دستگاه خشک کن گازی

برق مصرفی 3 فاز و 5 کیلووات در ساعت

مجهز به مشغل دو زمانه اروپایی

طول: 2/8 متر

عرض: 80/1 متر

دستگاه خشک کن گازی

مدل ADX 8000

مناسب جهت پر کردن :

پفک، تخمه، خشکبار، سبزیجات و میوه خشک، زرشک، پسته

دستگاه خشک کن گازی پفک

مناسب جهت:

پفک، تخمه، خشکبار، سبزیجات و میوه خشک، زرشک، پسته

برق مصرفی 3 فاز و 5 کیلووات در ساعت

مجهز به مشغل دو زمانه اروپایی

طول: 2/8 متر

عرض: 80/1 متر

دستگاه خشک کن گازی پفک 

همه ما توقع داریم زمانی که بسته پفک های کارخانه را باز می کنیم با اسنک های ترد و تازه و خوش طعم مواجه شویم نه اسنک هایی که نم گرفته و بی کیفیت هستند و طعم تردی آن ها قابل حس شدن نیست. اگر دقت کنید متوجه خواهید شد که بسیاری از کارخانجات تولید پفک محصولات ترد و تازه تری ارائه می دهند.

شما میتوانید برای خرید دستگاه توزین اتوماتیک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

یکی از مهمترین دلایل این موضوع استفاده از دستگاه های خشک کن با کیفیت و استاندارد می باشد. دستگاه های خشک کن پفک دارای انواع برقی و گازی هستند. مدل های برقی معمولا برای کشور ایران که هزینه مصرف برق در آن بالاست، صرفه کمتری دارند و به همین دلیلی بسیاری از کارخانجات از دستگاه خشک کن گازی پفک استفاده می کنند که به جریان گاز شهری وصل می شود و یا سوخت آن از طریق گازوئیل تامین می شود.

بهترین دستگاه خشک کن گازی پفک

اگر می خواهید دستگاه خشک کن گازی پفک خریداری کنید بد نیست قبل از خرید در مورد ویژگی ها و مشخصات این دستگاه اطلاعات کافی کسب کنید. کدام ویژگی ها باعث می شوند تا برچسب بهترین دستگاه خشک کن گازی پفک روی این دستگاه خورده شود؟ توجه به همان خصیصه ها کمک می کند تا بهترین تصمیم را در خرید خود بگیرید.

بارها پیش آمده است که بعد از خرید پفک نمکی متوجه نم دار بودن پفک ها شده ایم و گاها محصول خریداری شده را بعد از مصرف چند عدد اسنک به طور کامل دور انداخته ایم چرا که بافتی نرم و منعطف داشته است. بهترین دستگاه خشک کن گازی پفک، دستگاهی است که در جذب رطوبت بسیار قدرتمند عمل کند و خروجی آن پفک هایی با بافت ترد و تازه باشند.

شما می توانید برای خرید دستگاه توزین صنعتی با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید

عدم نشتی پس دادن دستگاه خشک کن گازی پفک موضوع مهم دیگری است که باید به آن دقت کنید. دستگاه خشک کن گازی پفک گاز مونوکسید کربن پس می دهد. نشستن این گاز روی پفک ها باعث از بین رفتن کیفیت و طعم پفک ها خواهد شد. بنابراین بسیار مهم است که دستگاه خشک کن گازی پفک فاقد هر گونه نشتی باشد.

تعداد و ابعاد سینی های دستگاه خشک کن گازی پفک باید استاندارد باشد. در واقع بهترین دستگاه خشک کن گازی پفک باید دارای ظرفیتی جوابگوی نیاز خط تولید شما باشد.

قابلیت کار کردن با گاز شهری، بهره مندی از بدنه مقاوم با رنگ کوره ای، فاصله مناسب و استاندارد بین سینی ها، ایمنی بالای دستگاه، مقاوم بودن جنس سینی ها در برابر زنگ زدگی و خوردگی، بهداشتی بودن دستگاه، مقاومت بالای دستگاه در برابر حرارت شدید، بهره مندی از سیستم تنظیم دما، بهره مندی از سر و صدای بسیار کم، بهره مندی از سرعت بالا در خشک کردن و سیرکولاسیون هوای گرم به شکل بهینه همگی از ویژگی های بهترین دستگاه خشک کن گازی پفک می باشد. فراموش نکنید که این دستگاه باید دارای استاندارد ساخت، ضمانت اصالت و گارانتی باشد.

قیمت دستگاه خشک کن گازی پفک

کارخانجاتی که قصد دارند به تازگی خط تولید پفک راه اندازی کنند و یا خط تولید خود را گسترش دهند، خرید دستگاه خشک کن گازی پفک را به عنوان اولین گزینه در نظر می گیرند. اما سوالی که در پس این انتخاب ذهن خریداران را بیش از هر چیز دیگری درگیر می کند این است که قیمت دستگاه خشک کن گازی پفک چقدر است؟

شما تا زمانی که ندانید قیمت دستگاه خشک کن گازی پفک چقدر است و چه پارامترهایی روی این قیمت تاثیر گذار هستند نمی توانید در مورد ارزش خرید این دستگاه و سرمایه گذاری روی آن تصمیم گیری کنید.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی چیپس میوه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت دستگاه خشک کن گازی پفک از پارامترهای مختلفی سرچشمه می گیرد. ظرفیت تقریب دستگاه خشک کن عاملی موثر روی قیمت آن است. این ظرفیت معمولا بر حسب کیلوگرم در روز بیان می شود. ظرفیت دیگری نیز وجود دارد که بیان کننده حجم مورد پذیرش دستگاه در هر نوبت خشک کردن می باشد.

برای تعیین این ظرفیت، تعداد سینی ها، ابعاد سینی ها و تعداد کابین ها باید مورد بررسی قرار گیرد. بی شک هر چه ظرفیت دستگاه خشک کن گازی پفک بیشتر باشد قیمت آن نیز به مراتب بیشتر خواهد بود.

مصرف سوخت در انواع دستگاه های خشک کن گازی پفک متفاوت می باشد. بهتر است مصرف سوخت در دستگاه های خشک کن نرخی بهینه داشته باشد. هر چه دستگاه مصرف سوخت کمتری داشته باشد و بهره وری بیشتری در مصرف انرژی رقم بزند، از لحاظ قیمتی ارزش خرید بیشتری خواهد داشت.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی 4 طرف دوخت با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

از دیگر پارامترهایی که روی قیمت دستگاه خشک کن گازی پفک تاثیر گذار میباشد می توان به ابعاد دستگاه، رنگ بدنه، متریال استفاده شده در ساخت دستگاه، بهره مندی از کنترلر دما، دوگانه سوز بودن دستگاه، سطح اتوماسیون دستگاه، بهره مندی از رطوبت سنج، تعداد مشعل ها، تعداد موتورهای گردش هوا، فاصله بین طبقات، جنس و تعداد سینی ها (گالوانیزه یا پلاستیکی) و همچنین برند سازنده اشاره کرد.

دست به دست هم دادن این پارامتر ها می تواند تعیین کننده قیمت دستگاه خشک کن گازی پفک باشد. شما می توانید برای اطلاع از این قیمت با کارشناسان ما در آسان کار در تماس باشید.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پور با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

دستگاه خشک کن گازی پفک صنعتی

پفک یکی از تنقلات دوست داشتنی بین افراد مختلف جامعه در سنین متفاوت است.این محصول به تردی و تازگی معروف است. برای اینکه کارخانجات بتوانند پفک های ترد و خوش طعمی به بازار ارائه کنند باید از بهترین دستگاه خشک کن گازی پفک صنعتی استفاده کنند.

این دستگاه با استفاده از گاز شهری تامین سوخت می شود. به این شکل که گاز شهری و یا گازوئیل به مشعل های حرارتی دستگاه متصل می شود و جریان هوای گرم را به راه می اندازد. این گرما به واسطه فن وارد دستگاه می شود و منجر به خشک شدن اسنک های پفک خواهد شد.

شما می توانید دستگاه خشک کن گازی پفک صنعتی را در انواع تک کابین، دوکابین و سه کابین خریداری کنید. کارخانجاتی که دارای ظرفیت تولید بالایی هستند معمولا از دستگاه هایی با تعداد کابین های بیشتر استفاده می کنند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه توزین دار با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

البته ممکن است به جای تعبیه کابین در این دستگاه تونل خشک کن طراحی شده باشد. دستگاه های تونلی نیز انتخاب خوبی برای کارخانجات بزرگ هستند. این دستگاه دارای دو مدل نواری و واگنی است و سوخت آن نیز همانند دستگاه های کابینی از گاز شهری و گازوئیل تامین می شود. بهداشتی بودن محصولات، حفظ طعم و بو و تردی، سرعت بالا، جریان هوای مناسب و حفظ سلامت محصول همگی از ویژگی های دستگاه خشک کن گازی پفک صنعتی می باشد.

دستگاه خشک کن گازی پفک برقی و گازی

دستگاه خشک کن پفک دارای انواعی گازی و برقی می باشد. یکی از سوالات متداول در مورد دستگاه خشک کن گازی پفک برقی و گازی اسن است که تفاوت این دو دستگاه د چیست؟ این دو دستگاه چه مزایا و برتری هایی نسبت به یکدیگر دارند؟

دستگاه خشک کن گازی پفک هزینه انرژی کمتری دارد در حالی که مصرف انرژی برق به مراتب پر هزینه تر است. با این حال این دسو دستگاه از لحاظ سرعت و کیفیت خشک کردن پفک و ظرفیت هیچ تفاوتی با هم ندارند.

 شما می توانید بعد از خرید دستگاه بسته بندی 10 توزین اقدام به افزودن قطعات جدید و آپشن های جدید روی دستگاه نمایید.

البته این را هم باید بگوییم که دستگاه خشک کن گازی پفک به دلیل تولید گاز مونوکسید کربن به الزامات ایمنی بیشتری نیاز دارد با این حال دستگاه های برقی نیز باید ایمن طراحی شوند. شما می توانید دستگاه خشک کن گازی پفک برقی و گازی را در نوع دوگانه سوز خریداری کنید که هم قابل کار کردن با سوخت گاز و هم قابل کار کردن با برق می باشد.

فروش دستگاه خشک کن گازی پفک

دستگاه های خشک کن گازی پفک دارای انواع نیمه صنعتی و صنعتی هستند. برخی از این دستگاه ها دارای ظرفیت و سطح اتوماسیون پایین تری هستند و در ابعاد کوچکتر تولید می شوند. این دستگاه در اشل کارگاهی و خانگی می توانند عملکرد خوبی داشته باشند اما برای کارخانه های صنعتی بزرگ مناسب نیستند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه خشک کن گازی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بنابراین قصد و هدف شما از خرید دستگاه خشک کن گازی پفک در انتخاب دستگاه تاثیر گذار خواهد بود. فروش دستگاه خشک کن گازی پفک در آسان کار همراه با ارائه مشاوره رایگان قبل از خرید، ضمانت اصالت و گارانتی صورت می پذیرد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

خرید دستگاه خشک کن گازی پفک

دستگاه خشک کن گازی پفک اسنک هایی فوق العاده ترد، تازه و خوش طعم ارائه می دهد. وجود مشعل های گازی در این دستگاه ها موجب شده تا رطوبت اسنک ها به طور کامل از بین برود. دستگاه خشک کن گازی پفک را می توان در انواع ظرفیت های مختلف، با تعداد کابین های متفاوت و مصرف سوخت متغیر خریداری نمود.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه خشک کن گازی میوه خشک با کارشناسان ما تماس بگیرید .

مصرف گاز در این دستگاه موجب شده تا هزینه های تولید نیز به شکل چشمگیری کاهش پیدا کند. در نتیجه رضایت نهایی خریداران به واسطه خرید دستگاه خشک کن گازی پفک تامین خواهد شد.

خرید دستگاه خشک کن گازی پفک نه فقط برای خشک کردن پفک بلکه برای خشک کردن انواع تنقلات دیگر مانند چیپس و آجیل و انواع میوه های خشک نیز مورد توجه قرار دارد. این دستگاه قادر است بخش زیادی از رطوبت را جذب کند و در عین حال محصولی با بافت ترد و تازه و ارزش غذایی بالا ارائه دهد. شما می توانید برای خرید دستگاه خشک کن گازی پفک با کارشناسان ما در آسان کار در تماس باشید.