دستگاه عمودی

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

دستگاه بسته بندی عمودی و توزین مولتی هد :

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم.

قابلیت ها:

نصب انواع تاریخ زن

قابلیت تزریق گاز ازت

قابلیت پانچ دار کردن بسته

ایستاده (پاکتی) شدن بسته Gusseted bag

 

دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر 

شکر جزو آن دسته از مواد غذایی است که در اغلب خوراکی ها مانند تنقلات، شیرینی ها، دسرها و کیک ها استفاده می شود و مصرف خانگی آن نیز بالاست. از سفره صبحانه گرفته تا پخت انواع کوکی و کیک و شیرینی از شکر استفاده می شود. این روزها افراد ترجیح می دهند شکر را به صورت بسته بندی شده خریداری کنند. شکر فله مدتهاست که به دلیل غیر بهداشتی بودن خریداری نمی شود. کارخانه های تولید کننده قند و شکر از دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر برای بسته بندی بهداشتی و استاندارد شکر در پاکت های مناسب استفاده می کنند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه ده توزین بسته بندی با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

به کمک دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر می توان بسته بندی های شکر را عاری از هر گونه درز و منفذ آماده سازی نمود. این دستگاه دارای بیش از ده ترازوی دیجیتال با دقت عالی می باشد و ماده غذایی گرانولی مانند شکر را با بیشترین دقت و کمترین تلرانس ممکن بسته بندی می کند. بنابراین وزن بسته بندی ها تا حد امکان نزدیک به هم خواهد بود.

معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر

زمانی که عزم خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر می کنید، با انواع مختلفی از این دستگاه ها در بازار روبرو می شوید. اکنون که قرار است هزینه بالایی برای خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر پرداخت کنید، بد نیست که قبل از خرید از فروشنده بخواهید معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر را برای شما انجام دهد. اما در معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر به چه مواردی اشاره می شود؟ چه نکاتی مهم است و به چه ویزگی هایی باید دقت ویژه نمود؟

در معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر یقینا تعداد تراوزهای دیجیتال دستگاه عنوان می شود. مولتی هد بودن دستگاه حاکی از این است که این دستگاه دارای بیش از ده ترازوی دیجیتال می باشد اما چند ترازو؟ ده؟ دوازده؟ چهارده؟ شانزده؟ یا بیست؟ بالا رفتن تعداد ترازوها منجر به افزایش دقت، سرعت بسته بندی و قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر خواهد شد.

شما میتوانید برای خرید دستگاه توزین اتوماتیک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مورد مهم دیگر دست دوم یا نو بودن دستگاه است. برخی کارخانجات به منظور گسترش و توسعه خطوط تولید خود، اقدام به رد کردن دستگاه های قبلی و خرید دستگاه های جدید می کنند. بنابراین دستگاه های دسته دوم لزوما بی کیفیت یا دارای نقص نیستند. با این حال باید در معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر، عنوان شود که دستگاه نو می باشد یا دست دوم است. دستگاه های دسته دوم معمولا به دلیل کارکرده بودن دارای قیمت کمتری هستند و می توانند برای شما صرفه اقتصادی ایجاد کنند.

نیروی محرکه دستگاه مورد دیگری است که در معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر به آن اشاره می شود. دستگاه های بسته بندی معمولا از نوع پنوماتیک یا الکترومکانیک هستند و یا دارای سیستم تلفیقی می باشند. نوع محرک دستگاه تعیین کننده قدرت آن خواهد بود.

محدوده وزنی بسته بندی هایی که توسط دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر آماده سازی می شوند معمولا یک بازه مشخص را در بر دارد. برخی دستگاه ها دارای محدوده وزنی بین 20 تا 900 گرم هستند، برخی محدوده وزنی 50 تا 1200 گرم را پوشش می دهند و برخی دیگر تا 2000 گرم را نیز می توانند بسته بندی کنند. بنابراین قبل از خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر، استراتژی های تولید کارخانه را بررسی کنید. بسته بندی های شکر که در کارخانه شما عرضه می شوند شامل چه وزن هایی هستند؟ بی شک دستگاه خریداری شده باید بتواند این محدوده وزنی را پوشش دهی کند.

سرعت بسته بندی، توان مصرفی دستگاه، ظرفیت مخزن، جنس مخزن، استانداردهای تولید، فشار هوا، سطح اتوماسیون، تعداد نمایشگرهای لمسی، قابلیت برنامه ریزی، برق مصرفی، توانایی صرفه جویی در مصرف انرژی و جنس بدنه و تک فاز یا سه فاز بودن منبع برق همگی از دیگر مواردی هستند که در معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر به آن ها اشاره می شود.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی مولتی هد قند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ابعاد دستگاه، ابعاد بسته بندی ها، دقت دستگاه، تلرانس، زبان های موجود در منو، انواع سیستم های مکمل قابل نصب روی دستگاه و شیوه اپراتوری دستگاه نیز معمولا در این معرفی مورد بحث و بررسی قرار می گیرند. شما می توانید برای دریافت یک معرفی جامع و کامل از دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر، با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر

این روزها صنعت تولید مواد غذایی در حال رونق گرفتن است. بسیاری از کارآفرینان به دنبال راه اندازی مراکز تولید و عرضه مواد غذایی هستند. خطوط تولید و فرآوری قند و شکر از جمله خطوطی هستند که معمولا دارای ظرفیت تولید بالا می باشند. شکر یکی از مواد مصرفی پر تقاضا می باشد و کارخانجات می توانند با بالا بردن ظرفیت تولید خود، نیاز بازار را با قدرت بیشتری مرتفع نمایند. شما می توانید با خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر، ظرفیت تولید را در کارخانه تان بالا ببرید.

دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر دارای تعداد بیش از ده توزین می باشد که به افزایش سرعت و دقت دستگاه دامن زده و قابلیت پوشش دهی نیاز کارخانجات بزرگ می باشد. در خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر باید به برخی پارامترهای بسیار مهم توجه داشته باشید. به عنوان مثال طول و عرض بسته بندی ها، سیستم دوخت، دامنه وزنی بسته بندی ها، برند تولید کننده دستگاه و برق مصرفی و تعداد ترازوها از جمله این موارد هستند.

شما می توانید با خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر، سیستم های مکمل مانند تاریخ زن، پاکت زن، سیستم پانچ، سیستم تزریق گاز ازت، سیستم غبار گیر و سیستم لیبل زن را روی این دستگاه سوار کنید و یک سیستم کاملا یکپارچه داشته باشید.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک با کارشناسان ما تماس بگیرید .

دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر در مقایسه با دستگاه های بسته بندی حجمی دارای دقت بیشتری می باشد. این دستگاه حتی در برابر دستگاه های وزنی با تعداد توزین های دو، چهار و شش توزین نیز دارای دقت بیشتری است. بنابراین اگر نیاز به یک دستگاه پیشرفته و تمام اتومات دارید که نیازهای کارخانه شما را در بسته بندی شکر برطرف نماید و بهترین کیفیت را داشته باشد، خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر به شما توصیه می شود. کارشناسان ما در آسان کار شما را برای خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر راهنمایی خواهند کرد.

قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر

قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر چقدر است؟ این یکی از اولین سوالاتی است که خریداران به صورت تلفنی یا حضوری از ما می پرسند. در جواب باید بگوییم که قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر در برابر دستگاه های بسته بندی وزنی با تعداد توزین های کمتر مبلغ بیشتری است و دلیل آن نیز پر واضح است. بالا رفتن تعداد ترازوهای دیجیتال منجر به افزایش دقت و سرعت دستگاه می شود و این موضوع روی قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر تاثیر گذار است.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی مولتی هد گرانول با کارشناسان ما تماس بگیرید .

از دیگر موارد موثر روی قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر، برند تولید کننده می باشد. برندهای ایرانی و خارجی زیادی در زمینه تولید دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر فعال هستند. برندهای خارجی معمولا به دلیل نوساناتی که در بازار ارز رخ می دهد و تفاوت بارزی که بین ارزش زیال و ارزهای بین المللی وجود دارد، قیمت بیشتری نسبت به مدل های ایرانی دارند. در حالی که مدل های ایرانی با قیمت اقتصادی تر اما با همان کیفیت عالی به فروش می رسند.

از دیگر موارد موثر در قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر می توان به سطح اتوماسیون دستگاه، ظرفیت مخزن، سرعت بسته بندی، نوع سیستم دوخت، دست دوم یا نو بودن دستگاه، تک فاز یا سه فاز بودن منبع برق و توان مصرفی آن اشاره کرد. از طرفی باید پارامترهای مهمی مانند نوسانات اقتصادی، نوسان قیمت ارز، نوسان در نرخ عرضه و تقاضا، درخواست مشتری در سفارشی سازی دستگاه، نوسان در نرخ تورم و تحولات اقتصادی در کشور را نیز در این قیمت دخیل بدانیم.

دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر تمام اتوماتیک 

اگر به دنبال کاهش هزینه ها، افزایش بهره وری، کاهش خطای انسانی، کاهش نیاز به نیروی انسانی و بالا بردن سرعت عمل در بسته بندی شکر هستید، توصیه ما به شما خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر تمام اتوماتیک می باشد. دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر تمام اتوماتیک با دارا بودن برد مرکی قدرتمند قابلیت پردازش انواع الگوریتم های پیچیده را دارا می باشد. بنابراین می توانید برنامه نویسی های منطقی را روی دستگاه پیاده سازی کنید.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

این دستگاه به واسطه سطح اتوماسیون بالا قابلیت اجرای فرآیند بسته بندی با کمترین دخالت نیروی انسانی را دارد و بدین شکل هزینه خطا کاهش خواهد یافت. کافیست برنامه ریزی های لازم را به دستگاه بدهید و آن را در حافظه دستگاه ذخیره سازی کنید. در نتیجه خواهید دید که کار کردن با دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر تمام اتوماتیک چقدر راحت است.

فروش دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر

دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر، دستگاهی مناسب برای خطوط تولید ظرفیت بالا می باشد چرا که این دستگاه از سرعت بسته بندی بالایی بهره مند است. بالا رفتن تعداد ترازوهای دیجیتال منجر به افزایش دقت و سرعت بسته بندی خواهد شد. بنابراین اگر قصد دارید خط تولید کارخانه تان را به تازگی گسترش و توسعه دهید، دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر بهترین انتخاب ممکن خواهد بود.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی چیپس میوه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

این دستگاه دارای بدنه قدرتمند و ضد ضربه با پوشش ضد زنگ می باشد و استانداردهای بهداشتی در ساخت آن به خوبی رعایت شده است. فروش دستگاه بسته بندی مولتی هد شکر در آسان کار همراه با ارائه ضمانت اصالت و گارانتی صورت می پذیرد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.