دستگاه خشک کن گازی

برق مصرفی 3 فاز و 5 کیلووات در ساعت

مجهز به مشغل دو زمانه اروپایی

طول: 2/8 متر

عرض: 80/1 متر

دستگاه خشک کن گازی

مدل ADX 8000

مناسب جهت پر کردن :

پفک، تخمه، خشکبار، سبزیجات و میوه خشک، زرشک، پسته

دستگاه خشک کن گازی میوه خشک

مناسب جهت:

پفک، تخمه، خشکبار، سبزیجات و میوه خشک، زرشک، پسته

برق مصرفی 3 فاز و 5 کیلووات در ساعت

مجهز به مشغل دو زمانه اروپایی

طول: 2/8 متر

عرض: 80/1 متر

دستگاه خشک کن گازی میوه خشک 

میوه های خشک شده یکی از پرطرفدار ترین اسنک ها در مهمانی و دورهمی های خودمانی محسوب می شوند. میوه خشک می تواند یک میان وعده عالی باشد و به عنوان تنقلات سالم کنار چای مصرف شود. بالا رفتن نرخ فروش میوه خشک در چند سال اخیر، مجموعه های تولیدی را بر این داشته تا با خرید دستگاه خشک کن گازی میوه خشک، این محصول پر طرفدار و خوش طعم را راهی بازار کنند.

انواع دستگاه های خشک کن که برای خشک کردن میوه و سبزیجات استفاده میشوند با سوخت هایی مانند گاز، گازوئیل، برق و انرژی خورشیدی کار می کنند. در بین تمام این دستگاه ها، دستگاه خشک کن گازی میوه خشک کم مصرف ترین دستگاه با بالاترین سطح از بهره وری می باشد. انواع دستگاه خشک کن گازی میوه خشک دارای ظرفیت حرارت دهی مشخصی هستند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه خشک کن گازی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

گرمای تولید شده توسط این دستگاه با گردش هوای مطلوب در کابین دستگاه به جریان در می آید و رفته رفته رطوبت میوه را از بین خواهد برد. این دستگاه حاوی مشعل های گازی می باشد که گرمای تولید شده توسط آن ها به طور غیر مستقیم توسط سیستم فن و گردش هوا به ترولی های میوه هدایت می شود.

بهترین دستگاه خشک کن گازی میوه خشک

به موجب استفاده از دستگاه خشک کن گازی میوه خشک می توان میوه ها را به روشی بهداشتی و اصولی خشک کرد. اما آیا تمام دستگاه های خشک کن گازی میوه خشک دارای کیفیت و سطح عملکرد یکسان هستند؟ قطعا خیر.

ممکن است برای شما سوال ایجاد شده باشد که چگونه بهترین دستگاه خشک کن گازی میوه خشک را شناسایی کنیم؟ اگر به دنبال خرید بهترین دستگاه خشک کن گازی میوه خشک هستید بد نیست این موارد را مد نظر داشته باشید.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی پودرکیک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بهترین دستگاه خشک کن گازی میوه خشک به هیچ عنوان نباید باعث ایجاد تغییر منفی در طعم و رنگ و عطر و مزه میوه های خشک شود. برخی میوه خشک های بازار دارای رنگی تیره هستند و بافتی بسیار خشک و غیر منعطف دارند. عطر و طعم خاصی را نیز نمی توان با چشیدن این میوه خشک ها احساس کرد. بهترین دستگاه خشک کن گازی میوه خشک، دستگاهی است که کیفیت محصولات خروجی آن عالی باشد.

بالا بودن سرعت خشک کردن میوه ها از دیگر ویژگی های بهترین دستگاه خشک کن گازی میوه خشک می باشد. بسیار مهم است که دستگاه خشک کن قادر باشد سرعت بالایی در خشک کردن میوه ها ارائه دهد. در غیر اینصورت فرقی با روش های سنتی نخواهد داشت. هر چه ظرفیت تولید کارخانه شما بیشتر باشد، این سرعت نیز باید به همان تناسب افزایش پیدا کند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

حرارتی که دستگاه خشک کن گازی میوه خشک اعمال می کند باید یکنواخت و یکپارچه باشد در غیر اینصورت برخی میوه ها ترد و کریسپی می شوند و برخی دیگر نم دار و بی کیفیت باقی خواهند ماند. بسیار مهم است که میوه های خشک شده در انتهای چرخه خشک کردن، از کیفیت و سطح تردی یکسانی بهره مند باشند. این حرارت باید قابلیت کنترل شدن توسط اپراتور را داشته باشد.

جلوگیری از اتلاف انرژی، عدم بروز نشتی و انتشار گازهای سمی، مصرف بهینه انرژی، بهره مندی از استانداردهای بهداشتی، بدنه مستحکم و قوی، رعایت سلامت محصولات، عدم خشک شدن یا باقی ماندن رطوبت در میوه خشک ها و بهره مندی از ظرفیت مناسب همگی از ویژگی های بهترین دستگاه خشک کن گازی میوه خشک می باشد.

بهترین دستگاه خشک کن گازی میوه خشک باید مصرف انرژی کمتری داشته باشد و به کارخانه شما در راستای کاهش هزینه های تولید کمک کند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت دستگاه خشک کن گازی میوه خشک

اگر یک کارگاه تولیدی دارید و یا می خواهید به تازگی خط تولید میوه خشک راه اندازی کنید مطمئنا خرید دستگاه خشک کن گازی میوه خشک، یکی از گزینه های اول لیست تان خواهد بود.

اما سوال اینجاست که این دستگاه چه قیمتی دارد؟ قیمت دستگاه خشک کن گازی میوه خشک به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این عوامل ظرفیت دستگاه است.

ظرفیت دستگاه هر چه بیشتر باشد تعداد سینی ها یا همان ترولی های مخصوص چیدن میوه های خشک نیز بیشتر خواهد بود و این به معنای بالا رفتن مصرف انرژی می باشد. با این حال می توان ظرفیت را یکی از تاثیرگذارترین عوامل در قیمت دستگاه خشک کن گازی میوه خشک دانست.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی آرد با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ظرفیت حرارتی مشعل های دستگاه از دیگر پارامترهای موثر در قیمت دستگاه خشک کن گازی میوه خشک است. ظرفیت حرارتی مشعل ها متناسب با ظرفیت دستگاه انتخاب می شوند. به طور کلی توانایی دستگاه در تولید حرارت و بهره مندی از قابلیت کنترل حرارت عاملی تاثیر گذار در قیمت است.

کارایی کوره در انتقال حرارت وابستگی مستقیم به شکل، اندازه و جنس کوره دارد. این موضوع نیز در قیمت دستگاه خشک کن گازی میوه خشک بی تاثیر نیست.

از دیگر مواردی که قیمت دستگاه خشک کن گازی میوه خشک را تحت تاثیر قرار می دهد باید به مکانیم اگزاست هوا اشاره کرد. مکانیزم خروج دود چنانچه به نحوی باشد که کمترین اتلاف انرژی صورت گیرد و امکان خروج گازهای حاصل از سوختن با بیشترین بهره وری فراهم گردد، قیمت دستگاه خشک کن گازی میوه خشک نیز با افزایش روبرو خواهد بود.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پودری  با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سنسورهای دستگاه، سطح اتوماسیون دستگاه، جنس بدنه بیرونی دستگاه، جنس بدنه داخلی دستگاه، یگانه، عایق کوره، قدرت فن، نوع گاز مصرفی، بهره مندی از تایمر، دو گانه یا سه گانه سوز بودن، تعداد کابین ها، تعداد سینی ها، صنعتی یا نیمه صنعتی بودن دستگاه، ابعاد و وزن دستگاه، میزان سوخت مصرفی، برند تولید کننده و کشور سازنده همه و همه در قیمت دستگاه خشک کن گازی میوه خشک تاثیر گذار هستند.

لازم به ذکر است که برخی از قطعات مورد نیاز برای ساخت دستگاه خشک کن گازی میوه خشک از نوع قطعات وارداتی هستند. بنابراین طبیعی است که قیمت دستگاه خشک کن گازی میوه خشک هم راستا با نوسانات نرخ ارز دستخوش تغییر و تحول شود.

دستگاه خشک کن گازی میوه خشک صنعتی

دستگاه خشک کن گازی میوه خشک صنعتی می تواند از نوع تک کابین، دوکابین یه سه کابین باشد. این دستگاه از ظرفیت مشخصی بهره مند است بنابراین به هنگام خرید باید به ابعاد کسب و کار توجه داشت. معمولا برای کسب و کارهای کوچک از دستگاه هایی با ظرفیت کمتر استفاده می شود.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم  با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مدت زمان و سرعت خشک شدن میوه ها در دستگاه خشک کن گازی میوه خشک صنعتی به پارامترهای زیادی بستگی دارد. میزان رطوبت اولیه میوه، دمای محفظه خشک کن، ظرفیت حرارتی مشعل ها، تعداد مشعل ها و تعداد سینی ها.

توصیه میکنیم که قبل از خرید دستگاه خشک کن گازی میوه خشک صنعتی در مورد پارامترهای مهمی چون تعداد کابین ها، دوگانه سوز بودن دستگاه، تعداد ترولی ها و ظرفیت حرارتی مشعل ها اطلاعات کافی کسب کنید.

دستگاه خشک کن گازی میوه خشک برقی و گازی

بسیاری از تولیدکنندگان در مورد خرید دستگاه خشک کن گازی میوه خشک برقی و گازی دچار ابهام هستند. به راستی کدام یک بهتر است؟ آیا بهتر است دستگاه خشک کن برقی با انرژی پاک را خریداری کنیم یا دستگاه خشک کن برقی با هزینه سوخت کمتر؟

همانطور که متوجه شدید هر کدام از دستگاه های خشک کن برقی و گازی دارای مزایای خاص خود هستند. دستگاه خشک کن برقی دارای المنت برقی می باشد که انرژی الکتریکی در آن به انرژی گرمایی تبدیل می شود و دستگاه خشک کن گازی دارای مشعل حرارتی است که درون کوره واقع شده اند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه توزین قند یا دستگاه توزین شکر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اگر دنبال کاهش هزینه انرژی هستید بهتر است دستگاه خشک کن گازی میوه خشک را انتخاب کنید. این دستگاه دارای کیفیت و عملکرد مطلوبی می باشد و محصولات فرآوری شده توسط آن از بهترین طعم و عطر و مزه بهره مند هستند. با این حال برخی از انواع دستگاه خشک کن میوه هم قابلیت کار کردن با انرژی گازی و هم قابلیت کار کردن با انرژی الکتریکی را دارند.

فروش دستگاه خشک کن گازی میوه خشک

میوه های خشک شده یکی از خوش طعم ترین و دلپذیر ترین اسنک ها برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان هستند. چند سالی می شود که کسب و کارهای تولیدی روی عرضه میوه خشک تمرکز دارند. به همین دلیل است که فروش دستگاه خشک کن گازی میوه خشک با افزایش روبرو بوده.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی چیپس میوه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دستگاه خشک کن گازی میوه خشک دارای مصرف انرژی بهینه و قابلیت اعمال گرما به طور یکنواخت می باشد. نکته مثبتی که باید در مورد دستگاه خشک کن گازی میوه خشک بگوییم اسن است که این دستگاه ها در مقایسه با دستگاه های خشک کن برقی دارای ظرفیت بیشتری هستند.

خرید دستگاه خشک کن گازی میوه خشک

پایین بودن هزینه گاز یکی از نقاط قوت دستگاه خشک کن گازی میوه خشک می باشد. هزینه مصرف گاز به مراتب کمتر از هزینه مصرف برق است و این موضوع باعث شده تا هزینه های تولید و در نتیجه قیمت محصولات مورد عرضه کاهش پیدا کند که نتایج درخشان آن در افزایش رضایت مشتریان هویداست.

به همین دلیل است که بسیاری از مجموعه های تولیدی، خرید دستگاه خشک کن گازی میوه خشک را نسبت به دستگاه های خشک کن برقی ترجیح می دهند. دستگاه خشک کن گازی میوه خشک با اعمال حرارت یکسان و یکنواخت به تمام میوه های چیده شده در ترولی ها، بهترین کیفیت را به عنوان خروجی ارائه می دهد.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه توزین دار با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

فروش دستگاه خشک کن گازی میوه خشک در آسان کار همراه با ضمانت اصالت، گارانتی و مشاوره خرید رایگان صورت می پذیرد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.