دستگاه عمودی

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

دستگاه بسته بندی عمودی و توزین مولتی هد :

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم.

قابلیت ها:

نصب انواع تاریخ زن

قابلیت تزریق گاز ازت

قابلیت پانچ دار کردن بسته

ایستاده (پاکتی) شدن بسته Gusseted bag

 

دستگاه بسته بندی مولتی هد قند

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

دستگاه بسته بندی مولتی هد قند 

در قدیم معمولا قند را به شکل فله ای خریداری می کردند. هر چند که این شیوه از خرید قند هنوز هم متداول است با این حال قند جزو یکی از مواد غذایی حساس به غبار و خاک می باشد. بنابراین زمانی که در معرض هوای آزاد قرار گیرد هم آغشته به گرد و خاک می شود و هم ممکن است نم بکشد و یا طعم و بوی آن تغییر کند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی مولتی هد پفک با کارشناسان ما تماس بگیرید .

به همین دلیل کارخانجات اقدام به بسته بندی قند به شکل بهداشتی نموده اند. دستگاه بسته بندی مولتی هد قند یکی از معروف ترین دستگاه هایی است که برای بسته بندی آماده سازی پاکت های قند استفاده می شود.

دستگاه بسته بندی مولتی هد قند دارای دقت بالایی می باشد. مولتی هد بودن دستگاه حکایت از این دارد که تعداد بیش از ده ترازوی دیجیتال روی این دستگاه نصب شده است. بالا بودن تعداد ترازوها منجر به بالا رفتن دقت در بسته بندی و صد البته بالا رفتن سرعت شده است.

از دستگاه بسته بندی مولتی هد قند در کارخانجاتی استفاده می شود که هدف آماده سازی تعداد زیادی از بسته بندی های قند در زمان کم می باشد. به عبارتی خطوط تولید با ظرفیت بالا معمولا خواهان دستگاه بسته بندی مولتی هد قند هستند.

معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد قند

خریدارانی که در پی خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد قند هستند معمولا قبل از خرید نیاز به یک معرفی دارند. معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد قند کمک میکند تا خریداران شناخت بیشتری در ارتباط با این دستگاه پیدا کنند و بهترین خرید را رقم بزنند.

در معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد قند باید تعداد توزین ها یا همان ترازوهای دیجیتال بیان شود. بالا رفتن تعداد ترازوها منجر به افزایش قیمت دستگاه و افزایش دقت دستگاه خواهد شد. هر چه تعداد ترازوهای دیجیتال در دستگاه بسته بندی مولتی هد قند بیشتر باشد، دستگاه قادر است با سرعت بیشتری بسته بندی ها را آماده سازی نماید.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی مولتی هد چیپس با کارشناسان ما تماس بگیرید .

سرعت بسته بندی یکی از مهمترین نکات در معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد قند است. تعداد بسته بندی هایی که در دستگاه قادر است در واحد دقیقه آماده سازی کند نشان دهنده ظرفیت و سرعت دستگاه می باشد. هر چه این سرعت بیشتر باشد، می توانید با خیال آسوده تری از دستگاه برای خطوط تولید با ظرفیت بالا استفاده کنید.

در معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد قند باید نوع عملکرد دستگاه یعنی الکترومکانیک یا پنوماتیک بودن آن مشخص شود. دستگاه هایی که دارای عملکرد پنوماتیک هستند معمولا قدرت کمتری دارند با این حال از لحاظ قیمت به صرفه تر می باشند. بنابراین اگر بودجه تان در حد خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد قند پنوماتیک می باشد جای نگرانی نیست.

مورد مهمی که در معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد قند باید مورد اشاره قرار گیرد، دامنه وزنی بسته بندی ها می باشد. اینکه دستگاه قادر است بسته بندی هایی با چه میزان از وزن را پوشش دهی نماید موضوع مهمی است که باید با سیاست های کارخانه همراستایی و هماهنگی داشته باشد.

به عنوان مثال اگر دستگاه بسته بندی مولتی هد قند بسته بندی های بین 50 تا 1200 گرم را پوشش دهی می کند در حالی که استراتژی تولید کارخانه شما شامل بسته بندی های دو کیلوگرمی می شود، یقینا این دستگاه به کار شما نخواهد آمد و باید سراغ دستگاه بسته بندی مولتی هد قند دیگری بروید.

از دیگر ویژگی های مهمی که در معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد قند مورد توجه قرار می گیرند می توان به توان دستگاه، جنس بدنه دستگاه، پوشش بدنه، دقت و تلرانس، جنس مخزن، ظرفیت مخزن، سطح اتوماسیون، برند تولید کننده، کشور سازنده، نو یا دست دوم بودن دستگاه، قابلیت برنامه نویسی و اجرای الگوریتم، قیمت دستگاه، تعداد نمایشگرهای لمسی، سیستم PLC، نوع دوخت، نوع بسته بندی ها و استانداردهای تولید اشاره کرد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه خشک کن گازی میوه خشک با کارشناسان ما تماس بگیرید .

معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد قند در آسان کار شامل یک معرفی جامع و کامل می شود که تمامی نقاط ابهام و سوالات شما را پوشش می دهد. شما می توانید برای دریافت توضیحات و معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد قند با کارشناسان ما در آسان کار در تماس باشید.

خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد قند

دستگاه بسته بندی مولتی هد قند همانطور که از نامش پیداست برای بسته بندی حبه های قند استفاده می شود. فروش فله ای حبه های قند چندان بهداشتی نیست و امروزه روز هم محبوبیت چندانی ندارد. از طرفی حبه های قند دارای سایز یکسان نیستند.

در بسته بندی های کارخانه ای اما حبه های قند یک شکل هستند و بسته بندی ها بهداشتی می باشد. شما می توانید با خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد قند، خط تولید قند را راه اندازی کنید و یا خط تولید فعلی تان را گسترش دهید.

دستگاه بسته بندی مولتی هد قند دارای تعداد بیش از ده ترازوی دیجیتال می باشد و برد مرکزی آن قادر به پردازش الگوریتم های پیچیده و منطقی است. بنابراین وزن بسته بندی ها دقیقا مطابق با همان مقداری خواهد بود که شما برای دستگاه تعریف می کنید. بهره مندی از توان بالا در این دستگاه موجب شده تا بتوانید آن را برای خطوط تولید با ظرفیت بالا انتخاب کنید.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی پودرکیک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد قند حتما به پارامترهای مهمی چون سرعت بسته بندی، تعداد ترازوها، سطح اتوماسیون، حجم مخزن، نیروی محرکه دستگاه، برند تولید کننده و استانداردهای تولید توجه داشته باشید. در مورد ایمنی دستگاه نیز غفلت نکنید. دستگاه های بسته بندی باید دارای ایمنی بالایی باشند تا در خطوط تولید حادثه ساز نشوند. از طرفی توجه داشته باشید که دستگاه قابلیت یکپارچه شدن با سیستم های پاکت زن، تاریخ زن، لیبل زن، غبار گیر و سیستم پانچ را داشته باشد.

پوشش دهی از لفاف هایی مانند سلفون صدفی، کاغذ، ترسبافون، متالایز و پلی اتیلن و پلی استر نیز می تواند دستگاه را به یک انتخاب تمام عیار تبدیل کند. شما می توانید برای خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد قند و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در مجموعه آسان کار تماس حاصل نمایید.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پودر ژله با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد قند

در اغلب مواقع سوالی که خریداران در وهله نخست مطرح می کنند، پرسش در مورد قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد قند است. قیمت های متنوعی را در بازار این دستگاه شاهد هستیم. قیمت هایی که تنوع آن ها بی شک به تنوع در ویژگی های فنی و کیفی دستگاه ها گره خورده است. بنابراین بهتر است قبل از خرید با پارامترهای تاثیر گذار در قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد قند و میزان تاثیر هر کدام از آن ها آشنا شوید.

به عنوان مثال یکی از پارامترهای مهم و تاثیر گذار در قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد قند، سرعت بسته بندی دستگاه است. سرعت بسته بندی ارتباط مستقیم با تعداد ترازوهای دیجیتال دارد. هر چه تعداد ترازوها بیشتر شود، دقت دستگاه بالاتر می رود و از طرفی سرعت و ظرفیت بسته بندی نیز بیشتر خواهد شد. بنابراین باید توقع افزایش قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد قند را داشته باشیم.

از دیگر پارامترهای موثر در قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد قند می توان به نوع عملکرد دستگاه، نیروی محرکه، سطح اتوماسیون، نوع بسته بندی، وزن بسته بندی ها، توان مصرفی، جنس بدنه، پوش بدنه، حجم مخزن، جنس مخزن، تعداد مانیتورها، نوع دوخت، نو یا دست دوم بودن دستگاه و برند تولید کننده و کشور سازنده اشاره کرد.

پارامترهایی چون نوسان در نرخ ارز، نوسان در نرخ تورم، نوسان در نرخ عرضه و تقاضا، تحریم ها و تحولات اقتصادی که در بازارهای وابسته رخ می دهد همگی می توانند قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد قند را دستخوش تغییر کنند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پودری  با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دستگاه بسته بندی مولتی هد قند تمام اتوماتیک 

معمولا ترجیح اول کارخانه های بزرگ با ظرفیت بالا،خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد قند تمام اتوماتیک می باشد. دستگاه های تمام اتوماتیک دارای سطح اتوماسیون بالایی هستند و بدون نیاز به دخالت نیروی انسانی می توانند عملکرد خوبی داشته باشند. در نتیجه با خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد قند تمام اتوماتیک، می توان هم هزینه مربوط به نیروی انسانی را کاهش داد و هم جلوی خطاها و هزینه های اضافی را گرفت.

این دستگاه با دارا بودن سطح اتوماسیون قوی دارای سرعت بالایی می باشد و قادر به اجرای الگوریتم های پیچیده منطقی توسط برد مرکزی است. در نتیجه می توان برنامه های مختلفی به دستگاه داد و این برنامه ها را در حافظه دستگاه بسته بندی مولتی هد قند تمام اتوماتیک ذخیره سازی نمود.

فروش دستگاه بسته بندی مولتی هد قند

فروش دستگاه بسته بندی مولتی هد قند منجر به اعتماد بیشتر مشتریان شما خواهد شد. اما چگونه؟ بارها بعد از خرید یک محصول به ویژه محصولات غذایی متوجه شده ایم که حجم و وزن بسته بندی نسبت به دفعات گذشته تغییر پیدا کرده است. کم شدن وزن بسته بندی ما را به شک می اندازد که نکند کارخانه سازنده در حال تقلب است و زیاد شدن آن ما را به این نتیجه می رساند که تولید کننده دفعات پیش از وزن استاندارد محصول زده است. این در حالی است که به کمک دستگاه بسته بندی مولتی هد قند می توان بالاترین سطح از دقت را در بسته بندی های قند اعمال نمود.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی چیپس با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

فروش دستگاه بسته بندی مولتی هد قند در انواع 10 توزین، 12 توزین، 14 توزین، 16 توزین و یا 20 توزین صورت می پذیرد. این دستگاه نه فقط برای بسته بندی قند، بلکه برای بسته بندی انواع شکلات، آب نبات و تافی نیز قابل استفاده می باشد.

فروش دستگاه بسته بندی مولتی هد قند در آسان کار با ضمانت اصالت و گارانتی همراه می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.