بوده است که دخالت نیروی انسانی در روند بسته بندی تا حد امکان کاهش پیدا کند. این دستگاه ها اغلب از نوع توزین دار هستند و دقت بالایی را در بسته بندی قند و شکر اعمال می کنند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی چیپس با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

شما می توانید در کنار قند و شکر برای بسته بندی انواع مواد غذایی گرانولی مانند ماکارونی، تافی و چای و خشکبار نیز از این دستگاه ها استفاده کنید. بنابراین اگر روزی تصمیم گرفتید خط تولید و بسته بندی قند و شکر را به خط تولید و بسته بندی سایر مواد غذایی گرانولی تبدیل کنید می توانید از این دستگاه ها همچنان استفاده نمایید.

خط تولید و بسته بندی قند و شکر می تواند شامل دستگاه های مختلفی مانند دستگاه بسته بندی دو توزین، دستگاه بسته بندی چهار توزین، دستگاه بسته بندی قند حبه، دستگاه بسته بندی شکر ساشه، دستگاه قوطی پر کن، دستگاه کیسه پر کن و دستگاه بسته بندی حجمی شود. این دستگاه ها معمولا با برق تک فاز کار می کنند و دارای سیستم نظافت خودکار هستند بنابراین هیچ گونه آلودگی امکان نفوذ به دستگاه را ندارد. از مهمترین مزیت های خط تولید و بسته بندی قند و شکر می توان به کاربری آسان و ساده دستگاه های این خط تولید اشاره کرد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی چیپس میوه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دستگاه توزین شکر

شکر یکی از محصولات گرانولی می باشد که امکان استفاده از دستگاه های بسته بندی حجمی برای آن وجود دارد اما بهتر است از دستگاه توزین شکر استفاده شود که معمولا دارای تعداد مختلفی توزین می باشد. شما می توانید دستگاه توزین شکر را در انواع دو توزین تا ده توزین خریداری کنید. برخی از کارخانجات به دلیل فعالیت های گسترده ترجیح می دهند اقدام به خرید دستگاه توزین شکر از نوع مولتی هد نمایند.

این دستگاه ها قیمت بالاتری دارند با این حال در دقت نیز نظیر ندارند. انواع دستگاه توزین شکر قادر است برای پر کردن بسته بندی های قوطی، شیشه ای، کیسه ای، سلفونی و پاکتی استفاده شود. شما می توانید دستگاه توزین شکر را برای محصولی مانند قند نیز استفاده کنید. این دستگاه دارای دقت بالایی می باشد و از لحاظ سرعت و ظرفیت نیز عملکرد بهینه ای دارد.

دستگاه توزین قند

دستگاه توزین قند همانند دستگاه توزین شکر دارای عملکرد دقیقی می باشد اما دقت دستگاه بی شک به تعداد ترازو ها بستگی دارد. اگر برای خط تولید کارخانه تان دستگاه توزین قند خریداری کرده اید می توانید از این دستگاه برای بسته بندی شکر نیز استفاده نمایید.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی پفک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دستگاه توزین قند دارای تعداد ترازوهای دو تا شانزده عدد می باشد با این حال کمتر کارخانه ای بابت بسته بندی محصولی مانند ند و شکر از دستگاه توزین با تعداد توزین های بالا یعنی مولتی هد استفاده می کند چرا که این اقدام صرفه اقتصادی به همراه ندارد. شما می توانید برای خرید دستگاه توزین قند و دستگاه توزین شکر با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید تا اطلاعات لازم در این باره را دریافت کنید.