شرکت ماشین سازی آسان کار

شرکت ماشین سازی آسان کار در سال ۱۳۶۹ پایه گذاری و درسال ۱۳۷۵ با نام گروه صنعتی آسان کار تاسیس گردید. در آغاز کار با توجه به پیشرفتی که کشورهای اروپایی در این صنعت داشتند و همچنین تجربه کار موسس شرکت با این دستگاه ها در شرکت مینو، اقدام به خریداری و به روزرسانی این دستگاه ها از شرکت مینو و سپس فروش آنها به چندین شرکت معتبر نمودیم.

پس از استقبال مشتریان و باتوجه به نیاز داخلی، تصمیم به ساخت و تولید آنها در داخل کشور نمودیم که در این راستا خدمتی به تولید ملی و هموطنان عزیز نماییم.

دستگاههای ساخت ماشین سازی آسان کار با توجه به کیفیت و سادگی کار با استقبال خوبی مواجه شد و مفتخریم که امروزه در اکثر شرکتهای دست اندرکار تولید و بسته بندی شاهد کار دستگاه های آسان کار هستیم.

image
مهارت و تجربه ما

در طی گذشت زمان و با توجه به تجاربی که در راه تولید دستگاه های بسته بندی کسب کردیم همواره افزایش کیفیت و مشتری مداری هدف ما بوده است و درکنار این اهداف اقدام به گسترش فعالیت در ماشین آلات مکمل و ساخت خط تولید پفک ، خط تولید پاپکرن، انواع میکسر، دستگاه های پرکن قوطی و بسته بندی پودر و … نمودیم.

کیفیت

100%

مشتری مداری

100%

کیفیت و سادگی

100%
کمپانی ما

رشد مجموعه در سال های اخیر

در سالهای اخیر نیز با توجه به استعداد و نیروی جوان کار در کشور نسبت به استفاده از این سرمایه عظیم در پیشرفت و به روزرسانی شرکت پیشقدم بوده ایم.

تعدادی از دستگاههای ساخت ماشین سازی آسان کار در کشورهایی نظیر جمهوری آذربایجان، آلمان، افغانستان، اوکراین، رومانی ، اتریش ، سوئد ، روسیه، سودان، افریقای جنوبی، نیجریه و عراق درحال کار می باشند.

مهندسین باتجربه

به کارگیری مجرب ترین مهندسین کشور از نسل جوان

پروژه های ما

دستگاههای ساخت ماشین سازی آسان کار در بیش از 20 کشور

تجهیزات ساخت و ساز

بروزترین و مدرن ترین تجهیزات ساخت و ساز در کشور