دستگاه خشک کن گازی

برق مصرفی 3 فاز و 5 کیلووات در ساعت

مجهز به مشغل دو زمانه اروپایی

طول: 2/8 متر

عرض: 80/1 متر

دستگاه خشک کن گازی

مدل ADX 8000

مناسب جهت پر کردن :

پفک، تخمه، خشکبار، سبزیجات و میوه خشک، زرشک، پسته

دستگاه خشک کن گازی خشکبار

مناسب جهت:

پفک، تخمه، خشکبار، سبزیجات و میوه خشک، زرشک، پسته

برق مصرفی 3 فاز و 5 کیلووات در ساعت

مجهز به مشغل دو زمانه اروپایی

طول: 2/8 متر

عرض: 80/1 متر

دستگاه خشک کن گازی خشکبار 

خشکبار جزو آن دسته از تنقلاتی است که محال است از سفره های رنگین ما ایرانیان حذف شود. به ویژه از سفره شب یلدا و عید نوروز و دورهمی های خانوادگی و دوستانه. خشکبار با کیفیت آن خشکباری است که دارای تردی و تازگی باشد و صدای خرد شدن بافت تازه و برشته آن را زیر دندان بتوان شنید.

برای اینکه خشکبار با کیفیت عالی، برشته و خشک شوند باید از دستگاه خشک کن گازی خشکبار استفاده نمود. این دستگاه در خطوط تولید کارخانجات محبوبیت بالایی دارد. به واسطه دستگاه خشک کن گازی خشکبار است که می توان هم در مصرف انرژی صرفه جویی نمود و هم تردی و تازگی خشکبار را حفظ کرد.

این دستگاه در مقایسه با دستگاه های خشک کن برقی دارای هزینه کمتری می باشد و می توان آن را توسط گاز شهری یا کپسول های گازوئیل به سادگی راه اندازی نمود.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه خشک کن گازی پفک با کارشناسان ما تماس بگیرید .

دستگاه خشک کن گازی خشکبار، نم و رطوبت موجود در پسته، فندق، بادام درختی، بادام هندی، بادام زمینی و انواع تخمه های آفتابگردان و تخمه کدو و تخمه ژاپنی، گردو، کشمش، برگه آلو بخارا، برگه زردآلو، آلبالو، خرما، انجیر، برگه قیسی و آلبالو را از بین می برد و محصولی تازه، خوش طعم و ترد ارائه می دهد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه خشک کن گازی میوه خشک با کارشناسان ما تماس بگیرید .

بهره مندی از سیستم خشک کن حرفه ای، مشعل های گازی و سیستم جریان هوا و ویبراتور موجب می شود تا محصولات روی سینی های توری گالوانیزه به آرامی، به شکل یکپارچه و با کیفیت عالی خشک شوند. از دستگاه خشک کن گازی خشکبار، می توان برای خشک کردن انواع حبوبات نیز استفاده نمود.

در دستگاه خشک کن گازی خشکبار، حرارت به طور غیر مستقیم اعمال می شود بنابراین خبری از سوختگی و برشته شدن بیش از حد محصولات نخواهد بود. لازم به ذکر است که هر نوع سم، قارچ، آفلاتوکسین و میکروارگانیسم هایی که در محصولات تازه و نم دار وجود دارند در دستگاه خشک کن گازی خشکبار، از بین خواهند رفت. در نتیجه خروجی این دستگاه محصولاتی تازه و سالم ارائه می دهد.

بهترین دستگاه خشک کن گازی خشکبار

اگر دنبال بهترین دستگاه خشک کن گازی خشکبار هستید باید برخی مولفه های مهم را در خرید خود مد نظر داشته باشید. لزوما نمی توان به تمام دستگاه های خشک کن گازی برچسب بهترین دستگاه را چسباند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بهترین دستگاه خشک کن گازی خشکبار، دستگاهی است که باعث تغییر رنگ و طعم و مزه محصولات نشود. در واقع بعد از خشک شدن محصولات و چشیدن طعم آن ها نباید طعم سوختگی، خشکی بیش از حد و یا نم دار بودن را حس کنید. محصولات باید کاملا ترد و تازه باشند.

مصرف انرژی دستگاه خشک کن گازی خشکبار، باید بهینه باشد. هر چند که انرژی گاز در کشور ما ایران به دلیل بهره مند از منابع نفت و گاز ارزان تر از کشورهای اروپایی می باشد اما این بدان معنا نیست که می توان در مصرف این منابع طبیعی زیاده روی کرد. بسیار مهم است که دستگاه خشک کن گازی خشکبار دارای مصرف انرژی بهینه ای باشد.

موضوع مهم دیگری که در مورد دستگاه خشک کن گازی خشکبار وجود دارد، بهره مندی از استانداردهای بین المللی می باشد. بسیار مهم است که دستگاه خشک کن گازی خشکبار، طبق استانداردهای جهانی و مطابق با الزامات بهداشتی و اصولی به تولید رسیده باشد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پودری  با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بهره مندی از ابعاد مناسب، ضد زنگ بودن دستگاه، بهره مندی از قابلیت اتصال به گاز شهری و مصرف کپسول گازوئیل، بهره مندی از مشعل قدرتمند، بهره مندی از جریان هوای یکنواخت، ظرفیت تولید بهینه، بهره مندی از سینی های توری گالوانیزه، قیمت مناسب و بهره مندی از ضمانت و گارانتی همگی از ویژگی های بهترین دستگاه خشک کن گازی خشکبار می باشد. شما می توانید برای خرید بهترین دستگاه خشک کن گازی خشکبار با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

قیمت دستگاه خشک کن گازی خشکبار

دستگاه خشک کن گازی خشکبار جزو یکی از دستگاه های گران قیمت در خط تولید آجیل محسوب می شود. دستگاهی که اگر سرمایه خرید آن را داشته باشید می توانید چندین برابر سرمایه اولیه تان درآمدزایی کنید.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی پفک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

پر فروش بودن خشکبار و آجیل در ایران موجب شده تا بسیاری از فعالان اقتصادی به سمت راه اندازی خطوط تولید آجیل و خشکبار روی بیاورند. اما سوال اصلی این است که قیمت دستگاه خشک کن گازی خشکبار چه مبلغی می باشد؟

برای خرید این دستگاه باید چه میزان سرمایه آماده سازی نمود؟ در پاسخ به این سوال نمی توان نرخ دقیقی را اعلام کرد چرا که قیمت دستگاه خشک کن گازی خشکبار اساسا به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. آشنایی با این پارامترها و مولفه ها کمک می کند تا بتوانید قیمت دستگاه خشک کن گازی خشکبار را به راحتی تخمین بزنید.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی چیپس با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

قیمت دستگاه خشک کن گازی خشکبار به پارامترهای مهمی مانند ظرفیت دستگاه، ابعاد دستگاه، تعداد مشعل ها، ظرفیت تولید، نوع فن، استانداردهای تولید، برچسب انرژی، جنس عایق کوره، جنس عایق بدنه، تعداد سیستم های گردش هوا، تعداد رطوبت گیرها، تعداد کابین ها، صنعتی یا نیمه صنعتی بودن، تعداد کشوهای دستگاه، جنس و ابعاد سینی ها (معمولا پلی اتیلن یا گالوانیزه)، بهره مندی از تایمر و نوع سوخت و دوگانه سوز بودن و خدمات پس از فروش آن بستگی دارد.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه خشک کن گازی خشکبار با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

دستگاه خشک کن گازی خشکبار صنعتی

در خط تولید آجیل و خشکبار از دستگاه های مختلفی مانند دستگاه تفت، دستگاه مزه دار کردن، دستگاه طعم زن، دستگاه شور کن و دستگاه خشک کن گازی خشکبار صنعتی استفاده می شود. در حقیقت مهمترین دستگاه در این خط، همین دستگاه خشک کن گازی خشکبار صنعتی است که محصولات به واسطه آن رطوبت زدایی و خشک می شوند.

در دستگاه خشک کن گازی خشکبار از مشعل های گازی یا گازوئیلی استفاده می شود که عمدتا به انتخاب مشتری می باشد. این دستگاه حاوی استانداردهای معتبر اروپایی و بین المللی بوده و بهتر است صرفا برای خشک کردن خشکبار از آن استفاده کنید.

شما می توانید بعد از خرید دستگاه ده توزین بسته بندی اقدام به افزودن قطعات جدید و آپشن های جدید روی دستگاه نمایید.

دستگاه خشک کن سبزی و میوه ها جات معمولا مولفه های متفاوتی دارند. به عنوان مثال به دلیل تفاوت در میزان رطوبت و بافت پسته و فندق خام نسبت به سبزیجات تازه، میزان حرارت دهی و شدت کاهش رطوبت در این محصولات متفاوت خواهد بود. این تفاوت خود را در ساختار دستگاه نشان می دهد.

دستگاه خشک کن گازی خشکبار برقی و گازی

برخی از انواع دستگاه های خشک کن خشکبار هم قابلیت کار کردن با گاز را دارند و هم توسط انرژی برق روشن می شوند. این دستگاه ها را با نام دستگاه خشک کن گازی خشکبار برقی و گازی می شناسند. شما می توانید در مواقع لزوم از انرژی برق و در مواقع لزوم از انرژی گاز استفاده کنید.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه ده توزین بسته بندی با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

بهره مندی از ظرفیت بالا، مانیتور با کیفیت، تعداد سبدهای بالا از جنس گالوانیزه و پلی اتیلن نسوز و همچنین عایق عالی همگی از ویژگی های این دستگاه می باشد. این دستگاه هم دارای مشعل های گازی می باشد و هم از سیستم برق اتومات PLC بهره مند است.

به طور کلی خرید دستگاه خشک کن گازی خشکبار برقی و گازی به کارخانجاتی توصیه می شود که ظرفیت تولید بالایی دارند و از پس هزینه های سنگین بر می آیند.

فروش دستگاه خشک کن گازی خشکبار

دستگاه خشک کن گازی خشکبار بهترین دستگاه برای شک کردن سالم خشکبار می باشد. فروش بالای خشکبار در بازار ایران نسان از این دارد که راه اندازی خط تولید آجیل و خشکبار به شدت سودآور خواهد بود.

دستگاه خشک کن گازی خشکبار دارای ظرفیت ورودی بالایی می باشد و از انرژی گاز تغذیه می شود. بنابراین در بلندمدت هزینه های سنگینی برای کارخانه شما ایجاد نخواهد کرد.

بهره مندی از قابلیت تنظیم دما، بهره مندی از تایمر و رطوبت سنج، قابلیت کار کردن با انرژی گاز و برق، بهره مندی از عایق حرارتی پشم سنگ و پلی یورتان درجه یک در بدنه و حفظ کیفیت و تردی محصولات همگی از ویژگی های دستگاه خشک کن گازی خشکبار آسان کار می باشد.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه توزین دار با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

فروش دستگاه خشک کن گازی خشکبار در آسان کار همراه با ارائه ضمانت اصالت، ارائه مشاوره رایگان قبل از خرید و ارائه گارانتی صورت می پذیرد. شما می توانید برای خرید این دستگاه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید دستگاه خشک کن گازی خشکبار

دستگاه خشک کن گازی خشکبار صنعتی در برابر دستگاه های خشک کن نیمه صنعتی دارای ظرفیت تولید بیشتری می باشد چرا که اساسا تعداد کابین ها و سینی ها در این دستگاه بیشتر است. شما می توانید با خرید دستگاه خشک کن گازی خشکبار به جای دستگاه خشک کن برقی صرفه جویی زیادی در مصرف انرژی رقم بزنید.این دستگاه بی شک برای شما سودآوری عالی و فوق العاده ای خواهد داشت.

به هنگام خرید دستگاه خشک کن گازی خشکبار صنعتی بهتر است به پارامترهایی مانند تعداد مشعل ها، نوع سوخت، قدرت هیتر، بهره مندی از المنت برقی، تعداد واگن ها، تعداد سینی ها و مصرف انرژی دستگاه توجه داشته باشید. بسیار مهم است که گردش هوای گرم درون کابین به طور یکنواخت و یکپارچه انجام شود تا محصولات نهای دارای کیفیت بالایی باشند.

شما می توانید برای خرید دستگاه توزین صنعتی با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید

شما می توانید برای خرید دستگاه خشک کن گازی با کارشناسان ما در آسان کار در تماس باشید و مشاوره رایگان قبل از خرید دریافت کنید.