دستگاه خشک کن گازی

برق مصرفی 3 فاز و 5 کیلووات در ساعت

مجهز به مشغل دو زمانه اروپایی

طول: 2/8 متر

عرض: 80/1 متر

دستگاه خشک کن گازی

مدل ADX 8000

مناسب جهت پر کردن :

پفک، تخمه، خشکبار، سبزیجات و میوه خشک، زرشک، پسته

دستگاه خشک کن گازی پسته

مناسب جهت:

پفک، تخمه، خشکبار، سبزیجات و میوه خشک، زرشک، پسته

برق مصرفی 3 فاز و 5 کیلووات در ساعت

مجهز به مشغل دو زمانه اروپایی

طول: 2/8 متر

عرض: 80/1 متر

دستگاه خشک کن گازی پسته 

پسته یکی از لاکچری ترین خشکبار ایرانی می باشد که هم در قالب میوه تازه و هم در قالب خشکبار مصرف می شود. خشک کردن پسته به کمک دستگاه خشک کن گازی پسته انجام می شود. پسته همانطور که گفته شد یکی از گران قیمت ترین میوه ها می باشد که در تنقلات و خشکبار جای دارد.

به همین دلیل بسیار مهم است که پسته ها را به روشی درست و اصولی خشک کنید. اگر خط تولید خشکبار دارید و یا در زمینه خشک کردن پسته فعال هستید بهتر است دستگاهی را خریداری کنید که با بیشترین ضریب اطمینان و کمترین میزان آسیب و خسارت، پسته ها را با حفظ طعم و مزه و کیفیت خسک کند. این دستگاه، دستگاهی نیست جز دستگاه خشک کن گازی پسته.

دستگاه خشک کن گازی پسته دارای مشعل های حرارتی بوده و سوخت آن از طریق گاز شهری و کپسول های گازوئیل تامین می شود. در کشور ایران که کشوری غنی از لحاظ منابع نفتی و گازی می باشد و انرژی گاز ارزان تر از انرژی برق است، خرید دستگاه خشک کن گازی پسته منطقی تر از خرید دستگاه خشک کن برقی پسته به نظر می رسد.

برا خرید یا آگاهی از دستگاه خشک کن گازی زرشک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دستگاه خشک کن گازی پسته، جریان هوای گرم را به طور یکنواخت و یکپارچه در بلابلای قفسه ها و سینی های دستگاه به جریان در می آورد. این دستگاه دارای سیستم ویبراتور بوده و از خشک شدن و سوختن پسته ها در طی فرآیند خشک شدن جلوگیری به عمل می آورد. بدین شکل که سیستم لرزان دائما پسته ها را روی سینی های توری زیر و رو می کند تا حرارت یکنواخت به تمام بخش ها برسد.

شما می توانید از طریق سیستم کنترل حرارت، دمای دستگاه را تنظیم کنید. این دستگاه دارای مصرف انرژی بهینه ای می باشد و در بدنه آن، ورق های عایق کار گذاشته شده است تا از هدر رفت انرژی جلوگیری شود. حفظ تردی، تازگی و طعم مزه پسته های خشک شده از ویژگی های اصلی این دستگاه می باشد.

بهترین دستگاه خشک کن گازی پسته

اگر قصد دارید خط تولید پسته خشک راه بیندازید باید حواس تان را حسابی در خرید دستگاه خشک کن جمع کنید. چنانچه دستگاه خریداری شده دارای کیفیت پایینی در خشک کردن پسته ها باشد بی شک سرمایه زیادی را با توجه به گران قیمت بودن پسته از دست خواهید داد. در نتیجه باید بهترین دستگاه خشک کن گازی پسته را خریداری کنید. اما بهترین دستگاه خشک کن گازی پسته دارای چه ویژگی هایی می باشد؟ این دستگاه باید کیفیت بالایی در خشک کردن پسته ها داشته باشد. جلوگیری از تغییر رنگ و طعم و مزه پسته ها و ایجاد تردی و تازگی دلپذیر در بافت پسته ها از ویژگی های مهم این دستگاه است.

بهترین دستگاه خشک کن گازی پسته به هیچ عنوان نباید نم و رطوبت را در بافت پسته ها باقی بگذارد چرا که این موضوع منجر به از بین رفتن تردی و حتی کپک زدن پسته ها می شود. در نتیجه ایجاد یک بافت لطیف و ترد از مهمترین ویژگی های دستگاه خشک کن گازی پسته می باشد.

پسته های تازه چیده شده از بوته ها ممکن است آغشته به سم یا برخی حشرات باشند. سم افلاتوکسین یکی از سم های خطرناکی است که احتمال آغشته بودن پسته ها به این سم زیاد است. بهترین دستگاه خشک کن گازی پسته باید تمامی سموم و ترکیبات مضری که پسته ها بدان آغشته شده اند را از بین ببرد. در نتیجه باید محصولی سالم تحویل دهد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه خشک کن گازی سبزیجات با کارشناسان ما تماس بگیرید .

بهره مندی از قابلیت تنظیم دما، سرعت بالای خشک کردن، بهره مندی از سیستم سیرکولاسیون قوی برای گردش بهینه هوای گرم، بهره مندی از ویبراتور، بهره مندی از سیستم خشک کن حرفه ای، عدم سوزاندن پسته ها، پخش یکنواخت حرارت، بدنه عایق، مصرف انرژی بهینه، قابلیت اتصال به گاز شهری، بهره مندی از ظرفیت تولید مناسب، ضد زنگ بودن و بهره مندی از استانداردهای ایمنی جهانی همگی از ویژگی های بهترین دستگاه خشک کن گازی پسته می باشد. شما می توانید برای خرید بهترین دستگاه خشک کن گازی پسته با کارشناسان ما در آسان کار در تماس باشید. 

قیمت دستگاه خشک کن گازی پسته

اگر قصد دارید یک واحد تولیدی در زمینه خشک کردن پسته راه بیندازید توصیه می کنیم که قبل از هر چیز برآورد هزینه کنید. برآورد قیمت دستگاه خشک کن گازی پسته یکی از مهمترین اقداماتی است که باید انجام دهید. اما قیمت دستگاه خشک کن گازی پسته چقدر است و چگونه تعیین می شود؟

برای خرید یا آگاهی از دستگاه خشک کن گازی میوه خشک با کارشناسان ما تماس بگیرید . 

 

قیمت دستگاه خشک کن گازی پسته تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد. به عنوان مثال می توان این قیمت را تحت تاثیر ظرفیت دستگاه دانست. دستگاه های پسته خشک کن می توانند از نوع تک کابین، دو کابین تا پنج کابین باشند. افزایش تعداد کابین ها، تعداد کشورها و تعداد سینی ها با افزایش ظرفیت دستگاه رابطه مستقیمی دارد. هر چه ظرفیت دستگاه خشک کن گازی پسته بیشتر شود قیمت این دستگاه نیز با افزایش روبرو خواهد بود.

سرعت خشک کردن پسته ها مورد مهم دیگری است که در قیمت دستگاه خشک کن گازی پسته تاثیر گذار است. هر چه این سرعت بیشتر باشدف روند تولید کارخانه با سرعت بیشتری همراه شد و بی شک بهره وری افزایش خواهد داشت.

تعداد فن ها، بهره مندی از سنسور رطوبت سنج، قدرت رطوبت گیری، جنس عایق کوره، تعداد مشعل ها، قدرت سیرکولاسیون، فاصله بین طبقات، جنس سینی ها، انرژی موتور، سیستم انتقال قدرت، تعداد دور موتور در دقیقه (قدرت موتور)، صنعتی یا نیمه صنعتی بودن دستگاه و قابلیت اتصال به گاز شهری و استفاده از کپسول گازوئیل همگی در قیمت دستگاه خشک کن گازی پسته تاثیر دارند.

دستگاه خشک کن گازی پسته صنعتی

دستگاه خشک کن گازی پسته صنعتی یکی از ضروری ترین دستگاه های موجود در کارخانجات تولید خشکبار می باشد. این دستگاه قابلیت خشک کردن صد درصدی پسته ها را دارا می باشد. بهره مندی از فن های گردش هوا و کوره حرارتی با توانایی تولید گرمای یکنواخت موجب شده تا بهترین کیفیت پسته خشک را از خروجی دستگاه خشک کن گازی پسته صنعتی شاهد باشیم.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله با کارشناسان ما تماس بگیرید.

حرارت در دستگاه خشک کن گازی پسته صنعتی به وسیله مشعل حرارتی بالا می رود و فن ها باد داغ را به سمت پسته ها می فرستند. از دستگاه خشک کن گازی پسته صنعتی می توان در کارخانجاتی با ظرفیت تولید بالا استفاده کرد چرا که این دستگاه ها معمولا دارای سرعت خشک کردن خوبی هستند.

بهره مندی از ترموستات برای تنظیم دمای کوره و قابلیت تنظیم حرارت و سرعت خشک کردن پسته ها از ویژگی های دستگاه خشک کن گازی پسته صنعتی می باشد. هر چه کیفیت این دستگاه بهتر باشد، پسته های خشک شده دارای طعم و مزه بهتری هستند.

دستگاه خشک کن گازی پسته برقی و گازی

بسیاری از مجموعه های تولید کننده خشکبار ترجیح می دهند که در کنار استفاده از انرژی گاز از انرژی برق نیز برای خشک کردن پسته ها استفاده کنند. خرید دستگاه خشک کن گازی پسته برقی و گازی برای این مجموعه ها انتخاب مناسبی است.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پور با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

این دستگاه ها در واقع در دسته دستگاه های خشک کن دو گانه سوز قرار دارند و می توان از آن ها برای خشک کردن پسته ها با انرژی برق و گاز استفاده نمود. بهره مندی از مشعل حرارتی و المنت برقی از ویژگی های دستگاه خشک کن گازی پسته برقی و گازی می باشد. شما می توانید در زمانی که دسترسی به یکی از انرژی ها امکانپذیر نیست از انرژی جایگزین برای خشک کردن پسته ها استفاده کنید.

طراحی دستگاه خشک کن گازی پسته برقی و گازی به گونه ای است که بیشترین بهره وری را حاصل کند. بنابراین با خرید دستگاه خشک کن گازی پسته برقی و گازی می توانید بهترین خروجی را از کار خود داشته باشید. بازدهی بالا، افزایش سرعت، بهینه سازی مصرف انرژی و صرفه جوی در هزینه ها همگی از ویژگی های دستگاه خشک کن گازی پسته برقی و گازی می باشد.

فروش دستگاه خشک کن گازی پسته

هدف از خشک کردن پسته ها بالا بردن زمان نگهداری این خشکبار می باشد. بنابراین برای خشک کردن پسته ها باید از دستگاهی استفاده شود که بیشترین بهره وری را حاصل کند و منجر به حفظ طعم و مزه پسته ها شود.

 برای اطلاع از قیمت دستگاه توزین دار با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

پسته یکی از خشکبار گران قیمت می باشد و چنانچه در پروسه خشک شدن خراب شود دیگر قابل استفاده نیست. در نتیجه ضرر زیادی به شما تحمیل می شود. با استفاده از دستگاه خشک کن گازی پسته می توان به از بین بردن قارچ و سموم در پسته ها کمک کرد.

فروش دستگاه خشک کن گازی پسته در مجموعه آسان کار همراه با ارائه ضمانت اصالت و گارانتی صورت می پذیرد. شما می توانید برای خرید این دستگاه با کارشناسان ما در تماس باشید.

خرید دستگاه خشک کن گازی پسته

انبار کردن پسته های نم دار منجر به کپک زدن و فساد سریع آن ها می شود. بنابراین بهترین راه برای بالا بردن زمان نگهداری از پسته ها، خشک کردن آن ها به واسطه دستگاه خشک کن گازی پسته می باشد. این دستگاه عملیات خشک کردن را بسیار سریع و با بهترین کیفیت انجام می دهد.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه توزین دار با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

پسته هایی که نم آن ها گرفته شده است را می توان برای انبار کردن آماده سازی نمود. بی شک خرید دستگاه خشک کن گازی پسته کمک بزرگی به صنایع فعال در زمینه تولید خشکبا می باشد چرا که به واسطه این دستگاه می توان کیفیت خشکبار را افزایش داد و سرعت آماده سازی را بالا برد. برای خرید دستگاه خشک کن گازی پسته در آسان کار می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.