دستگاه خشک کن گازی

برق مصرفی 3 فاز و 5 کیلووات در ساعت

مجهز به مشغل دو زمانه اروپایی

طول: 2/8 متر

عرض: 80/1 متر

دستگاه خشک کن گازی

مدل ADX 8000

مناسب جهت پر کردن :

پفک، تخمه، خشکبار، سبزیجات و میوه خشک، زرشک، پسته

دستگاه خشک کن گازی زرشک

مناسب جهت:

پفک، تخمه، خشکبار، سبزیجات و میوه خشک، زرشک، پسته

برق مصرفی 3 فاز و 5 کیلووات در ساعت

مجهز به مشغل دو زمانه اروپایی

طول: 2/8 متر

عرض: 80/1 متر

دستگاه خشک کن گازی زرشک 

در رابطه با دستگاه خشک کن گازی زرشک باد گفت که زرشک یکی از ترش ترین میوه های تابستانه است که از آن برای طعم دهی به انواع غذاهای ایرانی استفاده می شود. این میوه ترش رنگ و سرخ دارای بافتی نرم و لطیف می باشد و برای اینکه بتوان تاریخ انقضای آن را بالا برد باید اقدام به خشک کردن آن با این دستگاه  نمود.

برخی افراد زرشک تازه و نوبرانه را در فریزر نگهداری می کنند اما ممکن است زرشک به واسطه حضور طولانی مدت در فریزر عطر و طعم روز نخست خود را از دست بدهد. بهترین راه برای ماندگاری عطر و طعم دلپذیر زرشک، استفاده از دستگاه خشک کن گازی زرشک می باشد. 

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه ده توزین بسته بندی با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

دستگاه خشک کن گازی زرشک ، دستگاهی با مصرف سوخت گازی می باشد. این دستگاه قابلیت اتصال به کپسول گازوئیل و یا لوله کشی گاز شهری را دارد و از مشعل های حرارتی بهره مند می باشد. به واسطه جریان هوای گرمی که توسط سیستم گردش هوا و مشعل بین سینی ها به راه می افتد، زرشک ها آرام آرام با دستگاه خشک کن گازی زرشک خشک خواهند شد.

یکی از ویژگی های خوب دستگاه خشک کن گازی زرشک در این است که این دستگاه حرارت را به طور یکنواخت و یکپارچه و آهسته آهسته اعمال می کند. از طرفی این دستگاه دارای ویبراتور می باشد که منجر به بالا و پایین پریدن زرشک ها در پروسه خشک شدن خواهد شد.

در نتیجه تمام زرشک ها به یک اندازه و کاملا با این دستگاه خشک کن  خشک می شوند. باقی ماندن رطوبت درون زرشک ها در بسیاری مواقع منجر به کپک زدن آن ها خواهد شد. این مشکلی است که با پهن کردن زرشک در مقابل آفتاب ممکن است رخ دهد. در حالی که دراین دستگاه ، حرارت به طور یکسان و به اندازه به تمام زرشک ها خواهد رسید.

 برای اطلاع از قیمت دستگاه توزین دار با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

بهترین دستگاه خشک کن گازی زرشک

اگر در صنعت غذا فعال هستید و در حوزه خشک کردن میوه و سبزیجات دستی بر آتش دارید، به احتمال بسیار زیاد نیاز به خرید دستگاه خشک کن گازی زرشک خواهید داشت.

البته نمونه های برقی نیز در بازار به فروش می رسند با این حال به دلیل غنی بودن منابع گازی در ایران و خوش قیمت بودن این منبع سوختی، تجهیزات گازی به برقی ترجیح داده می شوند.

اما چگونه می توان بهترین دستگاه خشک کن گازی زرشک را خریداری کرد؟ وجود کدام ویژگی ها موجب می شود تا بتوان برچسب بهترین را به این دستگاه زد؟

یکی از مهمترین ویژگی هایی که در بهترین دستگاه خشک کن گازی زرشک وجود دارد، عدم تغییر رنگ و طعم زرشک های خشک شده می باشد.

شما می توانید برای خرید دستگاه توزین صنعتی با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید

این دستگاه به هیچ عنوان نباشد باعث از بین رفتن مزه ترش زرشک ها و خشک شدن بیش از حد آن ها شود. پخش حرات به طور یکنواخت و ایجاد خشکی مطلوب در زرشک ها از ویژگی های مهم این دستگاه است.

کمترین میزان اتلاف انرژی، سیستم سیرکولاسیون قوی، سرعت خشک کردن بالا، بهره مندی از سانتریفیوژ قدرتمند برای پخش استاندارد هوای گرم، بهره مندی از سنسور رطوبت سنج، مکنده رطوبت و مدیریت بهینه رطوبت، بهره مندی از سینی های توری با قابلیت به جریان انداخت هوا از لای منفذها.

شما میتوانید برای خرید دستگاه توزین اتوماتیک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

صرفه جویی در مصرف انرژی، بهره مندی از بدنه عایق به منظور جلوگیری از هدر رفت انرژی، بهره مندی از مشعل گاز با توان حرارتی بالا، بهره مندی از ویبراتور، گردش هوای پیوسته، فاصله استاندارد بین سینی ها و بالا بودن ظرفیت و سرعت خشک کردن و از همه مهمتر قابلیت تنظیم حرارت و دما از ویژگی های بهترین این دستگاه می باشد.

بهترین دستگاه خشک کن گازی زرشک باید دارای قیمت مناسبی باشد. در واقع باید تناسب منطقی بین قیمت دستگاه و قابلیت های آن وجود داشته باشد.

در نتیجه برای اینکه متوجه شوید این دستگاه ارزش خرید را دارد یا خیر حتما به ویژگی های دستگاه و تناسب آن ها با قیمت دستگاه خشک کن گازی زرشک، توجه داشته باشید. شما می توانید برای خرید بهترین دستگاه خشک کن گازی زرشک با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه خشک کن گازی سبزیجات با کارشناسان ما تماس بگیرید .

قیمت دستگاه خشک کن گازی زرشک

این دستگاه یکی از ضروری ترین دستگاه ها برای مجموعه های تولید کننده میوه و سبزیجات خشک می باشد. استعلام قیمت دستگاه خشک کن گازی زرشک، یکی از اولین اقداماتی است که خریداران در وهله نخست انجام می دهند.

اما به نظر شما قیمت دستگاه خشک کن گازی زرشک در بازار به چه عواملی بستگی دارد؟ دلیل تنوع قیمت در بین انواع دستگاه خشک کن گازی زرشک چیست؟ مطمئنا یکی از این دلایل، بهره مندی از قابلیت ها و امکانات متفاوت در این دستگاه ها می باشد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه خشک کن گازی خشکبار با کارشناسان ما تماس بگیرید .

قیمت دستگاه خشک کن گازی زرشک تحت تاثیر امکانات و قابلیت های دستگاه و همچنین برند تولید کننده قرار دارد.

یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت دستگاه خشک کن گازی زرشک، دوگانه سوز بودن دستگاه می باشد. برخی از انواع این دستگاه ، هم با گازوئیل و گاز شهری و هم با برق کار می کنند.

بنابراین هم دارای مشعل گازی هستند و هم از المنت برقی بهره مند می باشند. این دستگاه ها به دلیل دوگانه سوز بودن دارای قیمت بالاتری هستند.

ظرفیت از دیگر عوامل مهمی است که در قیمت دستگاه خشک کن گازی زرشک تاثیر گذار می باشد. انواع این دستگاه می توانند از نوع تک کابین، دوکابین و سه کابین باشند.

بهره مندی از تعداد کشو ها و سینی های متعدد در هر کدام از این دستگاه ها نشان از ظرفیت آن دستگاه دارد. پارامتر ظرفیت را در کنار سرعت خشک کردن باید به عنوان دو عامل مهم و موثر در قیمت دستگاه خشک کن گازی زرشک بدانیم.

جنس کوره، جنس بدنه، عایق بدنه (معمولا پلی یورتان و پشم سنگ)، جنس سینی ها (گالوانیزه یا پلیمری)، تعداد مشعل ها، قدرت سیرکولاسیون، یکنواخت بودن پخش گرما، قدرت سانتریفیوژ، بهره مندی از سنسور رطوبت سنج، بهره مند از تایمر، قابلیت تنظیم دما و برند تولید کننده همگی از جمله عوامل تاثیر گذار در قیمت دستگاه خشک کن گازی زرشک هستند.

کمپانی های مختلفی در بازار ایران و جهان در حال عرضه این دستگاه می باشند که هر کدام سیاست گذاری متفاوتی در تعیین قیمت دستگاه خشک کن گازی زرشک دارند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه خشک کن گازی پفک با کارشناسان ما تماس بگیرید .

شما می توانید برای خرید خوش قیمت ترین و با کیفیت ترین این دستگاه با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

دستگاه خشک کن گازی زرشک صنعتی

در گذشته های دور، مادربزرگ ها و مادران به شیوه سنتی اقدام به خشک کردن میوه ها و سبزیجات می نمودند. آن ها راهی جز قرار دادن میوه ها مقابل خورشید نداشتند اما این کار نه تنها بهداشتی نبود بلکه زمان و انرژی زیادی از آن ها می گرفت و منجر به خشک شدن بیش از حد از بین رفتن طعم و مزه میوه ها می شد.

دستگاه خشک کن گازی زرشک صنعتی یکی از پیشرفته ترین دستگاه های امروزی است که می توان به لطف آن حجم بالایی از زرشک را در مدت زمان کوتاه خشک نمود. این دستگاه دارای ظرفیت بالایی می باشد و برای کارخانجات صنعتی با ظرفیت تولید بالا مناسب می باشد.

دستگاه خشک کن گازی زرشک صنعتی در مقایسه با مدل های نیمه صنعتی و رومیزی دارای تنظیمات پیشرفته تری می باشد و گنجایش بیشتری دارد.

دستگاه خشک کن گازی زرشک برقی و گازی

استفاده از انرژی گاز در بلندمدت هزینه کمتری نسبت به مصرف انرژی برق روی دست ما خواهد گذاشت. به همین دلیل خرید دستگاه خشک کن گازی زرشک محبوبیت بیشتری دارد.

اما برخی دستگاه ها مانند دستگاه خشک کن گازی زرشک برقی و گازی دوگانه سوز هستند به این معنا که هم با انرژی برق و هم با انرژی گاز کار می کنند. این دستگاه ها برای صنایعی که دارای ظرفیت تولید بسیار بالایی هستند توصیه می شود.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه خشک کن گازی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بنابراین می توان در زمان قطعی برق و یا قطعی گاز از انرژی جایگزین برای خشک کردن زرشک ها استفاده نمود.این دستگاه برقی و گازی ، کم مصرف، بی صدا، دارای تنظیمات دیجیتال و دستی، بدنه مقاوم، عایق حرارتی، چرخ برای جابجایی، سینی های بهداشتی و قابل شستشو و قابلیت پخش حرارت یکنواخت می باشد. 

فروش دستگاه خشک کن گازی زرشک

خشک کردن زرشک در دستگاه خشک کن گازی زرشک ، باعث از بین رفتن بافت ترش مزه و از بین رفتن رنگ سرخ و دلنشین زرشک ها نخواهد شد. در حالی که بسیاری از زرشک های خشک شده به روش سنتی در مقابل آفتاب دارای بافتی خشک هستند و مزه ترشی ندارند.

این دستگاه بهترین انتخاب برای کارخانجات صنعتی و کارگاه های تولیدی می باشد. این دستگاه در ظرفیت های مختلف به تولید می رسد و می تواند جوابگوی نیاز کارخانجات باشد. فروش دستگاه خشک کن گازی زرشک در مجموعه آسان کار همراه با ارائه ضمانت اصالت و گارانتی صورت می پذیرد.

خرید دستگاه خشک کن گازی زرشک

اگر می خواهید کسب و کارتان را رونق دهید و محصولات خشک را به سایر محصولات تولیدی تان اضافه کنید، خرید دستگاه خشک کن گازی زرشک یکی از واجبات خواهد بود. با خرید دستگاه خشک کن گازی زرشک میتوانید زرشک هایی با کیفیت، تازه، خوش طعم و دارای بافت لطیف و خوش رنگ تحویل بازار دهید.

دستگاه خشک کن گازی زرشک دارای سرعت بالایی در خشک کردن می باشد و از قدرت پخش هوای گرم به طور یکنواخت بهره مند است. بنابراین زرشک های خشک شده در این دستگاه کیفیت خود را حفظ خواهند کرد. شما می توانید برای خرید دستگاه خشک کن گازی زرشک با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی پودرکیک با کارشناسان ما تماس بگیرید.