دستگاه عمودی

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

دستگاه بسته بندی عمودی و توزین مولتی هد :

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم.

قابلیت ها:

نصب انواع تاریخ زن

قابلیت تزریق گاز ازت

قابلیت پانچ دار کردن بسته

ایستاده (پاکتی) شدن بسته Gusseted bag

 

دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین

مدل ABX

مناسب جهت بسته بندی:

انواع گرانول، چیپس، پفک، میوه خشک، قند، شکر و

از 20 گرم تا 3000 گرم با حداکثر اختلاف وزن 3 گرم

مدل دستگاه ABX-400 ABX-600
حداکثر عرض لفاف 400 mm 600 mm
حداکثر ارتفاع بسته قابل تنظیم قابل تنظیم
وزن بسته 10-2500 (قابل تنظیم) 10-2500 (قابل تنظیم)
برق مصرفی 3 KW 3 KW
فشار هوای مورد نیاز 6 bars 6 bars
هوای مصرفی 300 lt per min 300 lt per min
ابعاد دستگاه 1200 * 1500 * 1800 mm 1300 * 1600 * 1900 mm
وزن دستگاه 350 Kg 450 Kg

دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین 

این روزها بسته بندی مواد غذایی مانند سال های دور دیگر به شیوه دستی انجام نمی شود. روی کار آمدن دستگاه های پیشرفته و حرفه ای با سطح اتوماسیون بالا و دقت عالی موجب شده تا کارخانجات به سمت خرید این نوع دستگاه های پرکن روی بیاورند.

دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین نوعی دستگاه پر کن پیشرفته است که با دارا بودن ده عدد ترازوی دیجیتال، تلرانس بسیار دقیقی را در وزن بسته بندی ها اعمال می نماید.

شما میتوانید برای خرید دستگاه توزین اتوماتیک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

عملیات توزین در دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین توسط ده عدد ترازوی حرفه ای انجام می شود. این دستگاه دارای سیستم دوخت پیشرفته ای بوده و تمیزترین و حرفه ای ترین دوخت را ارائه می دهد.

شما می توانید دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین را در مدل مکانیکی و پنوماتیکی خریداری کنید با این تفاوت که معمولا مدل های مکانیکی دارای عمر مفید بیشتری هستند. با خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین می توانید خروجی سه، چهار برابری نسبت به زمانی داشته باشید که از دستگاه های پرکن دو توزین و چهار توزین استفاده می کنید.

معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین

دستگاه پرکن مولتی هد 10 توزین همانطور که از نامش پیداست دارای ده ترازوی دیجیتال با دقت بالا می باشد. این دستگاه قادر است تلرانس را در وزن بسته بندی ها به حداقل برساند. در نتیجه اگر بالا بودن دقت، بالا بودن سرعت بسته بندی و پوشش دهی دامنه وزنی بالا برای شما مهم است، بی برو برگرد باید دست به خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین بزنید.

در معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین معمولا به ویژگی های عمومی دستگاه پرداخته می شود چرا که می توان این دستگاه را طبق نظر و خواسته مشتری با تغییرات ویژه ای به تولید رساند. به عنوان مثال نوع سیستم دوخت، مکانیزم عملکرد دستگاه، حجم مخزن و سرعت بسته بندی می تواند در انواع دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین متفاوت باشد.

دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین را برای بسته بندی انواع مواد غذایی گرانولی، دارو، پودر، محصولات شوینده، مواد آرایشی بهداشتی و گیاهان دارویی استفاده می کنند. استفاده از استیل 304 نگیر در بدنه این دستگاه مرسوم می باشد چرا که باعث حفظ بهداشت و حفظ اصالت و سلامت دستگاه در برابر عوامل خارجی می شود.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پور با کارشناسان آسان کار تماس بگیرید.

در معرفی دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین جا دارا به این نکته اشاره کنیم که امکان نصب انواع سیستم های مختلف مانند سیستم تزریق گاز ازت، سیستم پانچ، سیستم تاریخ زن حرارتی، سیستم لیبل زن و انواع آپشن ها روی این دستگاه وجود دارد.

در نتیجه می توانید دستگاه را به این نحو ارتقا دهید. به طور کلی می توان بهره مندی از دقت بالا، سرعت بالا و البته قابل تنظیم، بهره مندی از نمایشگر، قابلیت ذخیره سازی تنظیمات، بهره مندی از بدنه مقاوم و ضد زنگ، قابل شستشو بودن و سطح اتوماسیون عالی را از ویژگی های دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین دانست.

خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین

اگر تولید کننده محصولات گرانولی یا پودری هستید، خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین برای کسب و کار شما واجب است. این دستگاه با دارا بودن ترازوهای دقیق و حرفه ای، میزان تلرانس را به حداقل می رساند. این دستگاه دارای عملکرد اتوماتیک می باشد و قادر به ارائه انواع مختلفی از بسته بندی ها با لفاف و ظاهر بسته بندی متنوع می باشد.

شما می توانید در زمان خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین انتخاب کنید که دستگاه با برق سه فاز کار کند یا برق تک فاز. دستگاه هایی که با برق سه فاز کار می کنند معمولا قدرت بیشتری دارند با این حال هزینه مصرفی آن ها نیز بیشتر است.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی وکیوم  با کارشناسان ما تماس بگیرید.

به هنگام خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین، حتما به پارامترهایی مانند سرعت بسته بندی، دقت و تلرانس دستگاه، بهره مندی از اپراتوری راحت، بهره مندی از نمایشگر، قابلیت ذخیره سازی تنظیمات، بهره مندی از منوی فارسی، سیستم دوخت حرفه ای، بهره مندی از گارانتی، برند تولید کننده، برنامه نویسی اصولی، سیستم PLC حرفه ای و قابلیت یکپارچه شدن با سیستم تزریق گاز و سیستم پانچ و سیستم تاریخ زن حرارتی توجه داشته باشید.

انواع دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین دارای عملکرد الکترومکانیک و پنوماتیک می باشد که در عمل تفاوت چندانی با هم ندارند.

شما می توانید برای خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید تا مشاوره های لازم را دریافت کنید.

قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین

خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین برای صنایعی که دارای ظرفیت تولید بالایی هستند حقیقتا یک انتخاب وسوسه برانگیز است. سرعت و دقت بالایی که این دستگاه ارائه می دهد می تواند نیاز کسب و کارهای بزرگ را برآورده سازد.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه بسته بندی عمودی پودر قهوه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اما سوال مهمی در این نقطه حساس مطرح می شود و آن هم این است که قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین چقدر می باشد؟

قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین را نمی توان نرخ مشخصی اعلام کرد چرا که این قیمت اساسا تابعی از پارامترهای مختلف می باشد. به عنوان مثال می توان مکانیزم دستگاه را یکی از این پارامترهای موثر دانست. مکانیزم دستگاه بسته بندی ده توزین می تواند از نوع پنوماتیک یا الکترومکانیک پنوماتیک باشد.

دستگاه هایی که دارای مکانیزم عملکرد الکترومکانیک پنوماتیک هستند از آنجایی که قدرت بیشتری دارند معمولا با قیمت بیشتری به فروش می رسند با این حال اگر بودجه تان در حد خرید دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین با مکانیزم پنوماتیک می باشد نیز جای نگرانی نیست چرا که این دو دستگاه تفاوت چندان خاصی باهم ندارند.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه خشک کن گازی سبزیجات با کارشناسان ما تماس بگیرید .

سرعت بسته بندی دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین مورد مهم دیگری است که در قیمت این دستگاه تاثیر گذار می باشد. هر چه دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین قادر به ارائه تعداد بسته بندی های بیشتری در واحد زمان باشد، یعنی سرعت بیشتری دارد و به احتمال زیاد قیمت بالاتری دارد.

دامنه وزنی دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین معمولا بین 10 گرم تا 5 کیلوگرم است با این حال ممکن است برخی دستگاه ها دامنه وزنی متفاوتی داشته باشند. به عنوان مثال ممکن است دستگاهی دارای دامنه وزنی 50 گرم تا 1.2 کیلوگرم و یا 1 کیلوگرم تا 4 کیلوگرم باشد. هر چه این دامنه وسیع تر باشد و پوشش دهی بیشتری داشته باشد، به احتمال زیاد قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین نیز با افزایش مواجه خواهد بود.

ظرفیت مخزن، پودری یا گرانولی بودن دستگاه، فشار هوای مصرفی، وزن بسته بندی ها، حداقل و حداکثر ابعاد بسته بندی ها، ابعاد دستگاه، سطح اتوماسیون، جنس بدنه، دقت ترازوهای دیجیتال، تک فاز یا سه فاز بودن برق مصرفی، توان مصرفی، ابعاد نمایشگر لمسی، مقاومت دستگاه در برابر نفوذ آب و گرد و غبار، بهره مندی از پرس اتوماتیک، قابلیت نصب وکیوم و سیستم تزریق گاز، رنگ بدنه دستگاه، قابلیت نصب تاریخ زن، نوع بسته بندی، لفاف های قابل استفاده در دستگاه، نوع دوخت، قدرت توزین و برند تولید کننده همگی از جمله مواردی هستند که در قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین تاثیر گذار می باشند.

برا خرید یا آگاهی از دستگاه خشک کن گازی زرشک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مورد مهم دیگری که باید در مورد قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین به آن اشاره کنیم این است که اوضاع بازار دائما در حال نوسان و تغییر می باشد.

بنابراین طبیعی است که قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین نیز هم راستا با تحولات بازار، تحولات نرخ ارز، تحولات نرخ تورم و تغییرات عرضه و تقاضا دستخوش تغییر شود. شما می توانید برای اطلاع از جدیدترین قیمت دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین با کارشناسان ما در آسان کار تماس حاصل نمایید.

دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین تمام اتوماتیک 

استفاده از دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین تمام اتوماتیک مزایای زیادی دارد. به واسطه خرید این دستگاه می توانید هزینه نیروی انسانی را تا حد امکان کاهش دهید. چرا که اساسا این دستگاه نیازی به نیروی انسانی کمتری دارد و می توان تعداد اپراتورهای دستگاه را کاهش داد.

استفاده از دستگاه پرکن مولتی هد 10 توزین باعث بالا رفتن دقت و کاهش خطای انسانی می شود از طرفی سرعت بسته بندی ب مراتب افزایش پیدا می کند. دستگاه های تمام اتوماتیک دارای نرخ خرابی کمتری هستند و در بلندمدت هزینه تگهداری تعمیرات کمتری دارند. در نتیجه می توانید با استفاده از دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین تمام اتوماتیک، بیشترین بهره وری را برای کارخانه تان حاصل کنید.

فروش دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین

معمولا دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین را با سیستم پیشرفته PLC تولید می کنند؛ سیستمی که با مولتی هد و دوخت در ارتباط است. یکی از ویژگی های جالبی که در مورد دستگاه پرکن مولتی هد 10 توزین وجود دارد این است که این دستگاه را می توان به همراه سرو موتور به تولید رساند. استفاده از این قطعه منجر به بهینگی هر چه بیشتر عملکرد دستگاه می شود.

برای خرید یا آگاهی از دستگاه خشک کن گازی میوه خشک با کارشناسان ما تماس بگیرید .

دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین برای کارخانجاتی که نیاز به سرعت بالای بسته بندی دارند و ظرفیت تولیدی بالایی را شامل می شوند انتخابی بسیار مناسب است. چرا که این دستگاه از حجم مخزن بالایی بهره مند می باشد و سرعت بسته بندی آن قادر به پاسخگویی نیاز کارخانجات بزرگ می باشد.

فروش دستگاه بسته بندی مولتی هد 10 توزین در آسان کار همراه با ارائه ضمانت اصالت و گارانتی صورت می پذیرد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.