دستگاه خشک کن گازی

برق مصرفی 3 فاز و 5 کیلووات در ساعت

مجهز به مشغل دو زمانه اروپایی

طول: 2/8 متر

عرض: 80/1 متر

دستگاه خشک کن گازی

مدل ADX 8000

مناسب جهت پر کردن :

پفک، تخمه، خشکبار، سبزیجات و میوه خشک، زرشک، پسته

دستگاه خشک کن

مناسب جهت:

پفک، تخمه، خشکبار، سبزیجات و میوه خشک، زرشک، پسته

برق مصرفی 3 فاز و 5 کیلووات در ساعت

مجهز به مشغل دو زمانه اروپایی

طول: 2/8 متر

عرض: 80/1 متر

دستگاه خشک کن گازی

میوه های خشک شده، سبزیجات خشک شده، آجیل و خشکبار ترد و تازه و انواع تنقلات کریسپی و خوش طعم در دستگاهی به نام دستگاه خشک کن گازی قابل آماده سازی هستند. این دستگاه رقیب اصلی دستگاه خشک کن برقی می باشد و یکی از بزرگترین مزایای آن بهره مندی از صرفه بالا در مصرف انرژی است.

هر کدام از انواع دستگاه های خشک کن از سوخت متفاوتی برای تامین انرژی استفاده می کنند. نوع سوخت ارتباط مستقیمی با مصرف انرژی و میزان آلاینده های تولیدی دارد. از طرفی هزینه های تامین انرژی را می توان با انتخاب سوخت بهینه کاهش داد. هر چه هزینه سوخت مصرفی کمتر باشد یقینا تولید مواد غذایی خشک نیز مقرون به صرفه تر خواهد بود.

 شما می توانید بعد از خرید دستگاه بسته بندی 10 توزین اقدام به افزودن قطعات جدید و آپشن های جدید روی دستگاه نمایید.

در نتیجه مجموعه تولیدی شما سود و درآمدزایی بیشتری خواهد داشت که در نهایت آورده مالی قابل توجهی خواهد داشت. دستگاه خشک کن گازی از این جهت بسیار مورد توجه مجموعه های تولیدی قرار دارد.

بهترین دستگاه خشک کن گازی

اگر می خواهید مواد غذایی ترد، تازه، کریسپی، خوش طعم و خوشمزه را روانه بازار کنید و در برابر رقبای خود سری برافراشته داشته باشید باید به فکر خرید بهترین دستگاه خشک کن گازی باشید. اما بهترین دستگاه خشک کن گازی را چگونه می توان شناسایی کرد؟ دانستن برخی ویژگی ها به شما کمک می کند تا در این زمینه موفق عمل کنید.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه ده توزین بسته بندی با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

بهترین دستگاه خشک کن گازی باید توانایی کنترل و حفظ گرما را داشته باشد. راز تولید مواد غذایی ترد و خوش طعم در همین نکته نهفته است. در دستگاه های خشک کن گازی ممکن است مقدار زیادی از انرژی اتلاف شود. بهترین دستگاه خشک کن گازی باید کمترین میزان اتلاف انرژی را داشته باشد. در نتیجه می توان به کمک این دستگاه بیشترین صرفه را در انرژی رقم زد.

در اغلب دستگاه های خشک کن گازی گاز مونوکسید حاصل از سوخت گاز منتشر می شود. بسیار مهم است که این گاز دچار نشتی نشود چرا که با نشستن این گاز روی مواد غذایی، محصولات تردی و تازگی خود را از دست می دهند. بنابراین کیفیت به شدت افت خواهد کرد. در نتیجه بهترین دستگاه خشک کن گازی باید قادر به کنترل دقیق اصولی گاز مونوکسید کربن باشد.

متوسط میزان مصرف گاز در بهترین دستگاه خشک کن گازی باید نرخ بهینه ای داشته باشد. این نرخ باید با وزن و ظرفیت دستگاه مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال منطقی نیست که یک دستگاه خشک کن گازی ششصد کیلویی بیش از سه تا پج متر مکعب در ساعت گاز مصرف کند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پور با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

به طور کلی بهترین دستگاه خشک کن گازی باید دارای کیفیت ساخت بالا، تولید آلودگی بسیار کم، تولید حرارت یکنواخت، سرعت خشک کردن بالا، ابعاد و ظرفیت مناسب، برند معتبر، استانداردهای سطح بالا و مصرف بهینه انرژی باشد و محصولات غذایی را با بافتی ترد، کریسپی و خشک و معطر تحویل دهد. شما می توانید برای خرید بهترین دستگاه خشک کن گازی با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

قیمت دستگاه خشک کن گازی

یکی از اصلی ترین دغدغه های خریداران، قیمت دستگاه خشک کن گازی می باشد. قیمت دستگاه خشک کن گازی به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. یکی از مهمترین پارامترهای تاثیر گذار در این قیمت را می توان ظرفیت دستگاه دانست. انواع دستگاه خشک کن گازی دارای ظرفیت های مختلفی هستند. بی شک با بالا رفتن ظرفیت دستگاه، قیمت آن نیز با افزایش روبرو خواهد بود.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی چیپس میوه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

میزان مصرف انرژی توسط دستگاه خشک کن گازی عامل دیگری است که در قیمت این دستگاه تاثیر گذار می باشد. بی شک هر چه نرخ مصرف انرژی بهینه تر باشد، قیمت دستگاه خشک کن گازی نیز بالاتر خواهد بود. اما این موضوع در بلندمدت برای شما به صرفه تمام خواهد شد چرا که در طولانی مدت از شر هزینه های گزاف انرژی در امان خواهید بود و می توانید تولیدات خود را نیز با قیمت مقرون به صرفه تری انجام دهید.

قیمت دستگاه خشک کن گازی معمولا بیشتر از دستگاه خشک کن برقی است. در این دستگاه از مشعل، کوره و لوله کشی های گاز استفاده شده است که توسط تکنیک های خاص جوشکاری و فریم سازی به هم متصل شده اند. المنت های برقی در مقایسه با این سیستم ها هزینه کمتری دارند. دستگاه خشک کن گازی در کشورهایی که هزینه مصرف انرژی برق بسیار بالاست با استقبال بیشتری همراه می باشد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پودری  با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مدت زمان خشک شدن مواد غذایی در دستگاه خشک کن گازی عامل دیگری است که در قیمت دستگاه تاثیر گذار می باشد که به توانایی تولید حرارت بالا و یکنواخت توسط دستگاه بستگی دارد. کارخانجاتی که دارای ظرفیت تولید بالایی هستند باید از دستگاه خشک کن گازی با سرعت بالا در خشک کردن محصولات غذایی استفاده کنند. این موضوع در کنار ترد و با کیفیت بودن مواد غذایی خشک شده می تواند به طور مستقیم در قیمت دستگاه خشک کن گازی تاثیر گذار باشد.

ابعاد دستگاه خشک کن گازی، استانداردهای تولید، وزن دستگاه، برند تولید کننده، کشور سازنده و بهره مندی از گارانتی همگی می توانند روی قیمت دستگاه خشک کن گازی تاثیر گذار باشند. شما می توانید برای اطلاع از قیمت این دستگاه با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

دستگاه خشک کن گازی صنعتی

در دستگاه خشک کن گازی صنعتی از مولد هوای گرم گازی استفاده می شود. سوخت مصرفی در این دستگاه انرژی گاز می باشد که در مقایسه با انرژی برق به صرفه تر خواهد بود. به واسطه خرید دستگاه خشک کن گازی صنعتی می توانید هزینه های تولید را تا حد امکان کاهش دهید.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی آرد با کارشناسان ما تماس بگیرید.

از این دستگاه برای خشک کردن میوه، زعفران، گیاهان دارویی، سبزیجات، خشکبار، چیپس و انواع مواد غذایی ترد و تازه استفاده می شود. خشک کردن محصولات غذایی توسط دستگاه خشک کن گازی صنعتی منجر به حفظ سلامت بافت و ظاهر مواد غذایی و تازگی آن ها خواهد شد.

بسیار مهم است که دستگاه خشک کن گازی صنعتی دارای مصرف انرژی بهینه ای باشد. چرا که در بسیاری از مواقع به دلیل مصرف بالای انرژی، تولیدکنندگان مجبور به واگذاری خط تولید می شوند.

فروش دستگاه خشک کن گازی

بالا رفتن نرخ تولید در ایران در چند سال اخیر به معنای رونق گرفتن بسیاری از کسب و کارها بوده است. کسب و کارهای تولیدی بی وقفه در حال رشد هستند و این رشد در صنایع غذایی بسیار چشمگیر می باشد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دستگاه خشک کن گازی یکی از پرکاربردترین دستگاه ها در این حوزه است که از آن برای خشک کردن انواع مواد غذایی و گیاهی با کیفیت بالا استفاده می شود. فروش دستگاه خشک کن گازی در مجموعه آسان کار همراه با ارائه ضمانت اصالت و مشاوره رایگان قبل از خرید صورت می پذیرد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در نتیجه بسیار مهم است که برای داشتن یک انتخاب درست، بهترین دستگاه خشک کن گازی را خریداری کنید. کارشناسان ما در این راستا به شما کمک خواهند کرد.

خرید دستگاه خشک کن گازی

در زمان خرید دستگاه خشک کن گازی باید به موارد مهمی توجه داشته باشید. مواردی از قبیل ظرفیت دستگاه خشک کن گازی، ابعاد دستگاه، تعداد سینی ها، تعداد موتورهای گردش هوا، فاصله بین طبقات، جنس سینی ها، اتوماتیک، دستی یا نیمه اتوماتیک بودن دستگاه، پخش یکنواخت حرارت، حداکثر دمای تولیدی، توانایی حفظ تازگی و کیفیت مواد غذایی و جنس بدنه دستگاه همگی از این دست موارد هستند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی پودرکیک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دستگاه خشک کن گازی قادر است بخش زیادی از آب و رطوبت موجود در مواد غذایی را جذب کند در نتیجه بافت محصولات کاملا تازه و سالم باقی خواهد ماند. این موضوع منجر به حفظ ارزش غذایی محصولات خشک شده خواهد شد. برای خرید دستگاه خشک کن گازی می توانید با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید تا مشاوره های لازم را دریافت کنید.

دستگاه خشک کن برقی و گازی

بسیاری از خریداران بین خرید دستگاه خشک کن برقی و گازی دچار تردید هستند. هر کدام از این دستگاه ها به نوبه خود دارای مزایایی می باشند. به عنوان مثال دستگاه خشک کن برقی بدون نیاز به سوخت گاز و تولید گازهای آلاینده قادر به خشک کردن محصولات غذایی می باشد در حالی که مزیت و برتری دستگاه خشک کن گازی در این است که سوخت ارزان تری نسبت به دستگاه خشک کن برقی دارد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه توزین قند یا دستگاه توزین شکر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

به همین دلیل استفاده از این دستگاه هزینه های تولد را کاهش می دهد. اما حقیقت این است که اساسا تفاوت های چندان پر رنگی بین دستگاه خشک کن برقی و گازی از لحاظ ابعاد و همچنین سرعت و کیفیت خشک کردن وجود ندارد. آنچه که دستگاه خشک کن برقی و گازی را از هم متمایز می سازد کیفیت ساخت و تولید این دستگاه ها توسط سازنده اصلی است.

با بالا رفتن هزینه های برق، استفاده از دستگاه خشک کن گازی منطقی تر به نظر می رسد چرا که دسترسی به سوخت گازی به مراتب آسانتر و اقتصادی تر است.

برای آن دسته از تولید کنندگانی که در خرید دستگاه خشک کن برقی و گازی تردید دارند می توان خرید دستگاه های خشک کن دوگانه سوز را پیشنهاد داد. برخی از دستگاه های خشک کن صنعتی هم با انرژی برق و هم با انرژی گاز کار می کنند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی پفک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شما می توانید در هر زمان که بخواهید از انرژی برق یا گاز برای خشک کردن محصولات غذایی استفاده کنید. چنانچه در مورد خرید دستگاه خشک کن برقی و گازی نیاز به مشاوره و راهنمایی حرفه ای دارید می توانید با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.