دستگاه عمودی

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

دستگاه بسته بندی عمودی و توزین مولتی هد :

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم.

قابلیت ها:

نصب انواع تاریخ زن

قابلیت تزریق گاز ازت

قابلیت پانچ دار کردن بسته

ایستاده (پاکتی) شدن بسته Gusseted bag

 

دستگاه بسته بندی عمودی و توزین مولتی هد

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

دستگاه توزین اتوماتیک

برای آشنایی بیشتر با دستگاه توزین صنعتی یا دستگاه توزین اتوماتیک باید بدانیم که ، حوزه های مختلف صنعت این روزها به سمت و سوی اتوماسیون در سطوح بالا رفته اند. تا جایی که در بسیاری از عرصه ها شاهد حذف عامل انسانی و جایگزین نمودن دستگاه ها و تجهیزات اتوماتیک و هوشمند هستیم. دستگاه توزین اتوماتیک یکی از دستگاه های کاربردی در خط تولید کارخانه ها می باشد که در دسته بندی تجهیزات پرکن قرار دارد و وظیفه پر کردن و بسته بندی محصولات را به عهده دارد.

اتوماتیک بودن دستگاه توزین صنعتی یا دستگاه توزین اتوماتیک به این معناست که در این دستگاه نقش عامل انسانی به حداقل رسیده است و عمده فرآیند بسته بندی توسط دستگاه و به طور خودکار انجام می شود.

دستگاه توزین صنعتی یا دستگاه توزین اتوماتیک نوعی دستگاه بسته بندی گرانولی است که می توان از آن برای بسته بندی محصولاتی مانند ادویه جات، حبوبات، تنقلات، نوشیدنی ها، ماکارونی، برنج و چای در بسته بندی های پاکتی، کیسه ای، جعبه ای، پلاستیکی و آلومینیومی و انواع قوطی های فلزی و شیشه ای استفاده کرد.

مراحلی مانند وزن گیری، انتخاب نوع بسته بندی، پر کردن بسته بندی، دوخت بسته بندی، تاریخ زنی و ثبت لیبل توسط این دستگاه به طور خودکار انجام می شود.

دستگاه توزین صنعتی

صنایع امروز بیش از هر چیز به سرعت نیاز دارند. سرعت گرفتن در صنایع مختلف عاملی برای پیشرفت و حرکت رو به جلو در راستای پیشی گرفتن از رقبا می باشد. کاهش خطای انسانی،

بالا بردن سرعت و افزایش سطح اتوماسیون همگی به افزایش بهره وری و بهینه سازی منجر خواهد شد. فرآیند بسته بندی یکی از حساس ترین فرآیندها در هر خط تولید است. در پروسه بسته بندی باید دقت بالایی به خرج داد تا تمام بسته بندی ها دارای وزن یکسانی باشند به همین دلیل از دستگاه توزین صنعتی یا دستگاه توزین اتوماتیک استفاده می شود.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه ده توزین بسته بندی با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

کم بودن وزن بسته بندی منجر به از بین رفتن اعتماد خریدار و زیاد بودن آن منجر به متضرر شدن کارخانه خواهد شد. به همین دلیل نیاز است که از دستگاه توزین صنعتی یا دستگاه توزین اتوماتیک در خطوط بسته بندی استفاده شود.

دستگاه توزین صنعتی یا دستگاه توزین اتوماتیک برخلاف دستگاه حجمی، بسته بندی ها را با وزن یکسان پر می کند. بنابراین کمترین میزان خطا در وزن بسته بندی ها رخ خواهد داد.

بالا رفتن تعداد توزین ها این خطا را به مراتب کاهش می دهد تا جایی که سیستم های چهارده و شانزده توزین دارای بیشترین سرعت، دقت و کمترین خطا هستند.

دستگاه توزین بسته بندی

تمام محصولاتی که در بازار مشاهده می کنید اعم از محصولات خوراکی، دارویی و صنعتی چنانچه از نوع گرانولی، پودری و مایع باشند به واسطه دستگاه توزین بسته بندی پر شده اند.

دستگاه توزین بسته بندی یا به کمک سیستم PLC و میکرو کامپیوترها کنترل و مدیریت می شود و محاسبه دقیقی از وزن را به کمک توزین ها انجام می دهد.

از جمله دلایلی که به محبوبیت دستگاه توزین بسته بندی یا دستگاه توزین صنعتی یا دستگاه توزین اتوماتیک  دامن زده است می توان به انعطاف پذیری بالا، قابلیت افزودن آپشن های فنی و تکنیکال جدید، کم صدا بودن، سرعت بسته بندی بالا و پوشش دهی کارخانجاتی با ظرفیت تولید بالا می باشد.

دستگاه توزین صنعتی یا دستگاه توزین اتوماتیک  عمدتا از جنس استیل قابل نظافت و ضد زنگ ساخته می شوند و دارای کمترین میزان صدای آزاردهنده هستند.

اخیرا مجموعه های تولیدکننده نمونه های دستگاه توزین اتوماتیک و پیشرفته تر را با مصرف برق کمتر می سازند و امکان سوار شدن سایر سیستم های خط تولید را روی این دستگاه فراهم می کنند.

خرید دستگاه توزین

در دستگاه توزین صنعتی یا دستگاه توزین اتوماتیک یکی از مهمترین مزیت های خرید دستگاه توزین این است که می توان از طریق پنل نمایشی لمسی این دستگاه اقدام به کنترل دقیق و حرفه ای فرآیند بسته بندی نمود.

با خرید دستگاه توزین شما می توانید به سادگی تنظیمات را تغییر دهید بدون اینکه کوچکترین اخلال در سیستم بسته بندی و توزین رخ دهد.

اگر ظرفیت تولید کارخانه تان در سطح بالایی قرار دارد و یا محصولی تولید می کنید که نیاز به دارا بودن بیشترین دقت در بسته بندی دارد بهتر است سراغ خرید دستگاه توزین مولتی هد بروید.

این دستگاه های توزین بیش از ده ترازوی پیشرفته دارند و کمترین میزان خطا را در پروسه بسته بندی اعمال می کنند. این خطا با افزایش تعداد توزین ها تقریبا نزدیک به صفر خواهد بود.

شما می توانید برای خرید دستگاه توزین از مجموعه آسان کار با تیم ما در تماس باشید تا مشاوه های حرفه ای و دقیق را در این راستا دریافت کنید.

ساخت دستگاه توزین

تا چند سال اخیر بسیاری از تولیدکنندگان ایرانی وابسته به کمپانی های خارجی برای خرید دستگاه توزین یا خرید دستگاه توزین صنعتی یا دستگاه توزین اتوماتیک بودند.

واردات دستگاه توزین اما چند سالی می شود که با افت شدید روبرو شده است و دلیل این موضوع خودکفا شدن صنعت ایران در حوزه ساخت دستگاه توزین می باشدو مجموعه های تولیدکننده زیادی در سطح ایران در حال ساخت و تولید این دستگاه هستند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه توزین دار با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

بهره گیری از فناوری و تکنولوژی های مدرن روز در کنار بهره گیری از دانش و تخصص مهندسین خوش فک و توانای ایرانی این امکان را به مجموعه های ساخت و تولید داده تا قدمی مثبت و سازنده در راستای ساخت دستگاه توزین بردارند.

مجموعه آسان کار  به عنوان یکی از قوی ترین مجموعه های ساخت دستگاه توزین در ایران، این افتخار را داشته تا بهترین و کارآمدترین دستگاه ها را به صنعتگران پر تلاش ایرانی عرضه دارد.

دستگاه توزین قیمت

دستگاه های توزین یک وجه اشتراک بسیار اساسی با یکدیگر دارند. در واقع زمانی که قصد داریم در مورد یک دستگاه توزین صحبت کنیم قبل از هر چیز در مورد تعداد توزین های آن سخن می گوییم.

تعداد توزین ها می تواند عاملی برای تنوع در قیمت دستگاه توزین باشد. هر چه تعداد توزین های دستگاه بیشتر باشد دستگاه توزین قیمت بالاتری خواهد داشت چرا که اساسا سرعت و قدرت و خروجی دستگاه بالاتر خواهد رفت.

تعداد عملکردهای دستگاه، آپشن ها، قابلیت های تکنیکال، بهره مندی از سیستم عیب یاب خودکار، کیفیت ساخت، سیستم دوخت، برق صرفی، توام مصرفی، ولتاژ و ابعاد و سایز دستگاه توزین قیمت این دستگاه را بی شک تحت تاثیر قرار می دهند.

دستگاه توزین عمودی

دستگاه توزین عمودی  یا دستگاه توزین صنعتی یا دستگاه توزین اتوماتیک نوعی دستگاه پر کن است که دارای پایه های عمودی بوده و در مسیر خط تولید قرار می گیرد.

این دستگاه برای بسته بندی انواع محصولاتی مانند چیپس، ماکارونی، خشکبار، بیسکوئیت، تافی، قند، آرد، قهوه، چای، حبوبات و دارو استفاده می شود که در اصطلاح گرانولی هستند. این دستگاه می تواند از نوع دو طرف دوخت، چهار طرف دوخت یا مخصوص محصولات پودری و گرانولی باشد. سیستم توزین در این دستگاه ها متفاوت است.

به عنوان مثال یکی از معروف ترین سیستم های توزین در دستگاه های توزین عمودی سیستم لودسل می باشد که از دقت بالایی برخوردار است.

دستگاه توزین عمودی می تواند از نوع خانگی یا صنعتی باشد. نمونه های خانگی معمولا برای کسب و کارهای کوچک مورد استفاده قرار می گیرد.

این دستگاه توزین عمودی یا دستگاه توزین صنعتی یا دستگاه توزین اتوماتیک ، دارای برق مصرفی کمتری هستند و معمولا ظرفیت بسته بندی کمتری دارند. با این حال معمولا زمانی که صحبت از دستگاه توزین عمودی به میان می آید منظور نمونه های صنعتی است که دارای انواع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک هستند.

دستگاه توزین و بسته بندی

یکی از بدترین اتفاقاتی که ممکن است برای یک تولیدکننده رخ دهد از دست رفتن اعتماد خریداران است. خریدارانی که متوجه کم فروشی و کاهش حجم محصولات می شوند معمولا از آن برند خاص شاکی می شوند و حمایت خود را قطع می کنند.

این در حالی ممکن است رخ دهد که دلیل کاهش وزن محصولات نقص در دستگاه های توزین و بسته بندی باشد. دستگاه توزین و بسته بندی برای بسته بندی محصولاتی مانند برنج، نمک، حبوبات، آجیل، شکر، قهوه و ماکارونی استفاده می شود و به دلیل دارا بودن تعداد زیادی ترازوی دیجیتال مه معمولا بین 1 تا 20 ترازو می باشد کمترین تلرانس را اعمال می کنند.

شما می توانید بعد از خرید دستگاه بسته بندی 10 توزین اقدام به افزودن قطعات جدید و آپشن های جدید روی دستگاه نمایید.

دستگاه توزین و بسته بندی می تواند دارای سیستم تازج زن، سیستم غبارگیر، سیستم لیبل زن و سیستم تزریق گاز ازت باشد.

شما می توانید در زمان خرید دستگاه توزین و بسته بندی آپشن های آن را کاملا بررسی کنید.

قیمت دستگاه توزین و بسته بندی

عملکرد سیستم توزین، کارخانه سازنده، برق مصرفی، ابعاد و وزن دستگاه، تعداد بسته بندی در دقیقه (قدرت دستگاه)، توان مصرفی و وزن محصولاتی که دستگاه قادر به بسته بندی آن ها می باشد همگی از جمله پارامترهایی هستند که در قیمت دستگاه توزین و بسته بندی تاثیر گذار هستند.

در بین تمام موارد ذکر شده قدرت دستگاه پارامتر بسیار مهمی است که اساسا ریشه در تعداد توزین های دستگاه دارد. دستگاه های بسته بندی توزین دار می توانند از دو تا شانزده توزین داشته باشند.

بالا رفتن تعداد توزین ها منجر به افزایش دقت و سرعت دستگاه بسته می شود. این موضوع در نهایت افزایش بهره وری و خروجی را به دنبال دارد. یقینا افزایش تعداد توزین ها عاملی برای افزایش قیمت دستگاه خواهد بود.

سطح اتوماسیون دستگاه را نمی توان در قیمت گذاری آن بی تاثیر دانست. مطمئنا بالا رفتن سطح اتوماسیون یعنی نزدیک شدن به استانداردهای جهانی روز.

مطمئنا سیستم های توزنی تمام اتوماتیک دارای قیمت بیشتری نسبت به سیستم های نیمه اتوماتیک و دستی هستند چرا که اساسا فناوری ها و تکنولوژی های مدرن و پیشرفته ای در ساخت آنها دخیل بوده است.

از دیگر موارد تاثیر گذار در قیمت دستگاه بسته بندی و توزین باید به مواردی چون جنس بدنه دستگاه، نوع دوخت، درصد خطای دستگاه، بهره مندی از منوی چند زبانه، قابلیت کنترل دور موتور، چند کاره بودن دستگاه، کشور سازنده و استانداردهای تولید اشاره کرد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پور با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

شما می توانید برای اطلاع از این قیمت بال کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

دستگاه پرکن توزینی

دستگاه های پرکن دارای انواع مختلفی از جمله دستگاه پرکن ساشه ای، دستگاه پر کن حجمی و دستگاه پرکن گرانولی یا توزینی هستند.

دستگاه پرکن توزینی نوعی دستگاه برای پر کردن بسته بندی های محصولات گرانولی و حبه ای مانند حبوبات، قند، چای، برنج، تنقلات، ماکارونی و ادویه جات می باشد. این دستگاه ها دارای تعداد مختلفی از ترازوهای دیجیتال هستند که از بروز خطای انسانی جلوگیری به عمل می آورند و تا حد امکان تلرانس وزنی را کاهش می دهند.

بنابراین وزن محصول بسته بندی شده در نهایت با عدد درج شده روی پاکت مطابقت خواهد داشت.

دستگاه پرکن پاکت ایستاده

یکی از مهمترین انواع دستگاه های بسته بندی دستگاه پرکن پاکت ایستاده استو محصولاتی که دارای بسته بندی پاکتی هستند به کمک این دستگاه آماده سازی می شوند. این دستگاه ها می توانند از نوع دو طرف دوخت، سه طرف دوخت یا چهار طرف دوخت باشند و یا برای بسته بندی پاکت های ایستاده زیپ دار استفاده شوند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی 4 طرف دوخت با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

تعداد توزین ها در این دستگاه ها معمولا بین 10 تا 16 توزین روتاری دیجیتال می باشد. دستگاه پرکن پاکت ایستاده را می توان بهترین دستگاه برای بسته بندی محصولات پاکتی مانند حبوبات، آجیل، چای و قهوه برشمرد. کارخانجات و کارگاه های تازه تاسیس و نوپا که قصد ورود موفقیت آمیز و پر قدرت به این عرصه را دارند می توانند با بهره گیری از دستگاه پرکن پاکت ایستاده آسان کار پتانسیل بالای خود را در حیطه بسته بندی و عرضه به رخ رقبا بکشند و موفقیت چشمگیری کسب کنند.

خرید توزین مولتی هد

ممکن است نام دستگاه توزین مولتی هد را زیاد شنیده باشید. این دستگاه یک تفاوت اساسی با سایر دستگاه های توزین دارد و آن هم تعداد توزین های بالای این دستگاه می باشد.

توزین مولتی هد می تواند بین ده تا شانزده توزین داشته باشد در حالی که این تعداد در دستگاه های توزین معمولی بین دو تا ده توزین است.

هدف از خرید توزین مولتی هد استفاده از این دستگاه توزین و بسته بندی در کارخانجاتی با ظرفیت تولید بالا می باشد. سرعت بالایی که این دستگاه ها در بسته بندی دارند بی شک تاثیر درخشانی در افزایش بهره وری و راندمان کاری کارخانه خواهد داشت. 

فروش توزین مولتی هد

همانطور که گفته شد خریداران اصلی توزین مولتی هد کارخانجاتی هستند که دارای ظرفیت تولید بالایی می باشند.

این کارخانجات ظرفیت تولید زیادی دارند و برای پوشش دهی حجم تولید در ساعات کاری تعریف شده باید از توزین مولتی هد استفاده کنند. این دستگاه ها هم با برق تک فاز و هم با برق سه فاز کار می کنند و بین ده تا شانزده ترازوی دیجیتال حرفه ای دارند.

نوع بسته بندی در این دستگاه ها می تواند از نوع پاکتی، قوطی، کیسه ای یا بالشتی باشد و سیستم عملکرد آن ها نیز معمولا نیمه اتوماتیک و اتوماتیک است.

مجموعه آسان کار به عنوان یکی از قوی ترین مجموعه های فروش توزین مولتی هد در ایران آماده عرضه این دستگاه به صنعتگران پر تلاش و مشتاق ایرانی همراه با ارائه خدمات نصب و راه اندازی می باشد.

شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا اطلاعات لازم را کسب کنید.