پرسش و پاسخ

پرسش و پاسخ

خانه > پرسش و پاسخ

دستگاه های آسان کار قابلیت توزین و بسته بندی طیف وسیعی از محصولات پودری و گرانولی را دارد. محصولات پودری از لحاظ ساختار خود به دو بخش تقسیم می شود: محصولات پودری مانند ادویه جات و پودر قهوه و دسته دیگر موادی که ساختار بلوری دارند مانند نمک و شکر برای هر دو مدل هم قابلیت بسته بندی داخل قوطی در ابعاد مختلف و هم داخل سلفون در اوزان مختلف را دارد.

محصولات در اصطلاح گرانولی، تمام انواع حبوبات، آجیل و مغزی جات، دانه قهوه، چیپس و پفک و اسمارتیز، پاستیل، ماکارانی های فرمی را شامل می‌شوند که قابلیت توزین از ۲۰ گرم تا ۳ کیلوگرم را دارند.

البته برای اوزان بالاتر هم با دستگاه در اصطلاح فله‌پرکن قابلیت بسته‌بندی هست.

از مولتی هدهای ۲ تا ۱۴ کفه جهت سیستم وزن کشی استفاده می شود و برای بسته بندی محصولات هم دو مدل بسته بندی دارد، سیستم سه طرف دوخت یا بالشی (Pillow Pack)  که بسته بندی به صورت خوابیده در قفسه فروشگاه ها جانمایی می شود و چهارطرف دوخت که به صورت ایستاده در قفسه قرار می گیرد. برای جزئیات و اطلاعات بیشتر در مورد هر یک می‌توانید از نوار بالای صفحه به سرفصل‌های مربوطه مراجعه کنید.

از دیگر محصولاتی که شرکت آسان کار تولید می‌کند می‌توان به خشک کن گازی با قابلیت خشک کردن میوه، آجیل، پفک، پاپ کورن و ... و ریبون بلندر جهت مخلوط کردن محصولات مختلف اشاره کرد، برای جزئیات بیشتر این دستگاه ها نیز به نوار معرفی محصولات مراجعه کنید.

دستگاه های خریداری شده در کارخانه مشتری تحویل داده می شوند و همچنین آموزش کار با دستگاه ها توسط پرسنل این شرکت انجام می شود.

دفتر مرکزی و کارخانه آسان کار تهران است اما کارشناسان فنی جهت ارائه خدمات فنی و کارشناسی چه به صورت تلفنی و چه حضوری ظرف حداکثر ۴۸ ساعت در کنار مشتریان خود خواهد بود.

آسان کار به محصولات خود یک سال گارانتی و ۱۵ سال خدمت پس فروش ارائه می دهد.

زمان تحویل دستگاه های مختلف بنا به نوع دستگاه و حجم کاری شرکت متغیر است. ولی به طور معمول بین۳۰ تا ۶۰ روز کاری پس از دریافت پیش پرداخت خواهد بود.